اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ماژول وای فای ESP8266-12F فروشگاه رو با SPI راه اندازی کرد؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ماژول وای فای ESP8266-12F فروشگاه رو با SPI راه اندازی کرد؟

سلام
    دوستان میشه
    ماژول وای فای ESP8266-12F رو از طریق رابط SPI راه اندازی کرد؟

برای دستیابی به سرعت بیشتر بجای استفاده از رابط سریال و AT COMMAND
    به نظرم این ماژول واسه IOT بهترین گزینه هست ولی اطلاعاتی در مورد راه اندازی باهاش توسط SPI پیدا نکردم

پاسخ : ماژول وای فای ESP8266-12F فروشگاه رو با SPI راه اندازی کرد؟

دوستان نظری ندارن؟

دیدگاه

اون AT کامند ها به خاطر فریمرو AT روش هس و مشابهش برای spi نیست ولی داخل خودش یک هسته آرم داره که میشه برای اون برنامه نویسی کرد
      اگه وقعا سرعت بالا نیازه با برنامه نویسیش دیتای وای فای را بگیرید و روی SPI بفرستید

دیدگاه

من با این سری یکم مشکل دارم ، شماتیکش نکته خاصی داره؟ TX0 و RX0 را ضربدری مستقیم به میکرو وصل کردم / پایه EN چه زمانی بکار میاد؟
        Reveng will surely come... Your hard time are ahead
        // - - - - - - - - - -
        برگه های کتاب به منزله بالهایی هستند که روح ما را به عالم نور و روشنایی پرواز میآ*دهند. فرانسوا ولتر
        // - - - - - - - - - -
        اگر برای هرچیزی به غیر از علاقه ی شدیدتان به الکترونیک تلاش کنید ، خیلی دور نخواهید رفت / خیلی هم خوب نخواهید شد.
        // - - - - - - - - - -

دیدگاه

پایه EN باید به 3.3V وصل بشه.
          ضمنا فریم ویری که روی خودش هست معمولا برای ارتباط با AT هستش ولی من خودم با آردوینو مستقیما روش فریم ویر یا همون برنامه جدید میریزم و با اون کار میکنه ماژول.
          تا اونجا که من میدونم از طریق پورت SPI میشه ماژول های جانبی مثل GLCD و ... رو راه اندازی کرد ولی اینکه بشه دستورات وای فای رو باهاش کارکرد نمیدونم.

دیدگاه

سلام تونستید با spi راه اندازی کنید؟

دیدگاه

سلام
              دوستان من ماژول ESP8266-12f دارم میخواستم بدونم بدون مبدل TLL هم میشه این ماژول رو به کامپیوتر وصل کنم یا نه برای پروگرام کردنش.
              برد Arduino uno هم دارم اگه با اینم میشه اوکی هست به عنوان واسط ازش استفاده کنم برای اتصال ماژول از طریق سریال به کامپیوتر.
              ممنون میشم کمک کنین.(بدون USB To TTL)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X