اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پراگرام کردن avr

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پراگرام کردن avr

ممنون میشم یه راهنمایی بکنید که من میخام ای سی atmega8 برنامه ریزی کنم برنامه بشکل بسکام نوشته شده ایا با اردینو میتونم اینکار انجام بدم؟ و اگر میشه بیزحمت راهشو بفرمایید و دومین اینکه پراگرامرهای موجود تو بازار میتوانن هم برنامه ای که بشکل بسکام و هم برنامه بشکل سی و اسمبلی را ساپورت کنن و بتوان ایسیو پراگرام کرد؟

پاسخ : پراگرام کردن avr

سلام
    دوست عزیز برنامه های نوشته شده برای اردوینو به زبان سی هستن.مشخصا خودتون باید خط به خط کد رو تبدیل کنید.
    در مورد پروگرمر هم توضیح اینکه پروگرمر برنامه رو از شما نمیگیره بلکه یک فایل خروجی با پسوند Hex یا Bin میگیره و براش فرقی نداره از کدوم کامپایلر خروجی گرفته شده
    Aristar Group - Always And Forever

دیدگاه

ممنون از راهنماییتان پس اگر ما یه فایل هگزا داشته باشیم میتونیم توسط اردینو میکرو پراگرام کنم ؟ و اگر این امر ممکن هست بودلودر هم لازمه قبل اینکه هگزا بزنیم وارد میکرو کنیم؟

دیدگاه

نه خیر نمیشه - مگر اینکه اردینو را تبدیل به پروگرامر کنی که اونم نمیدونم شدنی هست یا نه!! شما برای پروگرام کردن AVR به جز ارتباط SPI به بوت لودر احتیاج داری

دیدگاه

سلام دوست گرامی
          ربطی نداره که پروگرامر های موجود در بازار چه زبونی رو پشتیبانی میکنن!!! اون چیزی که مهم هست فایل هگز هست
          در ضمن آردینو رو میشه به پروگرامر تیدیل کرد
          اینو سرچ کن :
          How to program AVR using Arduino
          ! Life doesn't get easier , you just get stronger

دیدگاه

با ماژول cp2104 به میکرو میشه فایل کد هگزا انتقال داد؟ لطفا راهنمایی کنید؟

من کلی تحقیق کردم ظاهرا این ماژول با نرم افزاری به نام FlashMagic میتونه در ارتباط سوال من باشه؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X