اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

یه سوال پزشکی در مورد دستگاه طب سوزنی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

یه سوال پزشکی در مورد دستگاه طب سوزنی

با درود و خسته نباشید
    چند نفر از دوستانم رفتند طب سوزنی و خیلی ازش راضی بودند ولی این جور که ازشون فهمیدم سوزنها به عصب ها میزنند و بر خلاف چیز هایی که من توی تلویزیون دیدم با یک دستگاهی که به سر سوزن ها متصله به عصب شک میدند که با تحقیقی که کردم تا 60 ولت هم میره
    حالا سوالم اینجاست که خطری داره در آینده یا نه چون عصب پیام هارو به صورت سیگنال به مغز میده . حالا با این شک هایی که میدیم بعد ها دچار
    بیماریهایی مثل ام اس و غیره نمیشیم .

پاسخ : یه سوال پزشکی در مورد دستگاه طب سوزنی

منم یه سوال دارم، چه بیمارها یا چه کسایی باید برن تب سوزنی؟!!
    خیلی دوست دارم تجربه کنم ببینم چه حالی به آدم دست میده.
    به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
    (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

والا این رفیق های ما برای چاقی میرند . توی یک هفته 3 کیلو کم کرده . البته هر جلسه 30 تومن میگیره و توی یک هفته 3 جلسه میره . وقتی میره طب سوزنی دیگه اشتها به غذا ندارند . انگار سیر سیرند . یکیشون از 145 کیلو بعد 7 ماه شد 98 کیلو . ( البته بعد اینکه دیگه نرفت دوباره شروع به خوردن کرد حالا شده 116 کیلو)

دیدگاه

من اگه جای شما باشم یه برنامه روزانه میریزم و می رم هر روز واسه چنده دقیقه(30-45 دقیقه فکر کنم کافی باشه) می دووم و سعی میکنم بیشتر از سبزی جات و فیبرها و دیگر جایگزین ها استفاده کنم برای کنترل وزن. تو این اوضاع شیادی و کلاه برداری هم ریسک نکردی و هم پول ندادی. ورزش هم که خودش همیشه لازمه.

واسه معده آدم باید همیشه دوتا چیز رو کنترل کن. یکی "بد خوری" یکی دیگه هم "پر خوری".

راستی فکر کنم توی نت برنامه غذایی و تحرک برای این هدف شما باشه. مشاوره رایگان هم فکر کنم هست. فکر کنم سایت تبیان توش از این جور مشاوره های مجانی هم هست(با کارشناسا حرف بزنی).

دیدگاه

من نگفتم خودم چاقم اصلا من چاق نیستم . اصلا سوال اصلی یه چیز دیگه بود . گفتم دوستام رفتند ولی به سوزن ها شوک الکتریکی میدند.
          توی قدیم که طب سوزنی چینی ها میکردند که شوک جایی نبود
          سوالم این بود شوک که به عصب میدند آیا بعد ها طرف دچار مشکل میشه یا نه

جدیدترین ویرایش توسط sepehr63; ۱۰:۱۰ ۱۳۹۵/۰۷/۰۱.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sepehr63 نمایش پست ها
            من نگفتم خودم چاقم اصلا من چاق نیستم . اصلا سوال اصلی یه چیز دیگه بود . گفتم دوستام رفتند ولی به سوزن ها شوک الکتریکی میدند.
            توی قدیم که طب سوزنی چینی ها میکردند که شوک جایی نبود
            سوالم این بود شک که به عصب میدند آیا بعد ها طرف دچار مشکل میشه یا نه
            شما طوری گفتی که من فکر کردم می خوایید برید و برای اطمینان از سلامتش اینجا پرسیدید.
            این سوال شما رو اگه دوستان هم جواب بدن قابل اطمینان نیست. این مربوط به شاخه زیست شناسی و پزشکی میشه.شما بهتره اونجایی بپرسید که تخصصشون باشه. اونجا جواب قابل اطمینان میگیری.

پ.ن: یه مقدار نحوه نوشتنتون قشنگ نیست.(لااقل اینجا)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X