اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

[پروژه]نرم افزار LedTool7 و LedTool6 بدون محدودیت در دفعات اجرا!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

[پروژه]نرم افزار LedTool7 و LedTool6 بدون محدودیت در دفعات اجرا!

سلام دوستان
    چن وقت پیش چند ساعت با LedTool سر و کله زدم تا اینکه روش برداشتن محدودیت در اجرای تمام نسخه های LedTool پیدا و کرک کردم
    من هم نرم افزار براش نوشتم که وقتی دفعات اجرا به 0 دفعه برسه خودکار تشخیص میده و محدودیت رو صفر میکنه
    بعد هم براش فایل Setup ساختم که برای کاربر استفاده ازش راحت باشه (فایل Setup که نوشتم هیچ فرقی با Setup اصلی نداره).
    با کارهایی که انجام دادم برای استفاده مثل نسخه کرک نشده LedTool فقط نصب میکنید و ازش استفاده می کنید! دیگه لازم به انجام کار دیگه ای نداره

فعلا LedTool7 برای CorelDRAW نسخه x6 و x7 فایل Setup نوشتم، اگر برای LedTool6 درخواست بود اون هم میزارم

عکسی از محیط نرم افزار :

با توجه به نسخه CorelDRAW خود روی یکی از گزینه های نصب کلیلک کنید.
    نسخه مورد نیاز برای LedTool7 در قسمت لینک های دانلود نوشته شده که حتما باید یکی از این دو نسخه باشه یا ورژن بالاتر از اونا (لینک های دانلود CorelDRAW هم در این قسمت موجوده)

لینک دانلود :

برای دوستانی که موقع اجرای ledtool از داخل کورل ارور میده نسخه جدید دانلود کنند.
    لینک دانلود نسخه جدید (آپدیت در 2016/12/30) :
    جدیدترین ویرایش توسط اشکان غفارزاده; ۰۰:۳۳ ۱۳۹۷/۰۴/۱۲.

پاسخ : نرم افزار LedTool7 و LedTool6 بدون محدودیت در دفعات اجرا! (ک

سلام ، آقا حمید ممنون :redface:
    اگه ایده کرک از خودتون بوده واقعا گل کاشتید ...
    - اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَليِّکَ الفَرَج -
    ارتباط با من : ir02x6
    طراحی و ساخت انواع منابع تغذیه سوئیچینگ - SMPS Designer

دیدگاه

پاسخ : نرم افزار LedTool7 و LedTool6 بدون محدودیت در دفعات ا&#1

نوشته اصلی توسط ir02x6
      سلام ، آقا حمید ممنون :redface:
      اگه ایده کرک از خودتون بوده واقعا گل کاشتید ...
      سلام، خیلی ممنون مهندس اطف دارید،کاری نکردم
      بله ایده خودم بود.
      یک ویندوز مجازی نصب کردم با نرم افزار Deep Freeze و هر بار موقع نصب و اجرا ledtool چند بار از چند جا ویندوز رو مانیتور کردم و از روی تغییراتی که میداد روشی که برنامه رو محدود میکرد پیدا کردم و این کرک رو نوشم براش (برای راحتی کاربر هم ستاپ با ستاپ ساز اصلی led tool یعنی Inno Setup نوشتم).

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : نرم افزار LedTool7 و LedTool6 بدون محدودیت در دفعات ا

نوشته اصلی توسط hamidelectroniic
        سلام، خیلی ممنون مهندس اطف دارید،کاری نکردم
        بله ایده خودم بود.
        یک ویندوز مجازی نصب کردم با نرم افزار Deep Freeze و هر بار موقع نصب و اجرا ledtool چند بار از چند جا ویندوز رو مانیتور کردم و از روی تغییراتی که میداد روشی که برنامه رو محدود میکرد پیدا کردم و این کرک رو نوشم براش (برای راحتی کاربر هم ستاپ با ستاپ ساز اصلی led tool یعنی Inno Setup نوشتم).
        عالی بود
        روی نسخه CorelDRAW.Graphics.Suite.X7.17.6.0.1021 به درستی کار کرد ... یعنی بعد از پنج بار اجرا دوباره از نو شد
        - اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَليِّکَ الفَرَج -
        ارتباط با من : ir02x6
        طراحی و ساخت انواع منابع تغذیه سوئیچینگ - SMPS Designer

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : نرم افزار LedTool7 و LedTool6 بدون محدودیت در دفعات ا

نوشته اصلی توسط ir02x6
          عالی بود
          روی نسخه CorelDRAW.Graphics.Suite.X7.17.6.0.1021 به درستی کار کرد ... یعنی بعد از پنج بار اجرا دوباره از نو شد
          خیلی ممنون مهندس که برنامه رو تست کردید.
          من در این انجمن از شما و دوستان دیگه خیلی چیزها یاد گرفتم و این کرک در مقابل اونا هیچی نیست، بازم ممنون

دیدگاه

هنوزآ‌ امتحانش نکردم،ولی اگه کار میکنه باید کمک کنیم بنام صاحبش پخشش کنیم،واقعا عاااااااالیه
            ................Fx7SAM................

دیدگاه

مهندس عالیه فقط رو سیستم من ارور میده که کورل نصب نیست :sad:
              http://s6.uplod.ir/i/00674/9cm41hm4inx0.jpg

دیدگاه

نوشته اصلی توسط MAHDI ZAMANI
                مهندس عالیه فقط رو سیستم من ارور میده که کورل نصب نیست :sad:
                سلام
                همان طور که در پست اول گفتم، نسخه کورلی که نصب میکنید باید همون نسخه های نوشته شده در قسمت دانلود باشه یا نسخه های بالاتر از اون

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hamidelectroniic
                  سلام
                  همان طور که در پست اول گفتم، نسخه کورلی که نصب میکنید باید همون نسخه های نوشته شده در قسمت دانلود باشه یا نسخه های بالاتر از اون
                  سلام
                  من از کرل x6 استفاده میکنم ؛ هنگام اجرا کردن برنامه LED TOOL این خطا رو میده

http://uupload.ir/files/uejj_085.jpg
                  یا به اندازه آرزوهایت تلاش میکنی یا به اندازه تلاشت ارزو میکنی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط اقای دکتر
                    سلام

از قسمت ماکرو ها ادیت این گزینه رو که گایین نوشته و کل کیسشو حذف کنید درست میشه
                    http://s6.uplod.ir/i/00674/9cm41hm4inx0.jpg

دیدگاه

نوشته اصلی توسط اقای دکتر
                      سلام

سلام
                      دوست عزیز منظورم اینه :
                      اگر x6 استفاده میکنید باید ورژنش 16.1.0.843 به بالا باشه! (از این ورژن پایینتر باشه این ارور میده چون محاسبات led tool برای این نسخه و بالاتر از این نوشته شده)
                      اگر هم x7 استفاده میکنید باید ورژنش 17.1.0.572 به بالاتر باشه!
                      موفق باشید

نوشته اصلی توسط MAHDI ZAMANI
                      از قسمت ماکرو ها ادیت این گزینه رو که گایین نوشته و کل کیسشو حذف کنید درست میشه
                      با این کار led tool درست کار نمیکنه عزیز چون led tool در محاسباتش دچار مشکل میشه

دیدگاه

پاسخ : [پروژه]نرم افزار LedTool7 و LedTool6 بدون محدودیت در دفعات اجرا!

نوشته اصلی توسط hamidelectroniic نمایش پست ها
                        سلام دوستان
                        چن وقت پیش چند ساعت با LedTool سر و کله زدم تا اینکه روش برداشتن محدودیت در اجرای تمام نسخه های LedTool پیدا و کرک کردم
                        من هم نرم افزار براش نوشتم که وقتی دفعات اجرا به 0 دفعه برسه خودکار تشخیص میده و محدودیت رو صفر میکنه
                        بعد هم براش فایل Setup ساختم که برای کاربر استفاده ازش راحت باشه (فایل Setup که نوشتم هیچ فرقی با Setup اصلی نداره).
                        با کارهایی که انجام دادم برای استفاده مثل نسخه کرک نشده LedTool فقط نصب میکنید و ازش استفاده می کنید! دیگه لازم به انجام کار دیگه ای نداره

فعلا LedTool7 برای CorelDRAW نسخه x6 و x7 فایل Setup نوشتم، اگر برای LedTool6 درخواست بود اون هم میزارم

عکسی از محیط نرم افزار :

با توجه به نسخه CorelDRAW خود روی یکی از گزینه های نصب کلیلک کنید.
                        نسخه مورد نیاز برای LedTool7 در قسمت لینک های دانلود نوشته شده که حتما باید یکی از این دو نسخه باشه یا ورژن بالاتر از اونا (لینک های دانلود CorelDRAW هم در این قسمت موجوده)

لینک دانلود :
                        کد:
                        http://s6.picofile.com/file/8240250542/LedTool7_Install.zip.html
                        خدایی دمت گرم آقا
                        دو ماه بود اسیر کرک این led tool 7 بودم
                        واقعا دستت طلا

امیدوارم بروز رسانی برای ورژن 8 کورل هم انجام بدین

دیدگاه

برنامه کورل لینک داده شده به ورژن x7.1 کار نمیکنه و میره به ورژن x8

یه سوال دیگه چطور میشه آپدیت 1; کورل x7 نصب کرد ؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ata3929 نمایش پست ها
                            برنامه کورل لینک داده شده به ورژن x7.1 کار نمیکنه و میره به ورژن x8

یه سوال دیگه چطور میشه آپدیت 1; کورل x7 نصب کرد ؟
                            سلام دوست عزیز
                            از لینک زیر میتونید آپدیت نسخه 17.6.0.1021دانلود کنید (این آپدیت روی نسخه 17.0.0.491 نصب میشه):
                            کد:
                            http://p30download.com/fa/entry/11906

دیدگاه

سلام
                              چند نفر از دوستان تماس گرفتن و گفتند بعد نصب وقتی داخل کورل led tool اجرا میکنند ارور میده
                              با توجه به بررسی که کردم فهمیدم مشکل از داشتن فاصله (space) در یوزر ویندوز هست، یعنی مثلا یوزر ویندوز "hamid electronic" باشه ارور میده
                              این مشکل حل کردم و ورژن جدید بدون مشکل در پست اول قرار دادم
                              موفق باشید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X