اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پوزش بابت مشکل فنی نیم ساعته

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پوزش بابت مشکل فنی نیم ساعته

سلام خدمت کاربران محترم انجمن بدلیل بروز رسانی دیتابیس و بهینه سازی دیتابیس یه چندتا از پست های کاربران که در طی چند ساعت اخیر پست داده بودن پاک شد از این بابت از این کاربران عزیز پوزش میطلبیم انشالا دیگر شاهد همچین اتفاقاتی نباشیم

پاسخ : پوزش بابت مشکل فنی نیم ساعته

نوشته اصلی توسط Raptor-Cntoz نمایش پست ها
    سلام خدمت کاربران محترم انجمن بدلیل بروز رسانی دیتابیس و بهینه سازی دیتابیس یه چندتا از پست های کاربران که در طی چند ساعت اخیر پست داده بودن پاک شد از این بابت از این کاربران عزیز پوزش میطلبیم انشالا دیگر شاهد همچین اتفاقاتی نباشیم
    لایک رو هم برداشتین فقط تشکر موند خخخ
    خیلی حال میداد هم لایک میکردی هم تشکر
    If the wind will not serve, take to the oars

دیدگاه

الان تکلیف اون لایکایی که با هزار زحمتو بدبختی گرفتیم چی شد پس؟!؟
      همه دل خوشی من این بود که لایکام همیشه عددشون رند باشه اونم که کلا لایکو منتفی کردین!!
      الان تنها امیدم فقد به این مثلثا و این شکلکه هست__هعیییی

دیدگاه

لایک و تشکر جوری شد بود که برای کاربر دچار سردرگمی میکرد. فقط تشکر رو نگه داشتیم و ایشالا معیار مناسبی برای همه باشه

دیدگاه

این مثلثا چی؟
          بر چه اساس میان؟همین قرمزا رو میگم.که شما همشونو دارید من سه تا
          (در ضمن معنی ایشالا با انشاء الله خیلی خیلی فرق داره!)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeed under line نمایش پست ها
            این مثلثا چی؟
            بر چه اساس میان؟همین قرمزا رو میگم.که شما همشونو دارید من سه تا
            (در ضمن معنی ایشالا با انشاء الله خیلی خیلی فرق داره!)
            دوست عزیز دیگه عامیانه ایشالا میگن یعنی بخایم از لحاظ علمی و ادبی معنی کنیم بله ایشالا با انشاالله خیلی فرق داره جناب بلورچیان عامیانه گفتن شما زیاد جدی نگیر و اما جواب سوالتون مثلثها بر معیار ارسال پست میباشد یعنی تعداد پست های شما بیشتر بشه خودکار مثلثهاتون زیاد میشه و بقیه کاربرا هم از روی این مثلثها و تعداد نوشته ها میفهمن که اون کاربر قدیمی و اکتیو هست و یا سمت مهمی تو انجمن داره در کل با درجه و رنگی بودن عضو ها یا تعداد نوشته ها و رنگی بودن مثلثها میشه اساس یک کاربر رو در یک انجمن را ارزیابی کرد موفق باشید

دیدگاه

ECA, [۲۷.۰۹.۱۶ ۱۱:۴۸]
              با توجه به تغییرات گسترده در صفحه اول سایت از تمام کاربران عزیز خواهشمندیم تا با ارسال دیدگاه های خود در رابطه با تمامی اخبار و مطالب علمی منتشر شده در صفحه خانه، مارا در بهبود عملکرد این بخش یاری نمایند.
              www.ECA.ir [MENTION=91652]ecair[/MENTION]

چون خواستید میگیم دیگه ...

تاریخ پست ها رو جالب نمی نویسه:
              0 روز ago
              3روز ago
              5 روز ago
              ...

و اینکه سایت فروشگاه رو دیگه دست نزنین. همینجوری بمونه بهتره خخخ (سرعت بارگذاری و اینا )

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ASHIT AXAR نمایش پست ها
                ECA, [۲۷.۰۹.۱۶ ۱۱:۴۸]
                با توجه به تغییرات گسترده در صفحه اول سایت از تمام کاربران عزیز خواهشمندیم تا با ارسال دیدگاه های خود در رابطه با تمامی اخبار و مطالب علمی منتشر شده در صفحه خانه، مارا در بهبود عملکرد این بخش یاری نمایند.
                www.ECA.ir @ecair

چون خواستید میگیم دیگه ...

تاریخ پست ها رو جالب نمی نویسه:
                0 روز ago
                3روز ago
                5 روز ago
                ...

و اینکه سایت فروشگاه رو دیگه دست نزنین. همینجوری بمونه بهتره خخخ (سرعت بارگذاری و اینا )
                تاریخ ارسالها هم درست شدند.

دیدگاه

سلام وعرض ادب به مدیر فنی سایت
                  قبل از نصب ورژن جدیدانجمن 5 پنج تا مثلث سبز رنگ فک کنم اون موقع داشتم.با تغییر ورژن سایت همش رفت .طبق اصولی که توضیح داده بودید عمل کردم ولی نام کاربری من برنگشت .البته من فقط تو سایت مستمع بودم تا اینکه راهنماباشم و سوال زیادی رو میپرسیدم. با تغییر ورژن جدید از نو عضو شدم همش پرید.می خوام درجه علمی که قبلا از سایت گرفته بودم و به نام کاربری الانم اضافه بشه.نام کابری قبلی که می زنم پست هام نمایش داده میشه .ودرجه علمیشون یک مثلث قرمز هست. با اون نام کابری نمی تونستم وارد انجمن بشم.
                  نام کاربری قبلی من
                  namvar141
                  جدیدترین ویرایش توسط Namvar14; ۰۲:۱۷ ۱۳۹۵/۰۷/۱۲.
                  eshop-hodhod.ir

دیدگاه

دو مورد جدید هم هست که گفتم شاید بخواید بدونید
                    یکی اینکه توی سایت فروشگاه - میشه به محصولات مورد علاقه اضافه کرد ولی نمیشه حذف کرد با اینکه دکمه حذف کنارش داره
                    دیگه اینکه ساعت پست های انجمن با صفر مشکل داره - ینی وقتی دو رقم ساعت صفر میشه قاطی میکنه
                    دو تا نمونه میگم واسه بررسی؛
                    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان من برای دستگاه cnc خودم که یک دستگاه سه محوره هست از Arduino uno به عنوان کنترلر و برنامه grbl استفاده کردم. حالا مشکل من اینه که برای تغییر سرعت حرکت استپر موتورها میتوان در تنظیماتی که در نرم افزار grblcontroller وجود دارد با تغییر مقدار عددی جلوی کدهای 0$ و 1$ و 2$ سرعت حرکت در سه

پست شماره ی ۳

سلام برای ساخت یک میز cnc کوچک قطعاتی برای بدنه ان نیاز دارم که اگر فروشگاهی برای ارائه قطعات بدنه cnc می شناسید ممنون می شوم معرفی کنید

پست شماره ۶

البته هیچ کدوم ایراد نیستن فقط گفتم که داشته باشین

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X