اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پیدا نکردن شبکه در sim900a

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پیدا نکردن شبکه در sim900a

سلام دوستان
    من برد اماده sim900 رو از همین جا خریداری کردم کلی هم از طریق میکرو باهاش اس ام اس دادم و مثل بلبل کار می کرد ولی یهو نمیدونم چرا دیگه شبکه رو پیدا نمیکنه ( چراغ نت تند تند چشمک میزنه)کسی میدونه چرا اینطوری شده؟ ایا ممکنه ماژول مشکلی پیدا کرده باشه و خراب شده باشه؟
    پ.ن : از اون وقتی که انتن نمیده چند بار یهو دوباره انتن داده ولی وقتی برنامه رو از کامپیوتر دانلود کردم به میکرو دوباره چراغ نت سریع چشمک میزنه و انتنش میره

پاسخ : پیدا نکردن شبکه در sim900a

به نظرم مشکل شما از منبع تغذیه است.چون برنامه و میکرو و...تاثیری د رانتن دهی نداره.اگه منبع تغذیه نتونه جریان مورد نیازماژول رو تامین کنه .ماژول وارد شبکه نمیشه.
    eshop-hodhod.ir

دیدگاه

نوشته اصلی توسط brilliantgirl نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من برد اماده sim900 رو از همین جا خریداری کردم کلی هم از طریق میکرو باهاش اس ام اس دادم و مثل بلبل کار می کرد ولی یهو نمیدونم چرا دیگه شبکه رو پیدا نمیکنه ( چراغ نت تند تند چشمک میزنه)کسی میدونه چرا اینطوری شده؟ ایا ممکنه ماژول مشکلی پیدا کرده باشه و خراب شده باشه؟
      پ.ن : از اون وقتی که انتن نمیده چند بار یهو دوباره انتن داده ولی وقتی برنامه رو از کامپیوتر دانلود کردم به میکرو دوباره چراغ نت سریع چشمک میزنه و انتنش میره
      اگه برد راه اندازی که تهیه کردید واسه تعذیه خازن نداره حتما خودتون یه خازن 2200 میکرو به بالا قرار بدید احتمالا مشکلتون حل شه
      موفق باشی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط M3R-E نمایش پست ها
        اگه برد راه اندازی که تهیه کردید واسه تعذیه خازن نداره حتما خودتون یه خازن 2200 میکرو به بالا قرار بدید احتمالا مشکلتون حل شه
        موفق باشی
        اگر از تولیدات شرکت ECA باشه حتما خازن تغذیه فوق رو داره

دیدگاه

مدار تونو اینجا بذارید ببینیم تغذیه چطوری تامین میشه.ولتاژوردی چنده و چجوری به این ولتاژ رسیدید.من خودم خیلی وقته رو این ماژول کار می کنم الان هم دارم باهاش کلنجار میرم.مشکل شمارو قبلا داشتم و مرببوط به تغذیه است.طول سیم منبع تغذیه تا ماژول و عدم توانایی در تامین جریان مورد نیاز ماژول می تونه باعث این مشکل بشه.دوستان گفتند خازن 2200 میکروبذارید من باهاشون موافقم حتما در نزدیک ترین قسمت به تغذیه ماژول قراربدید.
          وقتی ماژول می سوزه هر سه چراغ نمایش وضعیت روشن می مونن.با این حساب ماژول شما سالمه.
          eshop-hodhod.ir

دیدگاه

ممنون دوستان از پاسخ گویی
            2200 میکرو فاراد رو منم گذاشته بودم بدون اون شبکه پیدا نمیکرد ( با اینکه برد راه اندازم مال eca بود و خازن داشت اولا انتن میداد ولی بعد یه مدت نیاز پیدا کردم که خازن بذارم برا انتن دهی ... نمی دونم چرا )
            ظاهرا سوکت سیم کارتش خراب شده بود و قطع و وصل می شد به خاطر اون . و متاسفانه وقتی با دست محکم سوکت رو می گرفتم بازم خوب نمی شد و فک می کردم مشکل از اون نیست ولی بعدش که سوکت رو عوض کردم درست شد
            جدیدترین ویرایش توسط brilliantgirl; ۲۲:۲۳ ۱۳۹۵/۰۷/۲۹.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X