اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت نور افکن اضطراری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساخت نور افکن اضطراری

با سلام من می خواهم نور افکن شارژی درست کنم که نوری برا بر با 8000 لومن تولید کند به نظر شما از ال ای دی یک وات یا اس ام دی استفاده کنم و باتری از نوع لیتیومی یا اسیدی استفاده کنم.

پاسخ : ساخت نور افکن اضطراری

نوشته اصلی توسط Mr Mohsen نمایش پست ها
    با سلام من می خواهم نور افکن شارژی درست کنم که نوری برا بر با 8000 لومن تولید کند به نظر شما از ال ای دی یک وات یا اس ام دی استفاده کنم و باتری از نوع لیتیومی یا اسیدی استفاده کنم.
    با سلام
    حتما باید 8000 لومن باشه؟ با ال ای دی یک وات که یکم دردسره چون باید 115 تا بچینید کنار هم نا نورش بشه 8000 شما میتونی با 8تا پاور ال ای دی 10 وات درست کنی که باید به میزان مصرف جریانشون و همینطور تولید حرارتشون تو طراحیت دقت داشته باشی این پاور ال ای دی ها حدود 1 امپر در 10 ولت امپرکشی دارن همینطور نیاز به هیتسینگ
    باتری هم باتوجه به این میزان مصرف باید کارگذاشته بشه
    کلا یه چیز عظیم الجسه ای میشه
    جدیدترین ویرایش توسط amir_irani; ۰۱:۰۷ ۱۳۹۵/۰۶/۰۶.

دیدگاه

با سلام حتما نباید نور 8000 لومن باشد اما باید قوی باشد که مثلا یک اتاق تاریک یا حیاتی را روشن کند.

دیدگاه

با سلام حتما نباید نور 8000 لومن باشد اما باید قوی باشد که مثلا یک اتاق تاریک یا حیاتی را روشن کند.
        سلام,,
        با تجربه ای که تا حالا داشتم برای اینکار اصلا SMD LED نخرید چون واقعا لحیم کاریشون حتی رو برد بسیار دشواره
        به نظرم از led نواری های مونتاژ شدهروی برد که درفروشگاه سایت موجود است بخرید بهتره
        ولتاژشون ۱۲ ولت اه که با یک باتری سرب اسیدی ۱۲ ولت میشه روشنشون کرد
        و اکثرشون قابل بریدن هستند و میتوانید همانند یکصفحه در ابعاد ۲۵ در ۳۵ یا کمتر این هارو کنار هم گذاشته و با باتری آن را روشن کنید
        تاحالا با پاورال ای دی ۱۰۰ وات کار نکردم ولی مطالبی که خوندم حتما باید از درایور استفاده کنید که درایوری که برای لامپ۱۰۰ وات باشه و با ولتاژ ۱۲ ولت کار کنه حدود ۱۰۰ تومان قیمتشه که نسبت به ال ای دی نواری خیلی گرونتره
        بعدش با لامپ وات بالا تمرکز نور بالا میره و نگاه کردن سمت لامپ میتونه کمی چشم ها را آزار بده
        با تشکر

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

سلام,,
        با تجربه ای که تا حالا داشتم برای اینکار اصلا SMD LED نخرید چون واقعا لحیم کاریشون حتی رو برد بسیار دشواره
        به نظرم از led نواری های مونتاژ شدهروی برد که درفروشگاه سایت موجود است بخرید بهتره
        ولتاژشون ۱۲ ولت اه که با یک باتری سرب اسیدی ۱۲ ولت میشه روشنشون کرد
        و اکثرشون قابل بریدن هستند و میتوانید همانند یکصفحه در ابعاد ۲۵ در ۳۵ یا کمتر این هارو کنار هم گذاشته و با باتری آن را روشن کنید
        تاحالا با پاورال ای دی ۱۰۰ وات کار نکردم ولی مطالبی که خوندم حتما باید از درایور استفاده کنید که درایوری که برای لامپ۱۰۰ وات باشه و با ولتاژ ۱۲ ولت کار کنه حدود ۱۰۰ تومان قیمتشه که نسبت به ال ای دی نواری خیلی گرونتره
        بعدش با لامپ وات بالا تمرکز نور بالا میره و نگاه کردن سمت لامپ میتونه کمی چشم ها را آزار بده
        با تشکر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X