اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروگرم کردن هدر برد lpc 1768 سایت eca از طریق usb

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پروگرم کردن هدر برد lpc 1768 سایت eca از طریق usb

سلام دوستان
    با این همه تغییرات تویه سایت خیلی کار مشکل شده هر کاری کردم با ای دی قبلیم وارد نشد مجبور شدم یکی دگه بسازم
    بگذریم .
    یک هدر برد lpc1768 از سایت خریدم تو متن توضیحاتش نوشته بود که قابلیت برنامه ریزی از طریق usb ولی چه جوریه چه جوری از طریق usb اینا رو برنامه ریزی می کنن هیچ توضیحی وجود نداره من که اصن بلد نیستم
    خوبه سایت با این همه عضمت یه فایلی چیزی واسه اموزش پروگرم کردن اینا بزاره

پاسخ : پروگرم کردن هدر برد lpc 1768 سایت eca از طریق usb

سلام به دوست عزیز و امید به قبولی نماز و روزه هاتون

به صفحه اول انجمن برید و روی لینک قرمز چشمک زن که نوشته "اطلاعیه: بدلیل تغییر سیستم انجمن، خواهشمندیم برای ورود به اکانت کاربری، رمز عبور خود را بازیابی نمایید. برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید." کلیک کنین
    لینک مستقیم همین آدرس:

وارد که شدین با پر کردنش و ادامه دادنش میتونین دوباره با همون user و pass قدیم وارد بشین.
    ---------------------------
    این که مینویسن قابلیت پروگرام کردن توسط usb معمولا منظورشون دو چیزه:
    1) با وصل کردن پروگرامر j-link که باید جداگونه بخرین و اتصالش به برد و وصل کردن یه کابل usb میتونین از طریق usb (و این پروگرامر و دیباگر j-link) برد رو از طریق usb هم پروگرام کنین و هم دیباگ کنین
    2) چون این موضوع بر میگرده به حالت پروگرام کردن از طریق boot و توضیحش طولانی تره چیزی نمیگم (معمولا منظور همون حالات اولیه)

کلا میکرو های lpc بدون j-link خیلی ضد حال میشن و یجورایی مکمل هم هستن(بنظر من)
    اي خدا ، من بايد از نظر علم از همه برتر باشم، تا مبادا که دشمنان مرا از اين راه طعنه زنند. بايد به آن سنگدلاني که علم را بهانه کرده و به ديگران فخر ميآ*فروشند، ثابت کنم که خاک پاي من هم نخواهند شد. بايد همه آن تيره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم، آنگاه خود خاضع ترين و افتاده ترين مرد روي زمين باشم.
    شهيد دکتر مصطفي چمران
    اللهم صل علي محمد و ال محمد و عجل فرجهم
    ; C is not for children

دیدگاه

پاسخ : پروگرم کردن هدر برد lpc 1768 سایت eca از طریق usb

برای پروگرام کردن با یو اس بی ، کافیه فایل هگز را داخل برد کپی کنید. به همین راحتی.
      امضاندارم. ميشه انگشت بزنم...؟

www.AsanService.ir

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X