اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آمپر متر 3 فاز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آمپر متر 3 فاز

با درود و خسته نباشید
    من برای گرفتن جریان 3 فاز قبلا از 3 تا ترانس که خودم پیچیده بودم استفاده میکردم ولی حجم دستگاه بزرگ میشه
    چه روشیهایی به جز ترانس ct پیشنهاد میکنید . از سنسور acs712 استفاده کردم ولی نمیدونم چرا خروجیش متغیره . پرش داره
    دقیقا از روی دیتاشیت هم بستم فایده ای نداشت . چه روش های دیگه ای هست ؟؟؟

پاسخ : آمپر متر 3 فاز

سلام. میشه بیشتر در مورد خروجی acs712 و روشی که برای اندازه گیری جریان ac استفاده کردین توضیح بدین؟
    یک راه همون ترانس جریانه و راه دیگه سنسور اثر هاله که کلمپ مترها و همچنین acs712 از این روش استفاده میکنن.

Sent from my SM-E500H using Tapatalk
    جدیدترین ویرایش توسط Mostafa.y; ۱۸:۵۸ ۱۳۹۵/۰۶/۰۷.

دیدگاه

درود.
      یک راه دیگه هم هست به اسم مقاومت شنت
      ابتدا و شروع هرکاری سخت ترین مرحله آن کار است. برای مثال به عقابها نگاه کن ، حتی اونها هم در ابتدای پرواز ، زیاد بال و پر می زنند، اما هنگامی که اوج می گیرند ، دیگر حتی نیازی به پر زدن هم ندارند ...

کافیست اولین قدمها را بدون ترس و با پشتکارِ بالا برداری مطمئن باش بزودی به اوج خواهی رسید و روزهای سخت همیشه نخواهند ماند ...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sepehr63 نمایش پست ها
        با درود و خسته نباشید
        من برای گرفتن جریان 3 فاز قبلا از 3 تا ترانس که خودم پیچیده بودم استفاده میکردم ولی حجم دستگاه بزرگ میشه
        چه روشیهایی به جز ترانس ct پیشنهاد میکنید . از سنسور acs712 استفاده کردم ولی نمیدونم چرا خروجیش متغیره . پرش داره
        دقیقا از روی دیتاشیت هم بستم فایده ای نداشت . چه روش های دیگه ای هست ؟؟؟
        سلام
        این ایسی های اثر هال یک سری قلق هایی دارن
        یک سری نکات در طراحی برد و خازن گذاری دارن که اگر رعایت نشن مشکلساز میشن
        ................Fx7SAM................

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سیدعلی.م نمایش پست ها
          سلام
          این ایسی های اثر هال یک سری قلق هایی دارن
          یک سری نکات در طراحی برد و خازن گذاری دارن که اگر رعایت نشن مشکلساز میشن
          میشه لطف کنید این نکات بگید . من با تغذیه باطری هم که تست کردم فرقی نداشت

دیدگاه

تقریبا میشه گفت همون نکاتیکه برای میکرو ها هست اینجا هم صادقه
            مثلا اینکه در نزدیک ترین جای ممکن به ایسی برای تغذیه یک خازن ده میکرو و یک صد نانو بزارین....جنس خازن هم خوب باشه
            همچنین دوسر مقاومت ها هم بعضی جاها باید خازن بزارید
            ................Fx7SAM................

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X