نويسنده موضوع: میکروفن بیسیم(شنود مخفی از راه دور)  (دفعات بازديد: 5978 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال ديدن موضوع.

آفلاين hadi47

• کاربر تازه وارد
  • *
  • -دريافتي: 0
  • ارسال: 4
    • ليسانس مهندسي برق
سلام به همه بروبچه های eca
من میخوام یه مکیروفن شنود مخفی درست کنم
البته چندتا شماتیک و مدار براش از اینور اونور پیدا کردم ولی فکر نکنم درست باشن چون خیلی ساده هستن و یه همچین مداری که بشه باهاش صداهای پشت دیوار رو هم شنود کرد نیاز به ترانزیستور با بتای زیاد داره
میخواستم اگه دوستان در این زمینه اطلاعاتی دارند منو هم کمک کنن(البته کیت امادش رو تو اینترنت برای فروش انلاین گذاشتن ولی من میخوام خودم درست کنم)
ممنون میشم

آفلاين saeiddiod

• کاربر کامل سطح سوم
  • *
  • -دريافتي: 150
  • ارسال: 409
  • CSD
    • دیپلم
لام آقا هادی
باید لطف کنی و بیشتر توضیح بدی مثلا:تو چه فرکانسی کار کنه اف ام .آ ام و ...
اندازش چقدر باشه؟
بردش چقدر باشه؟
چند ولت باشه؟
و ...
توضیحاتت رو کاملتر بگو تا اگه تونستم کمکت کنم.
منتظرم

آفلاين مجتبي-

• کاربر حرفه ای سطح اول
  • *
  • -دريافتي: 1491
  • ارسال: 1482
با سلام
دوست عزيز يك شماتيك خيلي ساده كه براي يك كيت هستش و عملي هم هست و جوابم گرفتم ميتوني از لينك زير دانلود كن
کاربران مهمان مجاز به مشاهده لینک ها نیستند. لطفا ثبت نام نمایید. ثبت نام -- ورود
موفق باشي!

آفلاين hadi47

• کاربر تازه وارد
  • *
    • ليسانس مهندسي برق
پاسخ
« پاسخ #3 : 24 تير 1389 - 23:04:32 »
با سلام خدمت دوستان عزیز و تشکر بخاطر همکاریتون
لول خدمت اقای saeiddiod عرض کنم که مهمترین چیزا برای من تو این پروژه این هست که راحت بشه موچش رو گرفت و تا حد امکان fm باشه بهتره چون نویزش کمتره. اندازه فیزیکی مدار مهم نیست و مطلب مهم دیگه اینه که بشه باهاش از پشت دیوار صدارو گرفت که فکر کنم به میکروفنهای خیلی حساس و شاید اولتراسونیک(ultra sonic) نیاز باشه
خدمت اقا مجتبی عرض کنم که من این دو نوع مداری که شما گذاشتید رو خودم پیدا کرده بودم و کیت امادشم خریدم و سرهم کردم ولی متاسفانه به زحمت تونستم رو fm بگیرمش اونم فقط چند لحظه که البته فکر میکنم این بخاطر استفاده از سیم در اتصالاتش باشه چون اگه طول سیم 1mm زیاد بشه ممکنه فرکانس از محدودهء fm خارج بشه‍ !
شما میگی نتیجه گرفتی یعنی از پشت دیوار هم میشه صدارو گرفت؟
« آخرين ويرايش: 27 تير 1389 - 17:17:01 توسط hadi47 »

آفلاين مجتبي-

• کاربر حرفه ای سطح اول
  • *
دوست عزيز اگر منظور شما از پشت ديوار اينكه شما ميكروفن رو يك جاي ديگه مثلا پشت همون ديواري كه خودت مي دوني گذاشته باشي  مطمئن باش جواب ميده چون من بيشتر از  ايني كه شما ميگي ازش جواب گرفتم پشت ديوار كه چيزي نيست
فقط يك چيزي اينكه تغزيه مدارت نبايد ريپل داشته باشه يا اگر داره اون رو با خازن به حداقل برسون چون كه پارازيت  وحشتناكي رو توي صدا ميندازه و بهتره كه از باتري 9ولت استفاده كني
موفق باشي

آفلاين hadi47

• کاربر تازه وارد
  • *
    • ليسانس مهندسي برق
با سلام
اقا مجتبی منظور من این نیست که میکروفن رو اونور دیوار بذارم و اینو صدارو بگیرم
منظورم اینه که میکروفن رو سمت دیوار بگیرم و بدون اینکه هیچ واسطه ای اونور داشته باشم صدای پشت دیوار رو بگیرم
یه سوال دیگه اینکه شما اینو چطوری درست کردی؟ خودت رو pcb ساختی یا کیت امادش رو سرهم کردی؟ من کیت امادش رو گرفتم که ظاهرا خوب جواب نداد بعدشم اینکه اینی که من دارم با باطری قلمی تغذیه میشه بنابراین نباید به اون صورت ریپل داشته باشه و اینی که من میگم توش از یک پتانسیومتر برای تنظیم فرکانس استفاده میشه
اگه برات ممکنه یه عکس از اونی که ساختی بذار ممنون میشم

آفلاين مجتبي-

• کاربر حرفه ای سطح اول
  • *
دوست عزيز راستش من در مورد مخابرات فقط در حد يه مخابرات 1 كه پاس كردم چيز بيشتري نمي دونم و اينكه من كيتش رو گرفته بودم و فقط اون رو منتاژ كردم عكس منتاژ شدشم مي توني از لينك زير دانلود كني
کاربران مهمان مجاز به مشاهده لینک ها نیستند. لطفا ثبت نام نمایید. ثبت نام -- ورود
و در مورد شنودي كه شما مي گي آره راست مي گي نمي شه ولي اگه تونستي انجامش بدي حتما به اطلاع من برسون چون كه خيلي چيز توپي ميشه
موفق باشيد

آفلاين saeiddiod

• کاربر کامل سطح سوم
  • *
  • -دريافتي: 150
  • ارسال: 409
  • CSD
    • دیپلم
سلام خدمت دوستان عزیزم آقا هادی و آقا مجتبی :bye
در مورد شنود صدا از پشت دیوار  یه جورایی کار سخت میشه.البته اینو بهت بگم که میتونی ولی بستگی به ضخامت و نوع دیوار داره.یعنی دیوار چقدر قطر داره وجنسش از سیمانه؟گچه؟تخته؟آهن و ... چیه
میتونی از فرستنده اف ام استفاده کنی که نقشه اونو برات میذارم(فرستندش کریستالیه و واقعا محشره.برات حدودا 2000 تومان هزینه داره و بردش 1000 متره اونم با کیفیت عالی)
ولی قسمت مهمش اینه که باید میکروفن مدار رو خودت بسازی (به صورت دست ساز) که اونو هم بهت یاد میدم.
من این کار رو چند سال قبل انجام دادم ولی دیواری که من باهاش مشکل داشتم جنسش از تخته نازک بود (دیوار کاذب) ولی بهرحال دیوار بود و شاید مشکل تو رو هم حل کنه.
فقط یکی دو روز صبر کن تا من اطلاعات رو جمع آوری کنم و در اختیارت بذارم.
انشالا که مشکلت حل میشه.من تمام تلاشم رو میکنم.با آرزوی موفقیت برای همه دوستای گلم

آفلاين hadi47

• کاربر تازه وارد
  • *
    • ليسانس مهندسي برق
پاسخ : میکروفن بیسیم(شنود مخفی از راه دور)
« پاسخ #8 : 16 مرداد 1389 - 04:21:53 »
از بین اینهمه مهندس کسی پیدا نشد جواب مارو بده؟ :question:
باب یه کمکی بکنید دیگه