اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کار با پروتئوس و ATMEL STDIO

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کار با پروتئوس و ATMEL STDIO

سلام دوستان.من 2 تا سوال داشتم.
    1-من داخل avrstdioیک کد نوشتم و وقتی یخوام دیباگش کنم این پیغام برام میاد
    "please select a connected tool and interface and try again
    باید چیکارکنم؟
    2-برای وارد کردن فایل exeکه avrstdioتولید کرده ،به داخل پروتئوس باید چیکارکرد؟(شبیه سازی رو داخل پروتئوس انجام دادم.)

پاسخ : کار با پروتئوس و ATMEL STDIO

نوشته اصلی توسط FZH91 نمایش پست ها
    سلام دوستان.من 2 تا سوال داشتم.
    1-من داخل avrstdioیک کد نوشتم و وقتی یخوام دیباگش کنم این پیغام برام میاد
    "please select a connected tool and interface and try again
    باید چیکارکنم؟
    2-برای وارد کردن فایل exeکه avrstdioتولید کرده ،به داخل پروتئوس باید چیکارکرد؟(شبیه سازی رو داخل پروتئوس انجام دادم.)
    سبام

1- برای دیباگ کردن باید پروگرامر MKII را به سیستم نصب کنید و پس از نصب درایور روی ویندوز و اتصال پینهای پروگرامر به آیسی / میتونید دیباگ کنید.
    اگه منظورتون دیباگ با پروتئوس هست که بحثش فرق می کنه.

2- روی آیسی دابل کلیک کنید و کد هگز را انتخاب کنید. / کریستال و فیوز بیتها و ... را نیز تنظیم کنید.
    Reveng will surely come... Your hard time are ahead
    // - - - - - - - - - -
    برگه های کتاب به منزله بالهایی هستند که روح ما را به عالم نور و روشنایی پرواز میآ*دهند. فرانسوا ولتر
    // - - - - - - - - - -
    اگر برای هرچیزی به غیر از علاقه ی شدیدتان به الکترونیک تلاش کنید ، خیلی دور نخواهید رفت / خیلی هم خوب نخواهید شد.
    // - - - - - - - - - -

دیدگاه

ممنون از راهنماییتون....................................... .................................................. .................................................. .....

دیدگاه

ببخشید من فقط میخوام شبیه سازی انجام بدم و فعلا کاربی با پروگرامر ندارم.داخل avrstdio کد رو که میخوام اجرا کنم همون پیغام که گفتم بهم نمایش داده میشه و یک صفحه toolبرام باز میشه که باید یک دیباگر انتخاب کنم .نمیدونم چی انتخاب کنم.یکیش نوشته simulator و اون یکیش نوشته custom programming toolقسمتهای دیگه هم داره که یا باید کامند نوشته بشه یا یک فایل انتخاب بشه برای simulate...........

دیدگاه

سلام
          شما همون simulator رو انتخاب کن و کامپایل کن
          امام مهدی(عج): اگر شیعیان ما ، که خداوند طاعتشان دهد. در عهد ما وفادار و همدل بودند، هرگز دیدار ما (ظهور) به تاخیر نمی افتاد.(کدام عهد ؟)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X