اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خرید ترانس با دو خروجی 24 و 9

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

خرید ترانس با دو خروجی 24 و 9

دوستان از کجا میشه ترانس هایی به خروجر چندگانه تهیه کرد؟؟
    مثلا 24 و 9 ؟!!
    کلا اصلا مرکز خرید اینجور ترانس ها کجاست؟!!

با تشکر.
    به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
    (پيش به سوي هدف)

پاسخ : خرید ترانس با دو خروجی 24 و 9

شما تشریف میبرید مرکز الکترونیک شهرتون مثلا تهران فک کنم پاساز امجده, بعد میرید پیش ی ترانس پیچ و ترانسی ک میخواید رو سفارش میدید با هرچند تا خروجی ک خواستید و هر امپر و ولتاژی ک مد نظرتون هست ترانس پیچ واستون میپیچه
    عزیزان دقت کنید پسورد تمامی فایلها و پروژه های من، در تاپیکشون موجوده(صفحات آخر) لطفا برای رمز فایلا پیام ندید!! چون خیلی دیر ب دیر میام انجمن و پیام چک نمیکنم
    مخترع برتر شمال غرب سال 96
    مدیر سابق منابع تغذیه انجمن ECA

دیدگاه

واسه چی می خوای؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط rozeh نمایش پست ها
        واسه چی می خوای؟
        همون پروژه دیگه.
        24 به 5 با قطعاتی که پیدا کردم از طریق شما و دوستان ، دیدم ضریب اطمینانش اونقدر بالا نیست تا 24 بیارم به 5 ؛ تازه جنس تقلبیش هم زیاد تو بازاره لامصب.
        بعد رفتم دنبال این که دیگران برا پروژشون از چی استفاده کردن ، دیدم یه فن زدن از خود ترانس استفاده کردن ، که دو تا ثانویه 9 و 24 داشت و با رگولاتور ساده اومدن رگولش کردن ، که همجا هم در دسترس هست ، تو شهر ما الکترونیکی ها حتی نمی دونن lm2576 چیه ، میگن اینی که میگی وجود نداره .
        به نظرم فکر خوبی اومد ترانس با دو ثانویه.
        یا اگه اینم نشد از ترانس دوبل 24 استفاده کنم ، میتونم 12 رو با رگوله 9 و 5 به 5 برسونم ، دردسر هاش از بقیه چیزا کمتر و ضریب اطمینانشم بالاست.

کاش تهران میبودم ، ولی اینجا (بابل) از تهران یکم دوره.
        (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط armin_gera نمایش پست ها
          شما تشریف میبرید مرکز الکترونیک شهرتون مثلا تهران فک کنم پاساز امجده, بعد میرید پیش ی ترانس پیچ و ترانسی ک میخواید رو سفارش میدید با هرچند تا خروجی ک خواستید و هر امپر و ولتاژی ک مد نظرتون هست ترانس پیچ واستون میپیچه
          ترانس پیچ و از کجا باید گیر بیارم؟؟؟!!
          (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

دوستان من تا الان ترانس نخریدم ، همشو از اینور و اونور جور کردم ، حالا الان میخام یه ترانس سفارش بدم برای خرید ،
            ترانس دوبل باشه با خروجی 24 و 12 ، الان نمیدونم باید ترانس دوبل 12 بگیرم یا ترانس دوبل 24 ؟؟!!!
            البته از اسم 12 دوبل معلومه که باید دو تا 12 ولتی خروجی باشه که مجموعا میشه 24 ، حالا میخام مطمعن شم که 12 دوبل درسته یا نه؟!!

با تشکر.
            (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hosseinam نمایش پست ها
              دوستان من تا الان ترانس نخریدم ، همشو از اینور و اونور جور کردم ، حالا الان میخام یه ترانس سفارش بدم برای خرید ،
              ترانس دوبل باشه با خروجی 24 و 12 ، الان نمیدونم باید ترانس دوبل 12 بگیرم یا ترانس دوبل 24 ؟؟!!!
              البته از اسم 12 دوبل معلومه که باید دو تا 12 ولتی خروجی باشه که مجموعا میشه 24 ، حالا میخام مطمعن شم که 12 دوبل درسته یا نه؟!!

با تشکر.
              شما میخوای ترانست دوتا خروجی داشته باشه 24ولت و12ولت اگه ارهباید بگی ترانس میخوام هم 24ولت داشته باشه هم12ولت
              یا 12ولت دوبل باشه که دوتا 12ولت داره ودوتا سرکناریش 24 اگه اره که باید 12دوبل بگیری
              Proudly @real_ahmadi
              #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X