اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اجرای toggle IO بر روی stm32f429

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اجرای toggle IO بر روی stm32f429

با سلام خدمت همگی دوستان
    من یه برد discovery برای 32f429 گرفتم. میخواستم برای شروع از مثالای خود اس تی شروع کنم. از IAR هم استفاده میکنم. بدون این که هیچ کاری روی برد انجام بدم (تنظیمات و...) با استفاده از IAR پروژه IO رو باز کردم، بعدش از طریق project-> options نوع میکرو و ... رو طبق یه سری داکیومنتا انتخاب کردم، بعدش rebuild all بعدشم project-> download and debug .
    ارور خاصی نگرفت. اما اولا سیستم عاملی که روی برد بود پاک شد و الان ال سی دی چیزی نشون نمیده که خب طبیعیه!
    اما ال ای دی های 3 تا 6 که باید روشن و خاموش بشن ،خاموش هستن و در واقع ی جای کارم ایراد داره که نمیدونم کجاس!
    آیا لازم بوده راه اندازی اولیه ی خاصی انجام بدم یا اینکه کجای کارم مشکل داره!
    وقتی جامپرا رو قطع میکنم ارور میده و لود نمیکنه،از یه طرفم سیستم عامل اولیش پاک شده!این یعنی تونستم یه تاثیری رو فلش بذارم اما چرا کدم کار نمیکنه؟!
    اصلا اگه درست پروگرم بشه و قابلیت اجرا داشته باشه، IAR پیغام خاصی میده؟؟؟؟
    خلاصه کمکم کنین که این آِ او رو راه بندازم ،پلییز

پاسخ : اجرای toggle IO بر روی stm32f429

سلام منم میخوام با stm32 تازه شروع کنم و با iar
    اگه میشه کدات رو بزار استفاده کنم.
    ممنون
    اي خدا ، من بايد از نظر علم از همه برتر باشم، تا مبادا که دشمنان مرا از اين راه طعنه زنند. بايد به آن سنگدلاني که علم را بهانه کرده و به ديگران فخر ميآ*فروشند، ثابت کنم که خاک پاي من هم نخواهند شد. بايد همه آن تيره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم، آنگاه خود خاضع ترين و افتاده ترين مرد روي زمين باشم.
    شهيد دکتر مصطفي چمران
    اللهم صل علي محمد و ال محمد و عجل فرجهم
    ; C is not for children

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahdi89 نمایش پست ها
      سلام منم میخوام با stm32 تازه شروع کنم و با iar
      اگه میشه کدات رو بزار استفاده کنم.
      ممنون

سلام
      از کدهای خود اس تی، استفاده میکنم. میتونی همه رو یه جا دانلود کنی از سایتش.

دیدگاه

سلام
        متاسفانه بدلیل نداشتن برد مورد نظر (discovery) برای stm32f429 تا تست کنم معمولا جواب بچه ها رو نمیتونم بدم

اما شما ببین کلاک ونوع کریستال و فرکانسشو درست تقسیم کردی میتونی برنامتو اپلود کنی تا ببینم؟
        امام مهدی(عج): اگر شیعیان ما ، که خداوند طاعتشان دهد. در عهد ما وفادار و همدل بودند، هرگز دیدار ما (ظهور) به تاخیر نمی افتاد.(کدام عهد ؟)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahdi8866 نمایش پست ها
          سلام
          متاسفانه بدلیل نداشتن برد مورد نظر (discovery) برای stm32f429 تا تست کنم معمولا جواب بچه ها رو نمیتونم بدم

اما شما ببین کلاک ونوع کریستال و فرکانسشو درست تقسیم کردی میتونی برنامتو اپلود کنی تا ببینم؟
          دم شما گرم آقا
          حل شد اون مساله!
          به آی ای آر وارد نیستم زیاد برا همون سخته اولاش
          یه سوال دیگه پرسیدم در مورد ارتباط سریال اونو هیشکی جواب نمیده الان گیر اونم!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X