اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل نا پیدا بودن Track

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل نا پیدا بودن Track

سلام
    مشکلی که الان چند روزه که بهش برخوردم اینه که وقتی میام یه مسیر رسم کنم بجز علامت + هیچ چیز دیگه ای نیست اما بعد از کشیدن چند مسیر فرضی (که ما هیچ چیزی بجز همون + روی مونیتور نمیبینیم فقط چند جای مختلف کلیک کردیم) و رها کردن + میبینم همه ی اون مسیرها را کشیده.
    کسی راه حلی داره؟ نرم افزار و تمامی تنظیماتش را به طور کامل پاک کردم اما مشکل همچنان باقیست.

پاسخ : مشکل نا پیدا بودن Track

کسی متوجه منظورم شده؟
    نرم افزار را به طور کامل از کامپیوتر پاک کردم و داخل رجیستری و فولدرهای ویندوز را هم از Altium پاک کردم اما باز هم همین مشکل هست.
    به محض اینکه میخام یه مسیر یا خط بکشم هیچ آثاری از خودش بجا نمیذاره اما در انتهای خط که میرسم و با Esc یا راست کلیک موس اونو از حالت رسم خط خارج میکنم تمام خط هایی که کشیده ام ولی ندیده ام را نشون میده

دیدگاه

سلام
      مشکل گرافیک ندارید؟ درایورها کامل نصب اند؟
      انما الحیوة عقیدة و جهاد

دیدگاه

الان یکساله دارم با این ورژن به خوبی کار میکتم.
        این مشکل یکی دو بار دیگه هم پیش آمد اما با بستن و باز کردن نرم افزار حل شد.
        دقیقتر بگم اینه که من با لپتاپ کار میکنم و معمولا اونو خاموش نمیکنم و فقط در حالت استندبای معمولی یا عمیق (هایبرنت) میبرم. بعضی اوقات میدیدم که اگر نرم افزار آلتیوم باز باشه و لپتاپ را استندبای کنم این مشکل رخ میداد که باید در زمان استفاده، یکبار نرم افزار را می بستم و باز میکردم.
        اما نمیدونم که چرا الان اینجوری شده و دیگه بر نمیگرده.
        روی لپتاپ 2 تا کارت گرافیک دارم که یکیش مربوط به CPU و دیگری یک کارت Nvidia هست.
        در تنظیمات کارت Nvidia رفتم و نرم افزار آلتوپیوم را به عنوان پیش فرض در تنطیماتش دادم تا خدمات 3d و گرافیک را از این کارت بگیره. ولی باز هم مشکل پا برجا بود.
        تمام تنظیمات نمایش و قوانین آلتیوم را از روی کامپیوتر دیگری که این ورژن داره به خوبی کار میکنه Export کردم و در لپتاپ Import اما باز هم مشکل حل نشد.
        نمیدونم باید چیکار کنم...

دیدگاه

سلام دوست عزیز
          ورژن 14.2.4 رو نصب کن و کرکش هم کامل نصب کن .
          اگه دیدی درست نشد ، از ویندوز داخل قسمت control panel برو recovery کن .
          IN GOD WE TRUST

دیدگاه

دانلود NVIDIA GeForce Game Ready Desktop/Notebook Drivers v355.82 WHQL x86/x64 - مجموعه تمامی درایورهای کارت گرافیک انآ‌ویدیا جیآ‌فورس

http://p30download.com/fa/entry/36904/

nVIDIA GeForce Driver 355.98 WHQL اگر اهل بازی کامپبوتری هستید و همیشه جدیدترین بازی ها رو دانلود یا خریداری می کنید و کارت گرافیک شما انویدیا هست پس حتماً نسخه جدید درایور این کارت گرافیک را دانلود و نصب کنید. با نصب نسخه جدید قدرت عملکرد کارت گرافیک و در نتیجه سرعت و کیفیت بازی ها بالاتر خواهد رفت, مهمترین اثر آن سازگاری کامل با جدیدترین بازی های ارائه شده

https://www.google.com/search?num=10...66&bih=623

دیدگاه

درایور من 340.52 هست ولی همچین مشکلی ندارم
              http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=108455.msg777842#msg777842

دیدگاه

بوسیله براکت های چپ و راست کی بورد نور زمینه رسم ترانسپرنسی کم و زیاد می شود.

دیدگاه

ممنون از تمامی دوستانی که پاسخ دادند.
                  در این فیلمی که گذاشتم مشکلم به خوبی معلومه و تمام تنظیمات مرتبط به نمایش در آمده.
                  بزرگواری کرده و یک نگاهی بیاندازید ، شاید یه نکته ساده باشه که من اشتباه کرده ام.
                  با تشکر

دیدگاه

سلام فیلمتون و دیدم .همچنین تمام تنظیمات شما با پروتل من یکی بود.

من هم خیلی وقت پیش همین مشکل شما رو در ورژن 6 داشتم و مجبور به تعویض ویندوزم شدم و هر از چند گاهی همین مشکل و پیدا می کرد . ولی این مدتی که با این ورژن جدید که دارم کار می کنم عالی بوده .

شاید اشکال در لایسنس باشه . یه چنتا لایسنس می زارم از اینا استفاده کنید + کرک

http://www.4shared.com/rar/qMumHVfHb...sescrack.html?

IN GOD WE TRUST

دیدگاه

سلام من هم مدتیه این مشکل رو دارم و هیچ راه حلی پیدا نکردم. آقای
                      hs_golpa پاسخ مشکل رو پیدا کردید؟ ممنون میشم راهنمایی کنید...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X