اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اشکال در مسیریابی با altium

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اشکال در مسیریابی با altium

با سلام به اساتید عزیز
    میگم من با یه مشکل خیلی جالب برخورد کردمه اونم اینکه وقتی میخوام مدارم رو با التیم مسیریابی اتوماتیک کنم با وجود اینکه اتصال کوتاه برای تمام برد غیر مجاز است (در rules) طبق حالت پیش فرض ولی در هنگام مسیر یابی اتوماتیک می بینم که چندین پایه رو اتصال کوتاه کرده!!
    جالبش اینجاست که وقتی میرم تو rules ها و اوکی میکنم میام بیرون تمامی مسیرهایی رو که خودش اتصال کوتاه کرده به نشان دهنده خطا سبز نشون میده

پاسخ : اشکال در مسیریابی با altium

نوشته اصلی توسط sadegh1rezaei
    با سلام به اساتید عزیز
    میگم من با یه مشکل خیلی جالب برخورد کردمه اونم اینکه وقتی میخوام مدارم رو با التیم مسیریابی اتوماتیک کنم با وجود اینکه اتصال کوتاه برای تمام برد غیر مجاز است (در rules) طبق حالت پیش فرض ولی در هنگام مسیر یابی اتوماتیک می بینم که چندین پایه رو اتصال کوتاه کرده!!
    جالبش اینجاست که وقتی میرم تو rules ها و اوکی میکنم میام بیرون تمامی مسیرهایی رو که خودش اتصال کوتاه کرده به نشان دهنده خطا سبز نشون میده
    این به خاطر عدم توانایی نرم افزار در سیم کشی هستش
    یعنی خودش میدونه این کار خلافه قوانینه ولی نمیتونه بهتر انجامش بده
    به عبارت دیگر امکان انجام وظیفه یاد شده با رعایت قوانین تعریف شده وجود ندارد.
    هرچند در بسیاری از مواقع بدلیل ضعف هوش مصنوعی خود شما بطور دستی میتونین بهتر عمل کنید
    زندگي آن چه که زيسته ايم نيست ، بلکه آن چيزي است که از گذشته به خاطر داريم ...گابريل گارسيا مارکز

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X