اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چاپ تعداد بالا PCB

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چاپ تعداد بالا PCB

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه

PCB یک مداری به دست من رسیده که وقتی بازش میکنم از اون PCB چند تا تو یک فایل قرار داده شده فایل PCB التیوم هستش یعنی از مدار x اینقدر قرار دادن تا بشه اندازه A4 و یا A3

سوال من این که برای چاپ تعداد بالا باید چند تا از این PCB هارو کنار هم قرار بدیم و اصلا نیاز و یا نیاز نیست

با سپاس
    I'm going to
    RWTH Aachen
    University

پاسخ : چاپ تعداد بالا PCB

ببینید قرار cnc بیاد روی یه صفحه ی پی سی بی بزرگ طرح ها رو هک کنه دیگه.
    خوب شما ببینید دستگاه تا چند در چند توانایی داره ، و ببینید اون صفحه برد شما چند در چنده دیگه.
    بعد از pcb اندازه بگیرید ، و اگه زیاد بود اندازه خوب طرح و کم کنید ، و اگه جا داشتین طرح و اضافه کنید.

موفق باشید.
    به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
    (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hosseinam نمایش پست ها
      ببینید قرار cnc بیاد روی یه صفحه ی پی سی بی بزرگ طرح ها رو هک کنه دیگه.
      خوب شما ببینید دستگاه تا چند در چند توانایی داره ، و ببینید اون صفحه برد شما چند در چنده دیگه.
      بعد از pcb اندازه بگیرید ، و اگه زیاد بود اندازه خوب طرح و کم کنید ، و اگه جا داشتین طرح و اضافه کنید.

موفق باشید.
      سلام

شرکت ها از ما فایل خروجی رو میخوان حالا چه فرقی میکنه در صفحه pcb در آلتیوم یک برد باشه یا چند تا کپی از اون برد ؟
      واقعا فرقش چیه
      میشه راهنمایی بفرمایید
      آرزوی سرافرازی برای ایران عزیز . . .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط rezamajdi نمایش پست ها
        سلام

شرکت ها از ما فایل خروجی رو میخوان حالا چه فرقی میکنه در صفحه pcb در آلتیوم یک برد باشه یا چند تا کپی از اون برد ؟
        واقعا فرقش چیه
        میشه راهنمایی بفرمایید
        ببینید برد پی سی بی اینقدری که دست من وو شماست نیست که ، مثلا ممکنه یک متر در یک متر باشه ، خوب باید روش چندتا برد چاپ بشه ، برای همین چندتا نقشه پی سی بی کنار هم میزارن ، تا دستگاه فکر کنه همه اینا یه برد پی سی بی هست .
        شما همون یدونه فایل و میفرستین ، خود شرکت به تعداد شما و دستگاه خودشون حساب میکنن و کنار هم میزارن ، شما همون یدونه رو بفرستین ، نیاز نیست کاری کنید ، اگه تعداد بالا هم میخوایید بهشون بگید از این برد 100 تا میخوام ، اونا خودشون ردیف میکنن.

موفق باشید.
        به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
        (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

دلیل اصلی که چند تا بورد رو کنار هم قرار میدن وقت و هزینه هستش . به عبارتی:
          1-هنگام مونتاژ وقت کمتری از مونتاژ کار گرفته بشه (اصطلاحا سری کاری بشه)
          2-هنگام استفاده از وان قلع چندین بورد با هم قلع اندود میشن .
          3-ابعاد شیت مس 1000 در 1200 میلی متر هستش که وقتی چندین برد کنار هم قرار میگیرن محاسباتی انجام میشه کمترین دورریز و هدر رفتن از شیت انجام بشه و به این صورت تعدادی که در یک فایل باید کنار هم قرار بگیرن بدست میاد.
          البته باید گنجایش وان قلع (دهانه ورودی) رو هم در نظر گرفت.
          الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
          www.adaksell.com

دیدگاه

خیلی اوقات کار شما و بقیه رو ممکنه کنار هم بچینن که حداقل پرتی توی ورق خام پی سی بی رو داشته باشند. من بارها سفارش برد یکرو دادم اما چون برد دوروشون جای خالی داشته مال منو گذاشته ن کنار اونا و مثلا مسیر یدونه جامپر افتاده پشت مدار! که البته هزینه همون یکرو رو ازم می گیرن.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X