اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

انتخاب شفت هار مناسب برای پیرینتر سه بعدی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

انتخاب شفت هار مناسب برای پیرینتر سه بعدی

با سلام
    برای ساخت پیرینتر سه بعدی به یه مشکل خوردم من وقتی خواستم شفت هارد برای پیرینتر تهیه کنم ، فروشگاه اینترنتی سه نوع شفت هارد داشت به ترتیب ساده ، فولادی و کروم ، اینو هم می دونم که شفت هارد کروم بهترین کاربرد رو داره ولی می خواستم بدونم که می تونم از شفت هارد فولادی استفاده کنم یا نه؟

پاسخ : انتخاب شفت هار مناسب برای پیرینتر سه بعدی

خب اینا هم جنسشون از فولاده دیگه..
    اگر منظورتون درواقع شفت فولادی با حرکت های رفت و برگشت زیادی که دستگاه داره هر چند از لاینر بوشینگ استفاده بشه به مرور خورده میشه و در cnc های صنعتی از فولاد خالص استفاده نمیکنند بلکه اونو با یک لایه نیکل و یک لایه سخت کروم ابکاری میکنند..
    بعد هم برای پرینتر کوچک تفاوت هزینه زیاد نمیشه..

دیدگاه

یه نکته هم بگم

اگر مناطق شمالی کشور هستید حتما شفت با روکش کروم استفاده کنید وگرنه زود زنگ میزنه
      ... و (بدانيد) گرفتن تصميمهاى محكم (براى رسيدن به اهداف بزرگ) با خوش گذرانى و سفرهآ‌هاى رنگين سازگار نيست و چه بسيار كه خواب شبانه تصميمهاى محكم روز را از ميان برده و تاريكيآ‌ها، خاطره همتآ‌هاى بلند را از يادها محو كرده است. (نهجآ‌البلاغه، خطبه211)

امام علي (ع):کسي که به وقت ياري رهبرش در خواب باشد، با لگد دشمنش بيدار مي شود (غررالحکم،ص 422)

دیدگاه

برای پرینتر سه بعدی چون بار زیادی روی محور ها نیست . حتما لازم نیست که از شفت های هارد کروم استفاده بشه
        شما میتونید از فروشگاه های فروش فلزات تراشکاری شفت فولادی کروم استفاده کنید
        شفت 8 و 10 مناسبند ( م م )
        جدیدترین ویرایش توسط اشکان غفارزاده; ۱۳:۱۴ ۱۳۹۶/۰۱/۱۸.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X