اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با مثال easy web برای LPC_1768 + لیست تاپیک های مفید در مورد شبکه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با مثال easy web برای LPC_1768 + لیست تاپیک های مفید در مورد شبکه

سلام خدمت دوستان
    عرض کنم خدمتتون که هدفم یادگیری و راه اندازی شبکه در 1768 بود برای همین تاپیک های مربوطه را خوندم و این مدت کمی کار کردم ولی به یک مشکل خوردم اما قبل از اینکه مشکلمو بگم میخوام لیست تاپیکهای به درد بخور در این زمینه را اینجا بزارم تا بعدا کسی خواست مثل من کلی نگرده
    ///////////////////////////////////////////////////

برد مبدل اترنت کامل شد -بررسی مثال EasyWEB در کیل
    راه اندازی TCP/IP با استفاده از آیسی شبکه KS8721 (بورد آموزشی ECA)
    ethernet با lpc1768

http://www.eca.ir/forums/thread40664.html
    ساخت یک وب سرور در میکرو Web Server
    با سلام دوستان من با هزار زحمت یک صفحه وب خیلی ساده رو در یک میکرو نوشتم از enc28j60 استفاده میکنم مشکل اینجاست که در میکرو 528 بایت بیشتر برای بافر ارسال جا ندارم حالا چجوری میتونم یه صفحه وب که حجمش بیشتر از 10 کیلو بایت هست رو از روی فلش میکرو برای وب بروزر(فایر فاکس) بفرستم دوستان اگر اطلاعاتی در این زمینه دارند یا حتی

برد 100% عملی DP83848
    خوندن analog و فرستادن به وب
    راه اندازی Ethernet
    سلام خدمت دوستان و اساتید چندین ساله که از مطالب تخصصی در سایتهای مفید ایرانی استفاده می کنم ولی تا حالا خودم فعالیت مجازی نداشتم. ارتباطاتتم بیشتر رو در روست. کارِآ‌خیلی آدما رو راه انداختم و به اصلاح ذکات علمم رو خیلی بشتر از حد لازم پرداختم! الآن چند ماهه که کارم بسیار گیره یه پروژه ست و کسی هم پیدا نشده که کمکم کنه. مطالب

اینم یک کتابخونه آلتیومه که خودم ساختم و توش RJ45 و DP83848 را داره فقط حتما قبل استفاده چکش کنید چون باسه خودم جواب نداد البته من کلا خیلی گند زدم تو PCB مثلا طول ترکهای تفاضلی یکی نبود یا قطر via کم بود و ... بگذریم

اینم عکسش :

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

خوب بریم سراغ مشکل من
    من برد آموزشی 1768 اولین ورژنشو دارم و میخواستم مثالی که جز برنامه های نمونه بود که easy web باشه را بریزم روش
    اولش که ریختم جواب نداد یکم به تنظیمات وررفتم و ...
    ولی یک بار جواب داد ولی بعدش همون برنامه و تنظیمات شبکه را میریزم روش دیگه جواب نمیده!
    فایروال و ... هم خاموشه!!
    نمیدونم چرا؟!
    مثال http_demo هم کلی بهش وررفتم تا کامپایل شد (کیل باید در مسیر C نصب باشه ) اونم همینطور یک دفعه کار کرد ولی الان هر کاری میکنم کار نمیده!
    تنظیمات شبکه را هم مثل کد درست کردم

سوال دیگه اینکه من توی پست ها خوندم که مثالهای Keil با آیسی DP کار میده ولی من برنامه LED Client دفعه اول که ریختم تو Wireshark میتونسم داده ای که میده را ببینم و درست کار میکرد ولی آیسی رو برد KS هست
    جالبه اونم که کار کرد یک برنامه دیگه ریختم رو برد اونو تست کنم بعد همینو دوباره ریختم بلافاصله
    اینم با تنظیمات قبلی دوباره جواب نمیده
    جدیدترین ویرایش توسط aminta; ۱۸:۴۴ ۱۳۹۵/۱۰/۲۲.
لطفا صبر کنید...
X