اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پیشنهادات برای بهبود انجمن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پیشنهادات برای بهبود انجمن

سلام خدمت مدیران محترم انجمن
    چند پیشنهاد برای بهبود کاربری انجمن داشتم، امیدوارم با نظرات سایر دوستان تکمیل بشه:
    1- در کنار دکمه های «پاسخ» و «پاسخ با نقل قول» گزینه ای با عنوان «پاسخ با نقل قول متن انتخاب شده» اضافه بشه تا بشه قسمت دلخواهی از متن مورد نظر رو انتخاب و به آن پاسخ داد. در حال حاضر باید «پاسخ با نقل قول» رو انتخاب کنیم و از کل متن، اون قسمتهایی رو که نمیخوایم از توش حذف کنیم.
    2- در طول هر تاپیک، در زیر نام آغاز کننده تاپیک عنوان «آغاز گر تاپیک» درج بشه
    3- توی تنظیمات اختصاصی پروفایل، این امکان ایجاد بشه که بتونیم مواردی از اطلاعات شخصیمون رو که میخوایم زیر نام کاربریمون نمایش داده بشه انتخاب کنیم.
    .
    .
    .
    باز اگه موردی بود مطرح خواهم کرد. امیدوارم مد نظر قرار بگیره

پاسخ : پیشنهادات برای بهبود انجمن

هیچ کدوم از مدیران محترم پاسخی در رد یا تأیید این موارد ندارند؟ خوشحال میشم اگه ما رو هم مورد بذل عنایت قرار بدین

دیدگاه

دوست عزیز بعد 8 سال انجمن اپدیت شده
      به دلیل شخصی بودن عقاید معمولا این نظرها اعمال نمیشه!
      [move][img width=133 height=100]http://bargiri.persiangig.com/aks/0.306310001356499787_taknaz_ir.gif[/img][/move]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حامد رحیمی نمایش پست ها
        دوست عزیز بعد 8 سال انجمن اپدیت شده

اتفاقاً همین باعث تعجبه! چون انجمن آپدیت شده، برای بهبود وضعیت، استفاده از نظرات کاربران که خیلی هم کمک میکنه و مدیران باید از این پیشنهادات استقبال کنن و امر رایجیه و جالبه که شما میفرمایین که معمولاً این نظرها اعمال نمیشه!! اتفاقاً عدم استفاده از نظرات و پیشنهادات برخلاف روند معمول هست.

مگه عقیده و نظر غیرشخصی هم داریم؟!! نظرات شخصی هستن که کنار هم قرار میگیرن و نظر جمعی رو پدید میارن.
        جدیدترین ویرایش توسط شوکول; ۱۰:۳۷ ۱۳۹۵/۰۷/۲۳.

دیدگاه

سلام
          تمام پیشنهادات شما بررسی شده و به مدیر فنی سایت هم اعلام شدند.
          زمان خاصی برای اجرا شدن یا حتمی بودن اجراشون نمیتونم الان بگم ولی در مسیر بررسی هستند همشون.
          دلیل دیر پاسخ دادن هم فراموشی بنده بود نه اعمال نظرات شخصی یا موارد اینچنینی.

انجمنی که بعد اینهمه سال (13) سال به اینجا رسیده حتما به نظرات احترام میذاره

متشکرم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیرعلی بلورچیان نمایش پست ها
            سلام
            تمام پیشنهادات شما بررسی شده و به مدیر فنی سایت هم اعلام شدند.
            زمان خاصی برای اجرا شدن یا حتمی بودن اجراشون نمیتونم الان بگم ولی در مسیر بررسی هستند همشون.
            دلیل دیر پاسخ دادن هم فراموشی بنده بود نه اعمال نظرات شخصی یا موارد اینچنینی.

انجمنی که بعد اینهمه سال (13) سال به اینجا رسیده حتما به نظرات احترام میذاره

متشکرم
            سلام خدمت جناب بلورچیان عزیز.
            از طبع منیع و منش خوبتان بسیار بسیار ممنونم. و سپاسگذارم بابت بیان خوبتان، امیدوارم این سبک تعامل، الگوی همه ما اعضای انجمن باشد
            منتظر نتیجه هستم و فکر میکنم به ارتقای انجمن کمک میکنه.

دیدگاه

سلام
              سایتتون حرف نداره ممنون از زحمات همه
              سوالی پیش اومده بود چون من کمی مبتدی از لحاظ کار کردن با سایت و پست ها هستم چند عدد راهنمایی می خواستم
              1- نحوه تغییر ویا چینش پست ها برای مطالعه یا نمایش از حالت ترتیبی به تاریخ یا بیشترین تشکر یا همون گزینه نمایش براساس .(تاریخ-امتیاز-بازدید کننده) sort by
              2-کاربری که پستی را جواب وسپس متوجه خطا در پاسخگویی ...... گزینه حذف پست اشتباه .... فقط پست خود
              3-بارگذاری تصاویر یا ویدیو یا غیره... در منبع قابل اطمینان که بعد چند سال اون اطلاعات پایدار بمونند (اپلود ای ار -اپارات - مگا اپلو د-فور شر) به طور مثال پیشنهاد از طرف خود سایت که کجا و کدوم سرور ها مورد تایید می باشد و این سوال که خود سایت مجهز به این نوع پایگاه ذخیره اطلاعات می باشد و نحوه استفاده از ان
              4-آیا قسمتی از سایت اختصاص داده شده برای تبادل یا داد و ستد بین افراد عضو با اختصاص کارمزد برای سایت (مثلا دوستی پروژهایی برای فروش داشته و بتواند با کمک این سایت وهمیاری مدیران فروش ویا معاوضه کنند چیزی شبیه دیوار یا شیپور مخصوص سایت و فعالیت های سایت ؟)
              ممنون از زحمات شما

دیدگاه

با سلام
                در قالب قبلی انجمن یه گزینه ای بنام "پاسخهای خوانده نشده" وجود داشت که بوسیله ی اون کاربر به تاپیک هایی که در اون، پست گذاشته بود و پست های جدید اون تاپیکها دسترسی داشت.
                الان تو این قالب فکر میکنم همچین گزینه ای نیست. شایدم من پیداش نکردم! اگه نیست فکر کنم بهتره که اضافه بشه. چون خیلی کاربردی بود.
                ضمنا در پایین ترین بخش صفحه ی سایت، سمت چپ نوار تیره رنگ، عبارت "کاربران حاظر" نوشته شده که درستش "کاربران حاضر" هست.
                ممنون از توجه شما.
                جدیدترین ویرایش توسط نو رسیده; ۱۷:۴۷ ۱۳۹۵/۰۸/۱۴.
                کمترین توقع از یک فرد تحصیلکرده، دانستن املای صحیح کلمات است.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط نو رسیده نمایش پست ها
                  با سلام
                  در قالب قبلی انجمن یه گزینه ای بنام "پاسخهای خوانده نشده" وجود داشت که بوسیله ی اون کاربر به تاپیک هایی که در اون، پست گذاشته بود و پست های جدید اون تاپیکها دسترسی داشت.
                  الان تو این قالب فکر میکنم همچین گزینه ای نیست. شایدم من پیداش نکردم! اگه نیست فکر کنم بهتره که اضافه بشه. چون خیلی کاربردی بود.
                  ضمنا در پایین ترین بخش صفحه ی سایت، سمت چپ نوار تیره رنگ، عبارت "کاربران حاظر" نوشته شده که درستش "کاربران حاضر" هست.
                  ممنون از توجه شما.

الانم هست. شما به "کنترل پنل کاربر" که برید اگه تو تاپیکی شرکت کرده باشید و پست جدید توش داده باشن بهت نشون میده. اگه ارسال جدیدی هم نباشه مینویسه:
                  "در حال حاضر هیچ تاپیکی که مشترک آن شده باشید برای نمایش وجود ندارد."
                  برای دسترسی به کنترل پنل هم تو شکل زیر نشون دادم از کجا برید:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط روح الامین نمایش پست ها

برای دسترسی به کنترل پنل هم تو شکل زیر نشون دادم از کجا برید:

من عکسی نمیبینم.
                    طراحی و تولید انواع مدارات الکترونیک در تیراژ انبوه
                    ---------------------BMCELEC@-------------------
                    ------------www.hoseyniemeni.ir-----------
                    ---------------www.bmc-elec.com--------------
                    ---------------www.bmc-elec.ir--------------

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hoseyni emeni نمایش پست ها
                      من عکسی نمیبینم.

تنها سایت آپلود عکس و فایل و آهنگ و فیلم رایگان و دائمی با لینک مستقیم و حجم بالا و بدون نیاز به ثبت نام و با ماندگاری مادام العمر آپلود سنتر عکس و فایل

دیدگاه

404 Not Found

با ارور بالا مواجه میشم

بقیه عکسای توانجمن رو میبینما!!
                        به امید روزی که شما رو بر بالاترین نقطه ی علم الکترونیک ببینم . زنده باد ECA.
                        الکترونیک قدرت
                        الکترونیک آنالوگ
                        طراحی و تولید انواع مدارات الکترونیک در تیراژ انبوه
                        ---------------------BMCELEC@-------------------
                        ------------www.hoseyniemeni.ir-----------
                        ---------------www.bmc-elec.com--------------
                        ---------------www.bmc-elec.ir--------------

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شوکول نمایش پست ها
                          سلام خدمت مدیران محترم انجمن
                          چند پیشنهاد برای بهبود کاربری انجمن داشتم، امیدوارم با نظرات سایر دوستان تکمیل بشه:
                          1- در کنار دکمه های «پاسخ» و «پاسخ با نقل قول» گزینه ای با عنوان «پاسخ با نقل قول متن انتخاب شده» اضافه بشه تا بشه قسمت دلخواهی از متن مورد نظر رو انتخاب و به آن پاسخ داد. در حال حاضر باید «پاسخ با نقل قول» رو انتخاب کنیم و از کل متن، اون قسمتهایی رو که نمیخوایم از توش حذف کنیم.
                          2- در طول هر تاپیک، در زیر نام آغاز کننده تاپیک عنوان «آغاز گر تاپیک» درج بشه
                          3- توی تنظیمات اختصاصی پروفایل، این امکان ایجاد بشه که بتونیم مواردی از اطلاعات شخصیمون رو که میخوایم زیر نام کاربریمون نمایش داده بشه انتخاب کنیم.
                          .
                          .
                          .
                          باز اگه موردی بود مطرح خواهم کرد. امیدوارم مد نظر قرار بگیره
                          درود دوست عزیز مورد یک و 3 حله مورد 2 هم اوک کردم ولی ایراد داشت باید بیشتر روش کار کنم ولی بعدا سرم خلوت شد حتما این مورد 2 رو هم حل میکنم الان میتونید متن رو رنگی کنید و نقل قول کنید حین رنگی کردن یه دکمه ظاهر میشه با عنوان نقل قول متن انتخاب شده بعد اونو بزنید اون تیکه متن انتخاب شده برای نقل قول شما تو ادیتور ظاهر میشه و میتونید نقل کنید مورد سه هم از قبل وجود داشت شما بسته به چیزای که ما یا قابلیت های ویبولتین داره برای هر کاربر تو پنل کاربریش میتونه این تنظیماتو انجام بده حالا بخاید بعضی چیزا ظاهر نشن باید بعضی چیزا رو تو پنلتون پر نکنید تا تو پست بیتتون نشون داده نشه دوستانی که نقل قول تیکه ای یا دلخواهی براشون ظاهر نمیشه مشکل از کش مرورگرشون هست خالی کنن تست کنن نشد با یه مرورگر دیگه چون فایرفاکس کمی شاید بد قلقی در بیاره ولی تو فایرفکسم تست کردم مشکلی نداره مورد دو هم حتما اوکی میکنم اونم به نحو احسن که حال کنید عذر میخام بابت رسیدگی دیر هنگام موفق باشید

دیدگاه

با سلام درود خدمت اساتید انجمن ECA خوب اینم مورد 2 که قولشو داده بودم شات رو ببنید متوجه میشید این مورد تو انجمن های شلوغ خیلی پر کاربرده ممنون از جناب شوکول بخاطر درخواست مفیدش این مورد در تاپیک ها استفاده میشه یعنی چندتا پست تو یه تاپیک درج بشه اعلان با نام دیدن پست اصلی استارتر بالا سر پست ها نمایان خواهد شد و با کلیک بر روش میرید به پست شروع کننده تاپیک شات گویایی همه چیز هست امیدوارم مورد رضایت دوستان و همراهان قرار گرفته باشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Raptor-Cntoz نمایش پست ها
                              درود دوست عزیز مورد یک و 3 حله مورد 2 هم اوک کردم ولی ایراد داشت باید بیشتر روش کار کنم ولی بعدا سرم خلوت شد حتما این مورد 2 رو هم حل میکنم الان میتونید متن رو رنگی کنید و نقل قول کنید حین رنگی کردن یه دکمه ظاهر میشه با عنوان نقل قول متن انتخاب شده بعد اونو بزنید اون تیکه متن انتخاب شده برای نقل قول شما تو ادیتور ظاهر میشه و میتونید نقل کنید مورد سه هم از قبل وجود داشت شما بسته به چیزای که ما یا قابلیت های ویبولتین داره برای هر کاربر تو پنل کاربریش میتونه این تنظیماتو انجام بده حالا بخاید بعضی چیزا ظاهر نشن باید بعضی چیزا رو تو پنلتون پر نکنید تا تو پست بیتتون نشون داده نشه دوستانی که نقل قول تیکه ای یا دلخواهی براشون ظاهر نمیشه مشکل از کش مرورگرشون هست خالی کنن تست کنن نشد با یه مرورگر دیگه چون فایرفاکس کمی شاید بد قلقی در بیاره ولی تو فایرفکسم تست کردم مشکلی نداره مورد دو هم حتما اوکی میکنم اونم به نحو احسن که حال کنید عذر میخام بابت رسیدگی دیر هنگام موفق باشید
                              نوشته اصلی توسط Raptor-Cntoz نمایش پست ها
                              با سلام درود خدمت اساتید انجمن ECA خوب اینم مورد 2 که قولشو داده بودم شات رو ببنید متوجه میشید این مورد تو انجمن های شلوغ خیلی پر کاربرده ممنون از جناب شوکول بخاطر درخواست مفیدش این مورد در تاپیک ها استفاده میشه یعنی چندتا پست تو یه تاپیک درج بشه اعلان با نام دیدن پست اصلی استارتر بالا سر پست ها نمایان خواهد شد و با کلیک بر روش میرید به پست شروع کننده تاپیک شات گویایی همه چیز هست امیدوارم مورد رضایت دوستان و همراهان قرار گرفته باشه
                              سلام دوست عزیز.
                              بابت زحمتی که کشیدین و ارزشی که قائل شدین بینهایت سپاسگزارم.
                              بسیار حورسند شدم وقتی پستهای شما رو دیدم. باز هم ممنون.
                              فقط یه مورد، نقل قول دلخواه (همون مورد 1) که فرمودین با انتخاب متن یه دکمه کنارش ظاهر میشه ، من اینکار رو میکنم ولی اتفاقی نمیفته یعنی دکمه ای ظاهر نمیشه. طبق فرمایش شما باید اول کش رو خالی کنم. میشه راهنمایی کنین چطوری؟ من از فایر فاکس استفاده میکنم. خالی کردن کش باعث حذف حافظه مرورگر نمیشه؟ منظورم اینه که پسوردهایی که مرورگر ذخیره کرده از بین نمیره؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X