اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی در مرود پروگرامر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی در مرود پروگرامر

با سلام
    دوستان بنده اولین بارم هست میخوام با pic کار کنم یعنی یه مدارفرکانس متر با کد هگزش رو دارم که با استفاده از pic
    ساخته شده بنده هم با avr آشنایی دارم حالا برای پروگرامر کردن احتیاج به یه پروگرامر picدارم . خود یکی برای avr
    ساختم که میدونم برای این کاربرد نداره .حالا یه وبلاگ اینو گذاشته آیا کارمیکنه یانه اینجا
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

همچنان منتظر یاری شما هستم

نرم افزار ی که با این مدار کار بکنه MPLAB و IC-PROG معرفی شده آیا تجربه کار با اینارو هم دارید بفرمایید از تجربیاتتون استفاده کنیم پیشاپیش ممنوم .
    جدیدترین ویرایش توسط mahdi210; ۱۳:۰۴ ۱۳۹۵/۱۱/۰۶.
    معلوليت محدوديت نيست

آنکس که عاجز از خلق لحظه هاست، معلول است. نه من...روح بلند آدمیت فراتر از هر معلولیتی است.

پاسخ : راهنمایی در مرود پروگرامر

با این پروگرمر تا حالا کار نکردم و نمیدونم اصلا مدارش کار میکنه یا نه؟ البته مشکوک هست به کار نکردن!
    چرا از PICkit2 استفاده نمیکنین؟

دیدگاه

PICkit2ندارم .اگرهم بخوام بسازم اینم خودش یه پروگرامر دیگه برای پروگرام کردن picخودش میخواد که ندارم . سال تا سال هم picیه دونه اتفاقی نیاز دارم قیمت پروگرامرشم بالا بود برا من . فقط یه فکر به نظرم میرسه که نمیدونم کسی این لطف رو درحق بنده میکنه یانه . فایل رو بدم یکی رو یه pic برا بنده پروگرام کنه برام بفرسته همه هزینه هارو هم پرداخت کنم . اگر از دوستان کسی بود که وفت ازاد داشته باشه این لطف رو درحق بنده بکنه جای دوری نمیره دعاتون میکنم .بنده به لحاط محدودیت حرکتی که دارم زیاد از خونه نمیتونم برم بیرون برا همین دوستی غیر از اعضای این انجمن ندارم . موفق باشید .
      معلوليت محدوديت نيست

آنکس که عاجز از خلق لحظه هاست، معلول است. نه من...روح بلند آدمیت فراتر از هر معلولیتی است.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahdi210 نمایش پست ها
        PICkit2ندارم .اگرهم بخوام بسازم اینم خودش یه پروگرامر دیگه برای پروگرام کردن picخودش میخواد که ندارم . سال تا سال هم picیه دونه اتفاقی نیاز دارم قیمت پروگرامرشم بالا بود برا من . فقط یه فکر به نظرم میرسه که نمیدونم کسی این لطف رو درحق بنده میکنه یانه . فایل رو بدم یکی رو یه pic برا بنده پروگرام کنه برام بفرسته همه هزینه هارو هم پرداخت کنم . اگر از دوستان کسی بود که وفت ازاد داشته باشه این لطف رو درحق بنده بکنه جای دوری نمیره دعاتون میکنم .بنده به لحاط محدودیت حرکتی که دارم زیاد از خونه نمیتونم برم بیرون برا همین دوستی غیر از اعضای این انجمن ندارم . موفق باشید .
        لطفا جزئیات رو برام تو پیام خصوصی بفرستین.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X