اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

USBخور کردن ظبط CD خور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

USBخور کردن ظبط CD خور

سلام من یه ظبط دارم که USB نمیخوره
    و همچنین CD خورش خراب شده
    حالا میشه USB بهش وصل کرد یعنی یه مدار درست کنم و به ظبط وصل کنم تا USB بخوره
    Sometimes to get more best things
    Have lost the good things

http://up.vatandownload.com/images/4...yoiozp4ro7.gif
    3A(HD) PS

پاسخ : USBخور کردن ظبط CD خور

سلام دوست عزیز این کار نشدنی نیست اما راه های سادش در ایران مقدور نیست مثلا استفاده از IC ؛ BU9458KV که فکر نمیکنم جایی گیرت بیاد

راه های دیگه ای هم هس که خیلی پیچیده است و به صرفه نیس مثلا استفاده از میکروکنترلر و IC های اینکدر MP3 که باید برنامه نویسی شه ، دیتا رو بخونی از USB،فرکانس نمونه برداری رعایت شه ، اینکد کنی ، بفرستی به ADC ، تقویت کنی و هزارتا کار دیگه و به این راحتیا جواب نمیده و از نظر هزینه به صرفه نیس

بهترین راه پیدا کردن IC های آماده مثل BU9458KV یا BU9457KV یا مشابه ایناست

موفق باشی
    درایور شبکه و nRF24L01
    کاتالوگ محصولات
    کنترلر CNC شش محوره براي پرينتر 3D و Pick n Place
    شبيه ساز تک تيرانداز و سيبل ديجيتال با پردازش تصوير
    فروش اسيلوسکوپ GWinstek GOS-630FC

دیدگاه

در عهد ژوراسیک یه معرکه ای تو این آدرس گرفته بودم
      خوشبختانه عکساش تو سرور eca بود و به فنا نرفت
      http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=37665.0

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohsen++
        در عهد ژوراسیک یه معرکه ای تو این آدرس گرفته بودم
        خوشبختانه عکساش تو سرور eca بود و به فنا نرفت
        http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=37665.0
        یادش بخیر! اون موقع ها من یه چند تایی ساختم و داخل جعبه کوچیک گذاشتم و به دوست و اشنا فروختم! :biggrin:

دیدگاه

فکر کنم هزینش از درست کردن سی دی خورش کمتر باشه
          نمیدونم چرا لنز اون حرکت نمیکنه

3A(HD) PS

دیدگاه

کل هزینش فکر نکنم 20 تومن بشه! شما رو به اون تاپیکی که اقا محسن گذاشته و یکی از اون بردها رو تهیه کن! البته چند نوع هستن و تو همون تاپیک یه مدل رو اقا محسن توضیح دادن و یک مدل رو من توضیح دادم روش راه اندازیش رو! اگر هم که با باتری استفاده کنی که هزینه اداپتور نمیخواد! اکثر کنترل ها رو میشناسه! اگه کنترلی داری میتونی برایش تعریف کنی و از همون کنترل استفاده کنی! بعد از درست کردن اون دیگه میتونی ضبطت رو بذاری کنار!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط voyager2020
              یادش بخیر! اون موقع ها من یه چند تایی ساختم و داخل جعبه کوچیک گذاشتم و به دوست و اشنا فروختم! :biggrin:
              پورسانت ما فراموش نشه :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohsen++
                پورسانت ما فراموش نشه :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
                :biggrin: :biggrin:
                ای بابا ! خودتون میدونید که به آشنا فروختن فقط ضرره! :biggrin: من فقط پول قطعات رو میگرفتم! اخر سر هم که حساب میکردم میدیدم چند تا قطعه هم از خودم مصرف کردم بدون اینکه حساب کنم حالا وقت و انرژی به کنار!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط voyager2020
                  :biggrin: :biggrin:
                  ای بابا ! خودتون میدونید که به آشنا فروختن فقط ضرره! :biggrin: من فقط پول قطعات رو میگرفتم! اخر سر هم که حساب میکردم میدیدم چند تا قطعه هم از خودم مصرف کردم بدون اینکه حساب کنم حالا وقت و انرژی به کنار!
                  و البته گارانتی مادام العمر اون که به گردن آدم می افته
                  معمولا هم با این جمله شروع میشه : راستی مهندس اون فلان چیزی که برام درست کردی ....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohsen++
                    و البته گارانتی مادام العمر اون که به گردن آدم می افته
                    معمولا هم با این جمله شروع میشه : راستی مهندس اون فلان چیزی که برام درست کردی ....
                    دقیقا! وقتی همچین حرفی بهم میزدن از 100 تا بد بیراه هم بد تر بود!

دیدگاه

چرا اینقدر زحمت میکشید از یک MP3 player فندکی از همونایی که وی موج FM میفرسته میتونی استفاده کنی. میتونی کنترول اون را هم با کمی خلاقیت به کنترولر CD chenger ضبط وصل کنی که دیگه نه نیازی به ارسال روی موج FM باشه و هم با کلیدای خود ضبط بتونی کنترولش کنی.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hamid_ec
                        چرا اینقدر زحمت میکشید از یک MP3 player فندکی از همونایی که وی موج FM میفرسته میتونی استفاده کنی. میتونی کنترول اون را هم با کمی خلاقیت به کنترولر CD chenger ضبط وصل کنی که دیگه نه نیازی به ارسال روی موج FM باشه و هم با کلیدای خود ضبط بتونی کنترولش کنی.
                        بله از اون هم میشه استفاده کرد برای کار های ابتدایی کار باهاش راحتتره ولی قابلیت مچ شدن با کنترل های مختلف قابلیت اتصال به مجموعه اپتیک dvd قابلیت پخش فایلهای mpeg1 mpeg2 و jpg رو نداره

دیدگاه

اونا چه جوری کار میکنند
                          من میخوام فقط MP3 بخونه

3A(HD) PS

دیدگاه

والا آقا محسن میخواد تو ماشین سینمای خانگی راه اندزی کنه :rolleyes:
                            به هر حال شاید بعضی از دوستان به امکانات تصویری در خودرو نیاز داشته باشن که البته خیلی هم جالبه!!!
                            اما شما که فقط می خواهید MP3 پخش کنه این وسیله عالیه می تونید تو توپخونه به قیمت 5-6 هزار تومن تهیه کنید البته مدل هایی هم هست که قبلیت تشخیص فولدر هم دارند که کمی گرانتر هستن حدود 10-12 هزار تومن. اگه با کیفیت رادیو FM مشکلی نداری و از کنترول خود دستگاه استفاده میکنی که هیچ. در غیر اینصورت اولین کاری که میکنی رگولاتور 5 ولتی دستگاه رو ما یه رگولاتور پنج ولتی دیگه با پکیج TO-220 عوض میکنی. بعد میبینی پخش ماشینت AUX یا line in داره اگه داشت خروجی دستگاه رو که البته باید از روی بردش پیدا کنی به ورودی پخش وصل میکنی. برای پیدا کردن خروجی دستگاه بهترین راه دنبال کردن line-in خود دستگاه هست چون این دستگاه ها خودشون یه line in دارن که میتونن یه منبع صوت رو روی رادیو بفرستن و با اتصال فیش به این ورودی خروجی MP3 پلیر از transmiter جدا مشه پس باید خروجیش همون اطراف فیش باشه . البته با دیدن datasheet قطعه هم میتونید خروجی رو پیدا کنید. حالا اگر پخشتون AUX یا lin-in نداشت باید ببینید که آیا کنترول چنجر داره یا نه معمولا پخش های قدیمی این امکان رو دارن. بسته به مدل پخشتون میتونید از این سوکت استفاده کنید البته پخش با پروتوکل خاصی کنترول cd-chenger رو انجام میده که معمولا یه پروتوکل سکرون مثل Ps/2 هست اگه بتونید این سیگنال رو هم دیکود کنید که کاملا می تونید از دکمه های روی پخش برای کنترول دستگاه استفاده کنید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ahmadreza.Poursafar
                              اونا چه جوری کار میکنند
                              من میخوام فقط MP3 بخونه
                              اگه می خواین فقط mp3 بخونه فرمایش جناب hamid_ec راحتتره

نوشته اصلی توسط hamid_ec
                              والا آقا محسن میخواد تو ماشین سینمای خانگی راه اندزی کنه :rolleyes:
                              به هر حال شاید بعضی از دوستان به امکانات تصویری در خودرو نیاز داشته باشن که البته خیلی هم جالبه!!!
                              اما شما که فقط می خواهید MP3 پخش کنه این وسیله عالیه می تونید تو توپخونه به قیمت 5-6 هزار تومن تهیه کنید البته مدل هایی هم هست که قبلیت تشخیص فولدر هم دارند که کمی گرانتر هستن حدود 10-12 هزار تومن. اگه با کیفیت رادیو FM مشکلی نداری و از کنترول خود دستگاه استفاده میکنی که هیچ. در غیر اینصورت اولین کاری که میکنی رگولاتور 5 ولتی دستگاه رو ما یه رگولاتور پنج ولتی دیگه با پکیج TO-220 عوض میکنی. بعد میبینی پخش ماشینت AUX یا line in داره اگه داشت خروجی دستگاه رو که البته باید از روی بردش پیدا کنی به ورودی پخش وصل میکنی. برای پیدا کردن خروجی دستگاه بهترین راه دنبال کردن line-in خود دستگاه هست چون این دستگاه ها خودشون یه line in دارن که میتونن یه منبع صوت رو روی رادیو بفرستن و با اتصال فیش به این ورودی خروجی MP3 پلیر از transmiter جدا مشه پس باید خروجیش همون اطراف فیش باشه . البته با دیدن datasheet قطعه هم میتونید خروجی رو پیدا کنید. حالا اگر پخشتون AUX یا lin-in نداشت باید ببینید که آیا کنترول چنجر داره یا نه معمولا پخش های قدیمی این امکان رو دارن. بسته به مدل پخشتون میتونید از این سوکت استفاده کنید البته پخش با پروتوکل خاصی کنترول cd-chenger رو انجام میده که معمولا یه پروتوکل سکرون مثل Ps/2 هست اگه بتونید این سیگنال رو هم دیکود کنید که کاملا می تونید از دکمه های روی پخش برای کنترول دستگاه استفاده کنید.
                              فقط در بعضی از مدلهای ارزونقیمت اونا یه نویز پس زمینه همیشه وجود ذاره

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X