اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت پروژه ی ساده sim 900

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساخت پروژه ی ساده sim 900

باسلام خدمت دوستان
    پروژه ی دانشگاهم یه دزدگیره با قابلیت دریافت و ارسال اس ام اس
    یعنی وقتی یه اس بهش بدی مثلا on یه پایه میکرو مثلا mega 8 تو خروجی یک بشه اگه اس بدی offهمون پایه خاموش بشه و اگه یه پایه از میکرو تحریک بشه حالا با 0 یا 1 یه اس ام اس با یه متن مشخص ارسال کنه من یه ماژول sim900 اماده از امجد گرفتم از اینا که داخلش ای سی تغزیه و بقه مدارای مورد نیاز هست بعد از خود همون ماژول برای میکروم mega 8 چهارتا سیم کشیدم + و - و rx, tx با cهر کاری کردم ارتباط برقرار نکرد ولی با بیسیک تونستم فقط باهاش زنگ بزنم راسیتش تو برنامش موندم کسی هم نیست ازش کمک بگیرم وقت تحویلشم داره تموم میشه لطفا کمک کنید ممنون
    يک مرگ طلب داري و هزار آرزو بدهکار
    خسته ام ...
    يا طلبم را بده يا طلبت را بگير...

پاسخ : ساخت پروژه ی ساده sim 900

نوشته اصلی توسط masoodmasood
    باسلام خدمت دوستان
    پروژه ی دانشگاهم یه دزدگیره با قابلیت دریافت و ارسال اس ام اس
    یعنی وقتی یه اس بهش بدی مثلا on یه پایه میکرو مثلا mega 8 تو خروجی یک بشه اگه اس بدی offهمون پایه خاموش بشه و اگه یه پایه از میکرو تحریک بشه حالا با 0 یا 1 یه اس ام اس با یه متن مشخص ارسال کنه من یه ماژول sim900 اماده از امجد گرفتم از اینا که داخلش ای سی تغزیه و بقه مدارای مورد نیاز هست بعد از خود همون ماژول برای میکروم mega 8 چهارتا سیم کشیدم + و - و rx, tx با cهر کاری کردم ارتباط برقرار نکرد ولی با بیسیک تونستم فقط باهاش زنگ بزنم راسیتش تو برنامش موندم کسی هم نیست ازش کمک بگیرم وقت تحویلشم داره تموم میشه لطفا کمک کنید ممنون
    سلام دوست عزیز
    ای دی یاهو منو اد کن کامل راهنماییت میکنم.من این پروژه رو انجام دادم.
    M.MOMENI73

دیدگاه

پاسخ : ساخت پروژه ی ساده sim 900

سلام دوستان اگه دراین جا مشکلات رو برطرف میکردید در این صورت ماهم میتوانستیم بهره مند بشویم
      امام صادق عليه‏السلام :

هرچيزى‏زكاتى دارد و زكات دانش، آموختن آن است به اهلش.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X