اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فونت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

فونت

با سلام خدمت دوستان و اشنایان و .....
    از دوستان کسی در رابطه با ایجاد فونت برای lcd ها و ... میشه توضیح بدن.
    اینکه فرضا چطوری سایز رو افزایش میدن و اینکه در تعریف حروف و کاراکترها تعداد سطر ها به چه معنیه؟ و نرم افزارها که کد هگز تولید میکنن چرا یکیش سطر هاش با اون یکی متفاوته و .....
    اگر لینکی فایلی هم بود،ممنون میشم
    ممنون
    رو به خودت نسبت هستی مده!**دل به چنین مستی و پستی مده! //زانچه نداری ز چه افسردهآ‌ای*و زغم و اندوه دل آزردهآ‌ای؟!//گر ببرد ور بدهد دست دوست*ور بِبَرد ور بنهد مُلک اوست//ور بِکِشی یا بکُشی دیو غم **کج نشود دست قضا را قلم//آنچه خدا خواست همان میآ‌شود**وآنچه دلت خواست نه آن میآ‌شود.
    ....

پاسخ : فونت

نوشته اصلی توسط amanver
    با سلام خدمت دوستان و اشنایان و .....
    از دوستان کسی در رابطه با ایجاد فونت برای lcd ها و ... میشه توضیح بدن.
    اینکه فرضا چطوری سایز رو افزایش میدن و اینکه در تعریف حروف و کاراکترها تعداد سطر ها به چه معنیه؟ و نرم افزارها که کد هگز تولید میکنن چرا یکیش سطر هاش با اون یکی متفاوته و .....
    اگر لینکی فایلی هم بود،ممنون میشم
    ممنون
    کاملترین تابع فونت فارسی - عربی و انگلیسی ترکیبی برای انواع LCD های گرافیکی
    تو تاپیک بالا برنامه ی ویرایش فونت هست. ( باید باشه!! :biggrin: )
    یه خورده باهاش باید سر و کله بزنی تا متوجه بشی چی به چیه؟ کلا روی تعداد پیکسل های تشکیل دهنده ی اون عبارت داریم مانور میدیم.
    یا اینکه با هم قرار بذاریم بیا حضوری واست توضیح بدم :redface: چیه آقا؟ کسی اعتراضی داره؟ هم شهری - هم محله ای هستیم! :nerd:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شاهرخ مستقیمی
      کاملترین تابع فونت فارسی - عربی و انگلیسی ترکیبی برای انواع LCD های گرافیکی
      تو تاپیک بالا برنامه ی ویرایش فونت هست. ( باید باشه!! :biggrin: )
      یه خورده باهاش باید سر و کله بزنی تا متوجه بشی چی به چیه؟ کلا روی تعداد پیکسل های تشکیل دهنده ی اون عبارت داریم مانور میدیم.
      یا اینکه با هم قرار بذاریم بیا حضوری واست توضیح بدم :redface: چیه آقا؟ کسی اعتراضی داره؟ هم شهری - هم محله ای هستیم! :nerd:
      دمت گرم برادر.
      شما نبودی من چه میکردم؟
      خخخخ
      اقا دمت گرم دوباره.یه حرکتی بزنم، حضوری هم مزاحمت میشم اگه کارم راه نیفتاد.
      ممنون بسیار.
      رو به خودت نسبت هستی مده!**دل به چنین مستی و پستی مده! //زانچه نداری ز چه افسردهآ‌ای*و زغم و اندوه دل آزردهآ‌ای؟!//گر ببرد ور بدهد دست دوست*ور بِبَرد ور بنهد مُلک اوست//ور بِکِشی یا بکُشی دیو غم **کج نشود دست قضا را قلم//آنچه خدا خواست همان میآ‌شود**وآنچه دلت خواست نه آن میآ‌شود.
      ....

دیدگاه

با عرض سلام خدمت مهندس عزیز:
        بخاطر راهنمایی در مورد pgmدر pic تشکر وقدر دانی میکنم.
        یاشاسین

دیدگاه

سلام
          اگر لطف کنید راجع به ساخت فونت برای LCD 3.2 برای برد آموزشی ECA توضیح بدید ممنون میشوم
          فونت با سایز بزرگ تر لازم دارم ولی با هر ابزاری فونت تولید کردم و استفاده کردم جواب نگرفتم
          ممنون میشم رکتابخانه ای برای مورد گفته شده دارید بگذارید یا راهنمایی بفرمایید با تشکر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X