اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

داغ شدن Tda7388

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

داغ شدن Tda7388

درورد بر دوستان خوبم

من از آیسی 7388 استفاده می کنم البته از این ماژول های آمادش استفاده می کنم البته من فقط برای تقویت یه سیگنال که خیلی هم عالی داره جواب میده ولی یه چیزی که من رو خیلی نگران کرده این آیسی تا روشن میشه به صورت دایمی 200 تا 300 میلی آمپر جریان میکشه ؟؟ و داغ می کنه حتی اگر بهش مصرف کننده وصل نباشه . خواستم ببینم برای شما هم این جوری یا این آی سی من این جوریه

و یه سوال دیگه هیت سینک رو باید چه طوری نصب کرد خیلی ؟ اصلا می خواد ؟؟؟ تجربه شما برای هیت سینک این آی سی چیه
    چهقدرهم سخته نصی کردن هیت سینک روش

ممنونم از محبتتون
    جدیدترین ویرایش توسط John Lock; ۰۲:۲۹ ۱۳۹۵/۰۵/۰۱.
    معجزه پس از معجزه می آید و شگفتی ها از تجلی باز نمی مانند.

پاسخ : داغ شدن Tda7388

نوشته اصلی توسط John Lock نمایش پست ها
    درورد بر دوستان خوبم

من از آیسی 7388 استفاده می کنم البته از این ماژول های آمادش استفاده می کنم البته من فقط برای تقویت یه سیگنال که خیلی هم عالی داره جواب میده ولی یه چیزی که من رو خیلی نگران کرده این آیسی تا روشن میشه به صورت دایمی 200 تا 300 میلی آمپر جریان میکشه ؟؟ و داغ می کنه حتی اگر بهش مصرف کننده وصل نباشه . خواستم ببینم برای شما هم این جوری یا این آی سی من این جوریه

و یه سوال دیگه هیت سینک رو باید چه طوری نصب کرد خیلی ؟ اصلا می خواد ؟؟؟ تجربه شما برای هیت سینک این آی سی چیه
    چهقدرهم سخته نصی کردن هیت سینک روش

ممنونم از محبتتون
    سلام

200میلی یا300میلی یکم زیاد نیست؟؟؟البته شایدم زیاد نباشه ای سی رو نداشتم اندازه نگرفتم

واسه ای سی امپلی فایر هیست سینک سی پی یو بزار خمیر سلیکون هم بزن هیت سینک کوچیک مثلا هیت سینک های داخل پاور کامپیوتر به درد ای سی امپلی فایر نمی خوره...خیلی واسش کوچیکه..
    موفق باشی
    Proudly @real_ahmadi
    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

ببین تو خروجی dc داره یا نه؟اگه داشته باشه خرابه اگه نداشته باشه مشکلی نیست ولی جنسش اورجینال نیست.
      الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط shahpoori نمایش پست ها
        ببین تو خروجی dc داره یا نه؟اگه داشته باشه خرابه اگه نداشته باشه مشکلی نیست ولی جنسش اورجینال نیست.
        چک کردم دی سی نداره ؟
        یعنی بدون بار نباید داغ کنه جتی گرمم نباید شه ؟

دیدگاه

خب آی سی ها انواعشون باهم فرق میکنه.بعضیشون بدون بار هم گرم میشن .ولی اگه سریع در حدی داغ میشه که دست را بسوزونه به احتمال زیاد ایراد داره .ولی اگه خییییلی داغ نمیشه نه.
          مثلا من tda8954 را که کلاس d هست بستم بدون بار حدود 13 وات تلفات داره (دوتا 210 وات خروجی داره) در صورتیکه تو دیتاشیتش نوشته باید حدود 6 وات باشه .اینم بخاطر اینه که چینیه اگه امریکایی بود همچین نمیشد. NXP
          جدیدترین ویرایش توسط shahpoori; ۱۲:۲۷ ۱۳۹۵/۰۵/۰۱.

دیدگاه

ممنونم والا دست رو می سوزونه حالا مشکلی نیست از یه جای معتبر دیگه می خرم دو باره
            فقط چون من فقط از یه کانال 40 واتش استفاده می کنم و می خوام دائم ازش جریان بکشم هیت سینک بزارم یا نه چون خیلی از جا ها خوندم لازم نیست و پیشنهاد شده ؟

دیدگاه

هیت سینک مگه نذاشتی؟!
              حتما هیت سینک میخواد.هیت سینک نسبتا بزرگ هم میخواد.مثلا یه صفحه 10*10 .اگه پره ای باشه خب سایزش کوچیکتر میشه.همین آی سی ظاهرا خوبه .نمیخواد یکی دیگه بگیری.
              جدیدترین ویرایش توسط shahpoori; ۱۳:۲۶ ۱۳۹۵/۰۵/۰۱.

دیدگاه

ممنونم والا دست رو می سوزونه حالا مشکلی نیست از یه جای معتبر دیگه می خرم دو باره
                فقط چون من فقط از یه کانال 40 واتش استفاده می کنم و می خوام دائم ازش جریان بکشم هیت سینک بزارم یا نه چون خیلی از جا ها خوندم لازم نیست و پیشنهاد شده ؟
                دوست گرامی شما از این ای سی استفاده می کنی اون وقت فقط از یه کانالش استفاده می کنی؟؟؟
                پیشنهاد من tda7377هستش دوتا کانال 30واتی بدون بهم ریختگی صدا (THD)داره من خودم چند پخش ساختم ازش استفاده کردم(یه پخش همین دیروز مونتاژ کردم توی تایپیک عکس امپلی فایرمی تونی ببینی)
                هیت سینک هم حتما میخواد هم اون ای سی هم این ای سی
                اگه شد لینک فیلم تستشو واستون می زارم ببینین
                اینم لینک فیلمش:

موفق باشی
                جدیدترین ویرایش توسط real_ahmadi; ۱۶:۰۸ ۱۳۹۵/۰۵/۰۱.
                Proudly @real_ahmadi
                #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهندس احمدی نمایش پست ها
                  دوست گرامی شما از این ای سی استفاده می کنی اون وقت فقط از یه کانالش استفاده می کنی؟؟؟
                  پیشنهاد من tda7377هستش دوتا کانال 30واتی بدون بهم ریختگی صدا (THD)داره من خودم چند پخش ساختم ازش استفاده کردم(یه پخش همین دیروز مونتاژ کردم توی تایپیک عکس امپلی فایرمی تونی ببینی)
                  هیت سینک هم حتما میخواد هم اون ای سی هم این ای سی
                  اگه شد لینک فیلم تستشو واستون می زارم ببینین
                  اینم لینک فیلمش:

موفق باشی
                  ممنونم چه دستگاه پخش جالبی
                  ببینید من اون بالا توضیح دادم برای پخش از این استفاده نمی کنم یه سیگنال یک کیلو هرتز دارم برای تقویت اون ازش ازستفاده می کنم حتی تک کانال هم باشه و توان بالا تر و تغذیه دوبل نخواد کار من راحت تر اگه موردی دارید ممنون میشم بهم بگید

دیدگاه

ممنونم چه دستگاه پخش جالبی
                    ببینید من اون بالا توضیح دادم برای پخش از این استفاده نمی کنم یه سیگنال یک کیلو هرتز دارم برای تقویت اون ازش ازستفاده می کنم حتی تک کانال هم باشه و توان بالا تر و تغذیه دوبل نخواد کار من راحت تر اگه موردی دارید ممنون میشم بهم بگید
                    خروجی تک داریم مونو هستش ولی ولتاژدوبل می خواد
                    مثل7294
                    7296
                    Proudly @real_ahmadi
                    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

چه قدر خوبه شما دوستان این قدر احاطه دارید روی این آی سی ها واقعا ازتون ممنونم
                      یه سوال دیگه توی این تقویت کننده TDA7388 چه طور میشه کانال ها رو خاموش و روشن کرد آیا این امکان پذیر هست که همه کانال ها با هم کار نکنن و اون کانالی که ما می خوایم فقط کار کنه ؟

دیدگاه

چه قدر خوبه شما دوستان این قدر احاطه دارید روی این آی سی ها واقعا ازتون ممنونم
                        یه سوال دیگه توی این تقویت کننده TDA7388 چه طور میشه کانال ها رو خاموش و روشن کرد آیا این امکان پذیر هست که همه کانال ها با هم کار نکنن و اون کانالی که ما می خوایم فقط کار کنه ؟
                        خیر دوست گرامی نمیشه فقط میشه توسط پایه ی استند بای کل ای سی رو خاموشش کرد
                        شما فقط از یک کانال استفاده کنید تنها راه همینه
                        موفق باشید
                        Proudly @real_ahmadi
                        #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهندس احمدی نمایش پست ها
                          خیر دوست گرامی نمیشه فقط میشه توسط پایه ی استند بای کل ای سی رو خاموشش کرد
                          شما فقط از یک کانال استفاده کنید تنها راه همینه
                          موفق باشید
                          اینم خوبه پایه استند بای رو باید بدم به گراند ؟؟

دیدگاه

اینم خوبه پایه استند بای رو باید بدم به گراند ؟؟
                            پایه استند بای رو یا بدی به گراند ها به هیچ وصلش نکنی ای سی خاموش میشه.....ولی وقتی با یه 10کیلو به مثبت وصل بشه ای سی روشن میشه
                            Proudly @real_ahmadi
                            #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

سلام دوست عزیز منم این ماژول رو خریدم و مشکلی نداره البته داغ میشه ک با توجه به توانش عادیه
                              تازه دوتا باند پایونیر 200وات هم بهش وصل کردم با دوتا توییتر میترکونه
                              در ضمن جریانه بی باری هم داره که از معایبشه
                              موفق باشید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X