نويسنده موضوع: رشته شناور کنکور ارشد؟  (دفعات بازديد: 4152 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال ديدن موضوع.

آفلاين tak2750

• کاربر تازه وارد سطح دوم
  • *
  • -دريافتي: 1
  • ارسال: 16
رشته شناور کنکور ارشد؟
« : 21 شهريور 1388 - 13:39:59 »
من رشته ام برقه و تو کنکور ارشد 89 میخام مدیرت هم شرکت کنم
یعنی برق رشته اول و مدیریت mba رشته دوم(شناور)

حالا این سوال واسم پیش اومده که اگه هر دو رشته قبول بشم ایا امکان تحصیل در هر ذو رشته رو دارم؟
اگه از دو دانشگاه مختلف باشند چی؟
اگه در دو شهر مختلف قبول بشم ؟

با این وجود باز هم امکان تحصیل در دو رشته رو دارم؟ایا میتونم انتقالی بگیرم و هر دو تا رشته رو بیارم تو یه شهر یا یه دانشگاه؟

لطفا کمکم کنید

آفلاين neda.t

• کاربر تازه وارد سطح سوم
  • *
  • -دريافتي: 1
  • ارسال: 29
پاسخ : رشته شناور کنکور ارشد؟
« پاسخ #1 : 22 شهريور 1388 - 21:10:44 »
شما حتی اگه در دو رشته مجاز باشید، فقط یک برگه انتخاب رشته دارید که میتونید در اون از هر دو رشته انتخاب کنید. و این به این معنی هست که امکان قبولی در 2 رشته وجود ندارد!

آفلاين Ma3oud

• کاربر ساده سطح پنجم
  • *
  • -دريافتي: 45
  • ارسال: 267
« پاسخ #2 : 29 آبان 1389 - 22:12:23 »
دوستان ممنون ميشم سريع جواب بدين! زمان ويرايش اطلاعات ثبت نامي، فقط 2 روزه.

من ميخواستم گزينه دانشگاه " پيام نور و موسسات آموزش عالي غير دولتي - غير انتفاعي" رو هم بزنم، كه 3400 درمياد. ولي اين جدول رشته‌هاي شناور (همون 10 تومنيه) رو نميدونم!
1-اصلاً قضيه‌ش چيه؟
2-ملاك قبوليش متفاوته؟ منظورم اينه كه سازمان سنجش در چه صورتي ميره سراغ اين گزينه‌ت؟ آيا مثل انتخاب 7م ليسانس دانشگاه آزاد ميمونه؟
3-تاثيري توي انتخاب اصلي (رشته اصلي اول) هم داره؟ يعني قبول شدن در رشته دوم، باعث كنسل شدن اولي نميشه؟
4-اصلاً تفاوتش با رشته اصلي اول، چيه؟ رشته‌هايي كه نوشته روزانه س؟ شبانه؟ ... دقيقاً چيه؟

شديداً منتظرم جواب بدين. گزينه غير انتفاعي و... رو ميزنم، ولي تو زدن اين يكي مردد موندم (مشكل هزينه‌ش نيست، مشكل اينه كه نميدونم چيه!) ميترسم نزنم و بعداً پشيمون شم. ميترسم بزنم، اونوقت بعداً تعهدي، چيزي ... محسوب بشه و دردسر درست شه(مثل قبولي روزانه كه اگر انصراف بدي، سال ديگه از روزانه محروم ميشي)

سپاسگزارم
دلي دارم که از تنگي در او جز غم نمي گنجد........ غمي دارم ز دلتنگي که در عالم نميگنجد

آفلاين Ma3oud

• کاربر ساده سطح پنجم
  • *
  • -دريافتي: 45
  • ارسال: 267
« پاسخ #3 : 1 آذر 1389 - 00:42:13 »
.......... و بسيار ممنون از پاسخهاي جامع و مانع عزيزان!! :whistling:  خوبه گفتم وقت كمه! وگرنه اينجا ميشد 200 صفحه پاسخ! :confused:
دلي دارم که از تنگي در او جز غم نمي گنجد........ غمي دارم ز دلتنگي که در عالم نميگنجد

آفلاين ahmadpashaei

• Moderator
  • *
  • -دريافتي: 1226
  • ارسال: 1617
    • M.Sc of Control,K.N.Toosi University of Technology-Tehran
« پاسخ #4 : 1 آذر 1389 - 14:02:49 »
.......... و بسيار ممنون از پاسخهاي جامع و مانع عزيزان!! :whistling:  خوبه گفتم وقت كمه! وگرنه اينجا ميشد 200 صفحه پاسخ! :confused:
همیشه دفترچه بهترین راهنماست عزیز.ولی رشته شناور ربط به اصلیها نداره و ضرایب خودش رو داره و مثل پیام نور و ... باید آخر کار رمزش رو وارد کنی و .... هرکدوم بالاتر باشه و قبول بشی بهت اعلام میشه دیگه :agree:همه روزانه هستن و رایگان.تفاوتی با رشته های اصلی نداره فقط جون جدیدن فعلا شناورن.خوب بود؟
جانم به فدای ائمه اطهار
می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.