اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

معرفی برد FPGA برای کاربرد شبکه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

معرفی برد FPGA برای کاربرد شبکه

سلام
    ی برد FPGA برای کار شبکه میخواستم که حداقل ethernet 1Gb رو داشته باشه و تراشه اون هم ظرفیت کافی داشته باشه (ترجیحا شرکت Xilinx باشه Vertix و...)
    بودجه در حدود 3-4 میلیون دارم (البته هرچی ارزون تر باشه بهتر ) و مشکل وارد کردن برد رو هم ندارم (به شرط موجود بودن تو فروشگاه های جهانی و نداشتن مشکل با ایران)
    دوستان اگه کسی پیشنهادی داره ممنون میشم بگه (اگر خودش از قسمت شبکه برد جواب گرفته باشه عالیه )
    (وقت طراحی و تست برد توی این رنج فرکانسی رو ندارم ولی اگر کسی برد مطمئن با اطلاعات کامل برای ساخت میشناسه هم که نور علی نوره دیگه)

مرسی

پاسخ : معرفی برد FPGA برای کاربرد شبکه

بردهای zynq مثل zturn -zboard - ارزون ترین مدل هم حدود 700 تومن هست در ایران هم هست
    کلا soc ها چه الترا چه زایلینکس

دیدگاه

نوشته اصلی توسط voyager2020 نمایش پست ها
      بردهای zynq مثل zturn -zboard - ارزون ترین مدل هم حدود 700 تومن هست در ایران هم هست
      کلا soc ها چه الترا چه زایلینکس
      مرسی واس پیشنهادت !
      کلا دو مسیر هست:
      پیاده کردن stack TCP/IP بصورت HDL مثل پلتفورم هایی مثل NetFPGA یا IP core های خود Xilinx
      مدیریت شبکه با hard core های داخل soc (مثلا ARM) و پیاده کردن بقیه کار بصورت HDL داخل بخش FPGA

فک کنم منظور شما راه دوم باشه درسته؟!
      مشخصات hard core روی تراشه zync برد zturn :
      - 667MHz ARM® dual-core Cortex™-A9 MPCore processor (up to 866MHz)
      فک نکنم از پس هندل کردن شبکه 1Gb بربیاد

دیدگاه

در zynq اترنت به قسمت ps متصل هست گیگا بیت هم هست ولی اینکه جواب میده یا نه رو من تست نکردم
        بله منظورم راه دوم هست نه پیاده سازی گیگابیت روی ریسورس های خود اف پی جی یا استفاده از core

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X