اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چرا از میکروهای texas instruments استفاده نمیشه؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چرا از میکروهای texas instruments استفاده نمیشه؟

سلام ، من تازه شروع به یادگیری میکروکنترل ها کردم ولی به برند texas instruments برخوردم که احساس کردم از همه قوی تر هستش ولی مطلبی به فارسی راجبش نیست یا حتی کتاب! کسی میدونه چرا در ایران از میکروهای این شرکت استفاده نمیکنن یا چرا هیچ مطلب آموزشی ازش نیس؟؟؟؟ اگه کسی بخواد شروع به یادگیری آرم بکنه بهتر نیس از میکروهای این شرکت شروع کنه؟؟؟؟

پاسخ : چرا از میکروهای texas instruments استفاده نمیشه؟

خوب طبیعیه که اونا به خاطر شرایط سیاسی که با ما دارن همکاری نمیکنن از طرف دیگه کار با این آی سی ها برای یک ایرانی هزینه بر هست با این که بهترین آی سی ها مال این شرکت هست.

دیدگاه

MOOR درست گفت
      من خودم عاشق محصولاتش هستم و اوایل می خواستم ازش استفاده کنم ولی این قطعات توی کشور راحت گیر نمیاد. من نمی خوام برای هر بار استفاده از این میکرو ها سفارش چین بدم. تازه باید دید که گیر میان یا نه. هزینه ها هم یه طرف دیگه. پشتیبانی هم که تعطیل بخاطر تحریم. من الان محصولات ST سری STM32 استفاده میکنم و واقعا هم راضی هستم.

دیدگاه

سلام
        بار اول که رفتم برد اموزشی از یک فروشنده خریدم تعجب کرده بود کلی تخفیف داد
        سال بعد که رفتم برای یکی از دوستام بخرم گفت نداریم گفتم چرا گفت 10 تا وارد کردیم دو سال طول کشید بفروشیم
        به نظر من بیشتر سر منابع اموزشی فارسی هست نه برای تحریم
        مثل fpga چرا زایلینکس تو ایران بیشتر از الترا استفاده میشه
        دلیل دیگشم این بود بردش توی اینترنت 13 دلار بود ولی مغازه دار بالای 90 میفروخت فکر کنم هزینه بالای این میکروها دلیل دیگش باشه
        جدیدترین ویرایش توسط Dummy Eng; ۱۹:۲۷ ۱۳۹۵/۰۵/۳۱.

دیدگاه

بله اصل کار که هزینه هست وگرنه آی سی که بگردی دنبالش پیدا میشه...

...آغا یه نفر بگه چه جوری خودمون جدا پست ارسال کنیم... یه نفر بگه لطفاً...
          جدیدترین ویرایش توسط MOOR; ۱۸:۳۹ ۱۳۹۵/۰۶/۰۴.

دیدگاه

استفاده از این میکروکنترلرها برای کسی که قصد تولید انبوه و تولید یک محصول داره مناسبه...میتونه ی طراحی کامل و بینقص بر مبنای این آیسی ها انجام بده و بعدش هم تعداد بالایی ازش خرید کنه...ولی واسه ما که کارمون با یکی دو تا آیسی راه میفته مناسب نیست...

...آغا یه نفر بگه چه جوری خودمون جدا پست ارسال کنیم... یه نفر بگه لطفاً...
            یعنی چی؟منظورتون تاپیک جدید باز کردن هست؟
            وارد هر انجمن که بشید اون بالا یه کلید هست به اسم ارسال موضوع جدید...با اون میتونید تاپیک جدید باز کنید...قبل از ارسال هر تاپیک جدید قبلش در سطح انجمن سرچ کنید ، شاید چیزی که دنبالش هستید پیدا بشه...
            تولید کننده تجهیزات برنامه پذیر اتوماسیون صنعتی

www.intelart.ir

ساخت کنترلر دما PID فازي با AVR [آموزشی]

دیدگاه

یعنی چی؟منظورتون تاپیک جدید باز کردن هست؟
              وارد هر انجمن که بشید اون بالا یه کلید هست به اسم ارسال موضوع جدید...با اون میتونید تاپیک جدید باز کنید...قبل از ارسال هر تاپیک جدید قبلش در سطح انجمن سرچ کنید ، شاید چیزی که دنبالش هستید پیدا بشه...[/QUOTE]

کجاست من که ندیدم!!!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط MOOR نمایش پست ها
                کجاست من که ندیدم!!!!
                مثلا توی بخش ARM:

دیدگاه

بله ممنون فهمیدم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X