اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت شارژر باتری اسیدی 3آمپری با دینام موتور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساخت شارژر باتری اسیدی 3آمپری با دینام موتور

با سلام بنده یک مدار میخوام برا شارژ باتری اسیدی 3آمپری 12ولت است.حالا خروجی دینام ولتاژ ثابتی نداره و با گاز دادن زیاد جریان خروجی زیاد تر میشه.من مال موتور سیکلت رو دیدم یه قطعه داشت مخصوص شارژ کردن اما هزینش زیاده دست ساز درس کنم بهتره.حالا چه مداری رو پیشنهاد میکنید.مداری رو میخوام همیشه باتری رو شارژ کنه و بعد خاموش شدن موتور جریان باتری به دینام باز نگردده تا دینام خراب نشه. با تشکر

پاسخ : ساخت شارژر باتری اسیدی 3آمپری با دینام موتور

نوشته اصلی توسط Ghaderi007 نمایش پست ها
    با سلام بنده یک مدار میخوام برا شارژ باتری اسیدی 3آمپری 12ولت است.حالا خروجی دینام ولتاژ ثابتی نداره و با گاز دادن زیاد جریان خروجی زیاد تر میشه.من مال موتور سیکلت رو دیدم یه قطعه داشت مخصوص شارژ کردن اما هزینش زیاده دست ساز درس کنم بهتره.حالا چه مداری رو پیشنهاد میکنید.مداری رو میخوام همیشه باتری رو شارژ کنه و بعد خاموش شدن موتور جریان باتری به دینام باز نگردده تا دینام خراب نشه. با تشکر
    سلام از ار شارژر باتری با lm317 استفاده کنید توی نت زیاده یه سرچی بزنید پیدا می کنید
    موفق باشید
    Proudly @real_ahmadi
    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

مشخصات دینام؟
      با lm317 هم میتونید بسازید
      .................................................. ...............
      عزیزان دقت کنید پسورد تمامی فایلها و پروژه های من، در تاپیکشون موجوده(صفحات آخر) لطفا برای رمز فایلا پیام ندید!! چون خیلی دیر ب دیر میام انجمن و پیام چک نمیکنم
      مخترع برتر شمال غرب سال 96
      مدیر سابق منابع تغذیه انجمن ECA

دیدگاه

با lm317 ... اصلا درست نکن که جواب نمیده چون وقتی گاز میدی ولتاژ دینام بعضی وقتا تا نزدیک 100 ولت میرسه . lm317 پر پر میشه .
        شما باید از آفتامات موتور استفاده کنی که قیمتش از 6 هزار هست تا 15 هزار اگه اسرار به ساخت داری این نقشه آفتامات

دیدگاه

نوشته اصلی توسط armin_gera نمایش پست ها
          مشخصات دینام؟
          باسلام. مشخصات دینام 12ولت و 10آمپر هست.و زیاد تو دور بالا کار نمیکنه.
          درضمن مداری که باید بسازم نباید موقع خاموش بودن موتور برق به دینام برگردم؟

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط armin_gera نمایش پست ها
          مشخصات دینام؟
          نوشته اصلی توسط sepehr63 نمایش پست ها
          با lm317 ... اصلا درست نکن که جواب نمیده چون وقتی گاز میدی ولتاژ دینام بعضی وقتا تا نزدیک 100 ولت میرسه . lm317 پر پر میشه .
          شما باید از آفتامات موتور استفاده کنی که قیمتش از 6 هزار هست تا 15 هزار اگه اسرار به ساخت داری این نقشه آفتامات

سلام ممنون مدارتون خیلی خوبه خواستم برم وسایلش بخرم ولی دینام من.dc هستش لازمه باز از یکسو ساز استفاده کنم.

دیدگاه

باتریای خشک و تر اسیدی جون خیلی زیادی دارن . معمولا با یه دیود همینطوری الکی شارژشون میکنن
            حیف از من خسته- حیف از همین چن خط
            به اصل و به ذات و- به باعثت لعنت

K.Show

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X