اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل قطع برق

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل قطع برق

سلام خسته نباشید به تموم مهندس های عزیز من برق کار نیستم و جیز زیادی ازش نمیدونم من دو اتاق دارم که 6ماه با محافظ مشکل قطع برق دارم 3محافظ تست کردم تو ساعت های که مصرف برق کمه مثل ساعت 12.1 شب مشکل قطع برق محافظ شروع میشه انکا برق زیاده
    من تا 6 ماه بیش تو اتاق دیکه ام یک یخجال فریز داشتم تا وقتی اون بود شب ها برقم از محافظ ها قطع نمیشد
    از 2مهندس سوال کردم جا اینکه راهنمایی کنن فقط کفتن جنین جیزی امکان نداره!
    یه مشکل دیکه هم دارم اینه وقتی سیستم رو استند بای هست با زدن کلید برق خاموش روشن سیستم از حالت استند بای در میاد
    درضمن یک محافظم صفحه دیجیتالی دره که میزان برق نشون میده جیز حرفه ای دقیقی نیست تو حالت معمولی حدود 230 رو نشون میده امشب قبل اینکه قطع بشه تو 240 بود قطع شد
    ججوری می تونم برق بایین بیارم

پاسخ : مشکل قطع برق

نوشته اصلی توسط farzin11 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید به تموم مهندس های عزیز من برق کار نیستم و جیز زیادی ازش نمیدونم من دو اتاق دارم که 6ماه با محافظ مشکل قطع برق دارم 3محافظ تست کردم تو ساعت های که مصرف برق کمه مثل ساعت 12.1 شب مشکل قطع برق محافظ شروع میشه انکا برق زیاده
    من تا 6 ماه بیش تو اتاق دیکه ام یک یخجال فریز داشتم تا وقتی اون بود شب ها برقم از محافظ ها قطع نمیشد
    از 2مهندس سوال کردم جا اینکه راهنمایی کنن فقط کفتن جنین جیزی امکان نداره!
    یه مشکل دیکه هم دارم اینه وقتی سیستم رو استند بای هست با زدن کلید برق خاموش روشن سیستم از حالت استند بای در میاد
    درضمن یک محافظم صفحه دیجیتالی دره که میزان برق نشون میده جیز حرفه ای دقیقی نیست تو حالت معمولی حدود 230 رو نشون میده امشب قبل اینکه قطع بشه تو 240 بود قطع شد
    ججوری می تونم برق بایین بیارم
    معمولا تو این ساعاتی که گفتین شبکه تقریبا از بار سنگین خلاص میشه ، و افزایش ولتاژ خواهیم داشت ، حالا شما میگید 240 ولت میرسه و محافظ قطع میکنه ، و این اتفاق هم میاوفته و چیز عجیبی نیست.
    شما از همسایه ها بپرس که آیا همچین مشکلی برا اونها هم پیش میآد ، اگه آره که باید زنگ بزنید اداره برق برای تنظیم ولتاژ ،
    اگه گفتند خیر شما اون دستگاهی که به محافظ کنونی وصله جدا کنید و به یه محافظ جدید وصل کنید ، ببینید درسته میشه یا خیر.
    شما به طور عادیی نمیتونید برق و کم کنید ، شامل هزینه خرید ترانس میشه که تقریبا هزینه بالاست.
    جدیدترین ویرایش توسط hosseinam; ۰۰:۱۹ ۱۳۹۵/۰۶/۳۱.
    به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
    (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

تو یک ساختمان شخصی زندکی می کنم برای واحد های دیکه این مشکل بیش نمیاد از این کنتوری هم من استفاده می کنم دو داره برق میده اون واحد هیج مشکلی نداره فقط من دارم،برق من مستقیم از کنتور امده فیوز من کنار کنتور قرار داره،محافظ های دیکه هم تست کردم همین اتفاق میده محافظ ها تو طبقه های دیکه قطعی نداره

دیدگاه

کنتور شما جداست ؟؟؟
        ولت متر دارین؟؟
        (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

کنتوری که من استفاده می کنم به دو جا برق میده،به یک واحد و دو تا اتاق من
          ولت متر ندارم

دیدگاه

پس با این حال یعنی فقط برای دوتا اتاق شما ساعت 12 به اونور قطع میشه ، ولی برای اون واحدی که از کنتور شما برق میگیره ، و دارای محافظ هستند ، این اتفاق نمیاوفته.
            خوب اگه هردو شما از یه کنتور برق میگیرین و اون واحد هیچ مشکلی نداره ، یعنی برق مشکلی نیست ، من پییشنهاد مکنم شما یه شب محافظاتونو جابجا کنید ، ببینید چی میشه !!!

ولی اگه ولتمتر بود میتونستیم سریع بررسی کنیم ، که آیا اضافه ولتاژ دارین و چقدره!!!!

ولی یه پیشنهاد دیگه میدم و اون اینکه به یه برق کار یا اداره برق بگید مشکلو و ازشون بیخوایید که بیان برن رو تیر برق و سیم خونتونو بندازن رو یه فاز دیگه ، شاید اون فاز یکم بیشتر بار باشه و ولتاژ اینقدر افزایش نداشته باشه.و مشکلتون حل بشه.
            (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

بله اون واحد مشکلی نداره فقط من دارم
              سه محافظ قبلا تست کردم باز قطع میکرد،الان محافظ های اون واحد تو اتاقم استفاده میکنم
              یکی از دوستانم ولتمتر داره فردا انجام میده
              اکه مشکل فاز و اونجیزی که کفتید باشه نباید تو اون واحد هم همین اتفاق قطع برق بیوفته؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط farzin11 نمایش پست ها
                بله اون واحد مشکلی نداره فقط من دارم
                سه محافظ قبلا تست کردم باز قطع میکرد،الان محافظ های اون واحد تو اتاقم استفاده میکنم
                یکی از دوستانم ولتمتر داره فردا انجام میده
                اکه مشکل فاز و اونجیزی که کفتید باشه نباید تو اون واحد هم همین اتفاق قطع برق بیوفته؟
                دقیقا همینطوره ، هر اتفاقی برای شما میاوفته برای اون واحد هم باید بیوفته.
                الان که دارید از محافظ اون واحد استفاده میکنید ، هم همون مشکل برقراره پس.
                ولی اگه یه فاز دیگه بار بیشتری داشته باشه ، مشکل شما حل میشه و اون واحد هم مشکلی نخواهد داشت.

البته باید حضورن اونجا باشیم تا بهتر بررسی کنیم ، مثلا این امکان هم هست که یه بار خازنی در اتاق شما وجود داشته باشه، حالا میتونه از داخل کامپیوتر باشه .
                شما کمپیوتر رو از برق کشیدی که ببینی آیا اون مشکل هنوز پابرجاست یا نه؟؟؟
                در این ساعت شما برق داری آیا؟؟؟ یعنی قطعی ندارین؟؟
                دوستتون هم باید در همین ساعتی که قطع میشه از برق نمونه بگیره ، نه در ساعات دیگه.
                (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X