اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک برای اتصال lcd به plc

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک برای اتصال lcd به plc

سلام خدمت دوستان

من یه مشکلی دارم که از شما راهنمایی میخام.

من با نرم افزار simatic برای s7-300 یا s7-400 برنامه مینویسم و توسط خود برنامه شبیه سازی میکنم ولی حالا یه مشکلی که دارم اینه که فرض کنید من میخام یه ماشین حساب بنویسم و روی lcd نمایش بدم میخام ببینم که چطوری و توسط چه نرم افزاری میشه lcd برای plc را شبیه سازی کرد مانند پروتئوس که میشه میکروکنترلرها و برنامه های شون را شبیه سازی کرد و نتیجه را دید ایا برای plc هم نرم افزاری میشناسید که بشه کی پد و lcd را شبیه سازی کرد.

یه سوال دیگه ... چطوری میشه برای plc کی پد نصب کرد هم نرم افزاری و هم سخت افزای.

با تشکر
    با هزار تومان چیکار میشه کرد؟
    میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردو...

http://www.mahak-charity.org/main/iwanttohelpmahakrightnow

پاسخ : کمک برای اتصال lcd به plc

سلام

از دوستان کسی نیست که منو راهنمایی کنه .
    من منتظر راهنمایی شما هستم.

با تشکر

دیدگاه

اصولا برای کاری که شما می خواین انجام بدین باید از میکرو کنترلر استفاده کنید (طراحی ماشین حساب)
      تویی که مرا در سقوط میبینی،

آیا تاکنون اندیشیده ای شاید خود وارونه ایستاده ای!؟

دیدگاه

برای ارسال فرمان به PLC و همچنین نمایش اطلاعات پروسه و شبیه سازی آن باید از HMI استفاده کنید که در انواع متنی ، گرافیکی ، دارای keypad و یا Touch Screen توسط شرکتهای مختلف ساخته میشه فقط باید دقت کنید که قابلیت اتصال به PLC شما را داشته باشه

دیدگاه

سلام

یه سوال این HMI را که گفتید توسط نرم افزار نمیشه شبیه سازی کرد و نتایج را درون نرم افزار مشاهده کرد چون من سخت افزارهای plc و HMI را با توجه به قیمتشان خریداری کنم و میخام که از طریق نرم افزاری این نتایج را ببینم.
          از دوستان اگر کسی آشنایی داره لطفا راهنمایی کنه.

با تشکر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط nima20-20
            سلام

یه سوال این HMI را که گفتید توسط نرم افزار نمیشه شبیه سازی کرد و نتایج را درون نرم افزار مشاهده کرد چون من سخت افزارهای plc و HMI را با توجه به قیمتشان خریداری کنم و میخام که از طریق نرم افزاری این نتایج را ببینم.
            از دوستان اگر کسی آشنایی داره لطفا راهنمایی کنه.

با تشکر
            اگر شما نرم افزار WinCC و SIMATIC Manager رو همزمان داشته باشید می تونید برنامه PLC رو توسط PLC SIM اجرا و تست کنید. حالا اگر یک پروژه کامل توسط WinCC طراحی کنید و تمام پارامتر های مورد نیاز رو توسط امکانات نرم افزار در قالب گرافیک یا عددی داخلش قرار بدین و WinCC رو همزمان با PLC SIM اجرا کنید مثل شرایط اتصال PLC حقیقی به WinCC میتونید پارامتر های مورد نیاز را به PLC بدین و نتایج حاصل رو مشاهده کنید. تصاویر زیر نمونه ای از صفحات طراحی شده توسط این نرم افزار هست.

نرم افزارWinCC ، (مخفف Windows Control Center ) در حقیقت نرم افزار SCADA ی شرکت زیمنس هست و مسلما امکانات بسیار بیشتر از یک HMI در اختیار شما قرار میده

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X