اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آمپلی فایر ترانزیستوری ساده و خیلی با کیفیت و قدرت مناسب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آمپلی فایر ترانزیستوری ساده و خیلی با کیفیت و قدرت مناسب

با سلام خدمت همه دوستان
    اگه خدا عمری داد قصد دارم هر شب یک مدار آمپلی فایر مناسب و تست شده توسط خودم رو تو سایت بذارم تا نیاز دوستان عزیز برطرف بشه چون من خودم بیست و پنج ساله الکترونیک رو حرفه ای دنبال میکنم و عشق اولم تو الکترونیک همیشه مدارات صوتی بوده ...بگذریم
    این آمپلی فایر صدای فوق العاده شفافی داره و در رده آمپلی فایرهای hi-fi میشه قرارش داد مدار خیلی ساده و راحتی داره با برق 15 ولت به بالا کار میکنه ولی برق ایده آل اون 35 ولت هست امپدانس ورودی اون 5 کیلو اهم که مناسب خروجی تیونر رادیو و ایده آل برای پخش کننده های mp3 است اگه سوالی هم بود در خدمتم انشالله در شبهای بعد مدارات قوی تری تا 1000w (حقیقی-نه بازاری) راستی یادم رفت قدرت این مدار با بلندگوی 4 اهم و برق 35 ولت 2 آمپر و ورودی مناسب حدود 30 وات است

[]
    تا توانی رفع غم از چهره ای غمناک کن***در جهان گریاندن آسان است اشکی پاک کن

پاسخ : آمپلی فایر ترانزیستوری ساده و خیلی با کیفیت و قدرت مناسب

نوشته اصلی توسط SHAHRYAR52
    با سلام خدمت همه دوستان
    اگه خدا عمری داد قصد دارم هر شب یک مدار آمپلی فایر مناسب و تست شده توسط خودم رو تو سایت بذارم تا نیاز دوستان عزیز برطرف بشه چون من خودم بیست و پنج ساله الکترونیک رو حرفه ای دنبال میکنم و عشق اولم تو الکترونیک همیشه مدارات صوتی بوده ...بگذریم
    این آمپلی فایر صدای فوق العاده شفافی داره و در رده آمپلی فایرهای hi-fi میشه قرارش داد مدار خیلی ساده و راحتی داره با برق 15 ولت به بالا کار میکنه ولی برق ایده آل اون 35 ولت هست امپدانس ورودی اون 5 کیلو اهم که مناسب خروجی تیونر رادیو و ایده آل برای پخش کننده های mp3 است اگه سوالی هم بود در خدمتم انشالله در شبهای بعد مدارات قوی تری تا 1000w (حقیقی-نه بازاری) راستی یادم رفت قدرت این مدار با بلندگوی 4 اهم و برق 35 ولت 2 آمپر و ورودی مناسب حدود 30 وات است

[]
    سلام بر شما به این فروم خوش آمدید . خوشحال میشویم از تجربیات شما استفاده کنیم . راستی من مداری نمی بینم شاید لینکش محو شده باشه لطفا" اصلاح بفرمایید.

دیدگاه

سلام . من هم ورود شما رو خوش آمد میگم و امیدوارم از تجربیات شما نهایت استفاده رو ببریم.البته نا گفته نماند مدار که توی نت فراوونه. مهم همت ساخت و کسب تجربه است. ما بیشتر به تجربیات شما نیازمندیم.
      خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت

با عرض پوزش از دوستان عزیزم به علت پاره ای از مشکلات کمتر در خدمتتون هستم. التماس دعا

دیدگاه

شهریار جان اگر میشه برای ماشین یه امپلی فایر خوب بزار . البته نه با ایسی
        توی مدارات سوییچینگ هم سر رشته داری؟ من تو این انجمن یه مدار دیدم برای ماشین که با سوییچینگ بود که قدیمی بود . اگر داری یا میتونی گیر بیاری حتما بزار که خیلی وقته دنبالشم...

دیدگاه

با سلام
          خوش اومدی
          من همچنان منتظر مدار هستم
          و به شدت این پست شما رو پیگیری میکنم - چون بهش نیاز دارم

دیدگاه

پاسخ : آمپلی فایر ترانزیستوری ساده و خیلی با

دسترسی به کاربر مورد نظر امکان پذیر نمی باشد !؟ :mrgreen:
            حالا من بجاش یکی میزارم 3W :

بعدی 1500W :

وقتی تو نیستی
            نه هست های ما چونانکه بایدند
            نه باید ها...
            هر روز بی تو http://www.up98.org/upload/server1/0...158wwayrz3.jpg
            روز مباداســـت !

دیدگاه

پاسخ : آمپلی فایر ترانزیستوری ساده و خیلی با

نوشته اصلی توسط SHAHRYAR52 نمایش پست ها
              با سلام خدمت همه دوستان

[]
              سلام نقشه مدار کجاس

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نقشه مدار کجاس

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X