اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست یه مدار ساده برای مسدود سازی آنتن موبایل در فاصله حد اکثر 50 سانتیمیتر نه بیشتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست یه مدار ساده برای مسدود سازی آنتن موبایل در فاصله حد اکثر 50 سانتیمیتر نه بیشتر

با سلام

بنده دنبال یه مدار هستم که بتونه آنتن دهی تلفن همراه رو فقط حد اکثر در شعاع 40 یا 50 سانتیمتری مسدود کنه

قطعاتش هم تو بازار موجود باشه اگر از دوستان همچین مداری رو سراغ دارن ممنون میشم بزارن . شاید مداراتی باشه که قدرتشون زیاد باشه تو بازار هم هست ولی به درد بنده نمیخوره حد اکثر 50 سانتیمتر نیاز دارم ممنون.
    معلوليت محدوديت نيست

آنکس که عاجز از خلق لحظه هاست، معلول است. نه من...روح بلند آدمیت فراتر از هر معلولیتی است.

پاسخ : درخواست یه مدار ساده برای مسدود سازی آنتن موبایل در فاصله حد اکثر 50 سانتیمیتر نه بیشتر

بهش میگن جمر(jammer). توی نت جستجو کن.

دیدگاه

پاسخ : درخواست یه مدار ساده برای مسدود سازی آنتن موبایل در فاصله حد اکثر 50 سانتیمیتر نه بیشتر

سرچ کردم ولی مداری که بشه ساخت پیدا نکردم من فقط برای شعاع حداکثر 40 یا 50 سانمتیمری نیاز دارم ..
      معلوليت محدوديت نيست

آنکس که عاجز از خلق لحظه هاست، معلول است. نه من...روح بلند آدمیت فراتر از هر معلولیتی است.

دیدگاه

با سلام و درود
        شنیده بودم که تشک هایی هستند که با فناوری نانو ساخته شده اند و امواج گوشی همراه را مختل می کنند و اجازه ورود به محدوده مورد نظر داده نمی شود. در این زمینه تحقیق داشته باشید.

دیدگاه

هنوز نتونستم چیزی پیدا کنم
          معلوليت محدوديت نيست

دیدگاه

دوستان انگاری به بن بست رسیدم اون جاهایی که مدارات صنعتی میسازن چیکار میکنن؟ (قطعات) ما که برا یه مدار ساده شروع نکرده موندیم دوستان یعنی کسی چیزی نمیدونه؟؟؟
            معلوليت محدوديت نيست

دیدگاه

با سلام
              من تو نت گشتم و اینو پیدا کردم بردشو نوشته بود 100 متر که 100% کمتره ولی تشخیص برد مدار در محیط های بسته و قطعات و عملی بودن رو اطلاعی ندارم
              می تونید از دوستان بپرسید

This circuit working in only 450 Mhz

جدیدترین ویرایش توسط r8za; ۱۳:۴۹ ۱۳۹۵/۰۵/۰۹.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahdi210 نمایش پست ها
                دوستان انگاری به بن بست رسیدم اون جاهایی که مدارات صنعتی میسازن چیکار میکنن؟ (قطعات) ما که برا یه مدار ساده شروع نکرده موندیم دوستان یعنی کسی چیزی نمیدونه؟؟؟

ساختن بیشتر مدارهای الکترونیکی مجوز می خواد. همین جمر استفاده ازش مجوز می خواد. همچنین ساختن مدارهای مخابراتی دقت،وقت و تجهیزات لازم رو می خواد. اینجا دوستان همه افراد با سواد هستند. تو کشور خیلی از قطعات مخابراتی گیر نمیاد. یه مقدار توی این حوزه که کار کنی بعدا متوجه میشی که مخابرات که میگن یعنی چی. ما تو کشورمون به زور ترانزیستور 100MHz گیر میاد اونوقت شما می خوای فرکانس 2GHz رو مسدود کنی.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X