اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تعیین نت یکجا برای ترک هایی که به هم وصلند

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تعیین نت یکجا برای ترک هایی که به هم وصلند

سلام خدمت عزیزان
    توی رسم PCB اگر ما از سیم کشی اتوماتیک استفاده کنیم که آلتیوم میاد نت مربوط به ترک ها رو تنظیم میکنه ولی اگه بخوایم از سیم کشی دستی استفاده کنیم و بعدش بخوایم برای ترک ها یک نت تعریف کنیم ، چه روشی رو پیشنهاد می کنید که کار سریع انجام بشه؟ الآن مثلاً یک ترک از یه پد رفته به یه پد دیگه و این ترک مثلاً از 10 تیکه ترک کوچیکتر تشکیل شده. اون وقت من باید بیام روی هر کدوم از این تیکه ها کلیک کنم و نت مورد نظر رو انتخاب کنم. آیا روش دیگه ای وجود داره که مثلاً بگی ترک هایی که به این پد وصل هستن رو به نت فلان وصل کن؟ ممنون

پاسخ : تعیین نت یکجا برای ترک هایی که به هم وصلند

سلام
    یه سری موراد رو میگم - اگه اشبی بود دوستان تصحیح کنن
    ولی اگه بخوایم از سیم کشی دستی استفاده کنیم و بعدش بخوایم برای ترک ها یک نت تعریف کنیم ، چه روشی رو پیشنهاد می کنید
    1) تا جایی که من میدونم Net Lable تو شماتیک هستش و نه تو PCB ( برا اتصالات بیسیم تو شماتیک از نت استفاده میکنن)

الآن مثلاً یک ترک از یه پد رفته به یه پد دیگه و این ترک مثلاً از 10 تیکه ترک کوچیکتر تشکیل شده.

2) میشه یه عکس بدید - این طوری من و دوستان بهتر متوجه میشیم.

آیا روش دیگه ای وجود داره که مثلاً بگی ترک هایی که به این پد وصل هستن رو به نت فلان وصل کن؟ ممنون

3) میتونی بری تو شماتیک و تغییر بدی و بعد PCB رو بروزرسانی کنی(بهترین راه و ساده ترین) - میتونی در صفحه PCB گزینه ای که در شکل مشخص شده رو انتخاب کنی و ترک ها رو ویرایش کنی.

آلتیوم میاد نت مربوط به ترک ها رو تنظیم میکنه

4) متوجه منظورت نشدم.
    اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

اگه دوس دارید سریع به جواب برسید :
    1) قبل از پرسیدن سوال، بسرچید.
    2) سوالاتون رو با جزئیات کامل مطرح کنید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X