اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با کرک نرم افزار Synplify

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با کرک نرم افزار Synplify

سلام
    من Synplify رو دانلود و نصب کردم تو توضیحات خود سایت نوشته که باید تو فایل لایسنس xxxxxxx رو با آدرس مک عوض کنم که من توی این فایل اصلا xxxxxxx ندیدم متاسفانه پشتیبانی سایت هم چندان پاسخگو نیست ، کسی اطلاع داره آدرس مک رو کجای فایل لایسنس باید بذارم؟
    اینم آدرس سایتی که ازش دانلود کردم :
    http://downloadly.ir/software/engineering-specialized/synopsys-fpga-synthesis-products/

پاسخ : مشکل با کرک نرم افزار Synplify

مک ادرس رو از مشخصات شبکه ی خود بدست بیارید (فقط اعداد بدون خطوط فاصله)
    این عدد رو در فایل لایسنس با عدد جلوی هاست ای دی replace all و سیو کنید
    در قسمت سیستم پراپرتیز متغیر های محیطی رو تعریف کنید

دیدگاه

ممنون همونطوری که گفتید همه آدرسها رو عوض کردم متغیرهای محیطی رو هم قبلش تعریف کرده بودم ولی هنوز هم فقط وقتی به اینترنت وصل باشم برنامه باز میشه ! وقتی وصل نیستم این ارر رو میده

بعد یک سوال دیگه اینکه الان 4 تا آیکون روی دسکتاپ درست کرده که shortcut هم نیستن ! یعنی آیکونشون مثل shortcut هست ولی تو پراپرتیزش قسمت start in خالیه وقتی میخوام پاکش کنم هم خود فایل .exe رو پاک میکنه ! اینا رو چطور میتونم پاک کنم ؟ فقط سومی رو دسکتاپ میخوام.

Synplify Premier with DP I-2014.03
      Synplify Premier I-2014.03
      Synplify Pro I-2014.03
      Synplify I-2014.03

از این 4 تا آخری اصلا باز نمیشه ارر میده ، Synplify Pro هم یه صفحه میاره برای انتخاب لایسنس که هر کدوم از 4 تا لایسنس موجود رو انتخاب کنم برنامه ران میشه فقط نمیدونم کدومش رو بذارم دیفالت که دیگه صفحه انتخاب لایسنس هر دفعه باز میکنم نرم افزرا رو نیاد.

یه سوال دیگه ، متغیرهای محیطی رو تو قسمت system variable باید تعریف کنم یا user variable ؟

دیدگاه

برنامه ی شما ظاهرا درست نصب نشده
        فایل نصبی شما خراب احتمال زیاد مشکل داره وگرنه فایلها رو باید در جاهای درست نصب کنه!
        از لینک دیگری دانلود و نصب کنید
        --
        متغیر محیطی رو خودش میاره نیازه به تعریف شما نیست فقط ادیت بزنید ادرسش رو به ادرس فایل لایسنس مودیفای شده تغییر بدید
        این عنوان متغیر محیطیه:
        SYNPLCTYD_LICENSE_FILE

دیدگاه

متغیر محیطی رو تو دستور نصب گفته خودتون تعریف کنید عنوانش هم داده : LM_LICENSE_FILE
          میشه بیزحمت یه لینک مطمئن برا دانلود معرفی کنین؟ حجم فایلش زیاده دانلود زمان بر هست نمیخوام باز دوباره فایل مشکل دار باشه
          ممنون

دیدگاه

http://p30download.com/fa/entry/49861/

دیدگاه

ممنون ، میبخشید فقط یه سوال ؛ چرا فایلی که من دانلود کردم تقریبا یک گیگ حجمشه اینی که لینکشو گذاشتین فقط حدود 300 مگ؟

دیدگاه

این ورژن 9.6.1 هست که بعد از نصب حدود 800 مگ میشه - ورژن شما چنده؟

دیدگاه

نه منظورم فایل نصب نشده شون بود ، مال من قبل از نصب 1.3 گیگ بود . ورژنش رو نمیدونم تو اسمش که فقط 2014 قید شده

دیدگاه

خب ورژنش جدید تر هست
                    بر اساس راهنمای نصب روی سایت نصب میکردید-ایا به روش زیر نصب کردید؟
                    http://downloadly.ir/software/engineering-specialized/synopsys-fpga-synthesis-products/

دیدگاه

بله ، فقط اول Environment variable رو که تعریف کردم بدون تغییر دادن اون قسمت هاست آی دی به آدرس مک خودم توی فایل لایسنس ، یکی دو روزی نرم افزار رو استفاده کردم. الان هم که تغییرش دادم مشکل حل نشده البته حالام اگه به اینترنت وصل باشم باز میشه کار هم میکنه ولی خب مشکلاتی که بالا گفتم رو داره هنوز.

دیدگاه

متغیر محیطی رو کجا باید تعریف کنیم؟؟؟؟؟ چی کار باید بکنیم ؟؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X