اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اضافه کردن آلام یا رله به [پروژه] ساعت دقیق (باds1307) + تاریخ (شمسی,میلادی) + دما + سون سگمنت + منبع ت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اضافه کردن آلام یا رله به [پروژه] ساعت دقیق (باds1307) + تاریخ (شمسی,میلادی) + دما + سون سگمنت + منبع ت

سلام به اساتید.

[پروژه] ساعت دقیق (باds1307) + تاریخ (شمسی,میلادی) + دما + سون سگمنت + منبع که یکی از عزیزان گذاشته بود که خیلی از بچه ها هم تو این تاپیک فعال بودن.خیلی خیلی حیفه که این ساعت با همه امکاناتش آلارم یا رله نداشته باشد. یکی اساتیدی دست به کار این تیکه از برنامه بشه. واقعا عرض می کنم این ساعت حیفه این یکی رو نداشته باشد.یا راهنمایی کنند که بنویسیم و برای بقیه هم بزاریم که استفاده کنند.البته اگه سه آلارمه بشه خیلی عالیه برای اذان های صبح ظهر و مغرب. آدرس تاپیک http://www.eca.ir/forums/thread57754.html
    جدیدترین ویرایش توسط Net932; ۱۲:۵۱ ۱۳۹۵/۰۳/۰۶.

پاسخ : اضافه کردن آلام یا رله به [پروژه] ساعت دقیق (باds1307) + تاریخ (شمسی,میلادی) + دما + سون سگمنت + منبع ت

عزیزان کسی نیست جواب دهد.لابد راهنمایی کنید کجایی برنامه تغییر بدم.من می خواهم با همان سه کلید این کار رو انجام دهم.

دیدگاه

پاسخ : اضافه کردن آلام یا رله به [پروژه] ساعت دقیق (باds1307) + تاریخ (شمسی,میلادی) + دما + سون سگمنت + منبع ت

بابا یه نفر جواب بده خوب

دیدگاه

عزیزم اینقدری که شما پیگیری این تاپیک را میکنید سه دستور if اضافه می کردید سریعتر به جواب میرسیدید

دیدگاه

بلاخره یکی جواب داد.من این if کجا تعریف کنم و چجور. باهمان سه کلید میخوام این کار رو بکنم برا تنظیمش.لطفا کمک کنید.جا دوری نمیرود.خدا خیرتون دهد.

دیدگاه

سلام داداش منم همین پروژه رو دارم .... میگم شما فهمیدی چطور آلارم اضافه کنی؟
            << تــــو هــــمـــه راز جــهـان ريــــخــــتـــــه در چــشــم ســيــاهـــــــــت >>
            "{ بـــارانـــــ }"

دیدگاه

با سلام خدمت همه دوستان
              امکان داره برنامه این ساعت رو یکم تغییر بدید به صورت ایم ویدیو شه خود ساعت
              با تشکر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X