اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

باز نشدن سایت از خارج کشور

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

باز نشدن سایت از خارج کشور

سلام
    اقا این سایت باز نمیشه از کشور فنلاند

تلاش زیاد کردم نشد الانم پروکسی امریکا وصل کردم پست میذارم
    "زمان خط است نه دايره" چه ايده بدي بوده گرد ساختن ساعت. احساس ميکني هميشه فرصت تکرار است.
    ساعت دروغ ميگويد. دروغ. زمان بر گرد يک دايره نمي چرخد! زمان بر روي خطي مستقيم ميدود. و هيچگاه، هيچگاه، هيچگاه باز نميگردد.
    ساعت خوب، ساعت شني است! هر لحظه به تو يادآوري ميکند که دانه اي که افتاد ديگر باز نميگردد.
    پس بهتره يکم به ثانيه هايي که داريم فکر کنيم تا به راحتي از دستشون نديم....

پاسخ : باز نشدن سایت از خارج کشور

اگر مشکلی لحظه ای نبوده ، بنظر می رسد رنج ip شما توسط سرور سایت بطور خودکار محدود شده احتمالا بخاطر اورلود سرور و پیشگیری از ddos در هر حال مدیر فنی می تواند بررسی کند

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mo2_star نمایش پست ها
      سلام
      اقا این سایت باز نمیشه از کشور فنلاند

تلاش زیاد کردم نشد الانم پروکسی امریکا وصل کردم پست میذارم
      با سلام و درود خدمت اساتید محترم مجموعه ECA کشور های تحریم نشده توسط ECA بدین شرح میباشند لطفا دوستان با استفاده از ایپی این کشور ها وارد سایت بشن و الا با ایپی ها سایر کشور ها انجمن باز نخاهد شد

لیست کشور های مجاز برای ورود به ECA

IR,US,RO,CA,FR,DE,NL,AU,UK,EU,AF,AZ,TR

با احترام : مدیر فنی مجموعه ECA

دیدگاه

یعنی از بیشتر از 180 کشور فقط 13 کشور به ECA دسترسی دارند ؟
        پاره ای از رویکردهای دفاعی

دیدگاه

این 13 تا کشور خیلی هاشون مراکز داده یا دیتاسنتر های معروف را در خود جا دادن ما هم بر اساس پایگاه داده دسترسی باز کردیم سایر کشور ها جز ضرر سودی ندارن

دیدگاه

سلام دوباره و تشکر از
            مدیر فنی محترم
            خیلی ممنون بابت اطلاعات تازه متوجه شدم.
            کاش میشد این 13 تا 14 تا میشد خیلی خوب بود . حالا همیشه باید پروکسی وصل کنم :(

"زمان خط است نه دايره" چه ايده بدي بوده گرد ساختن ساعت. احساس ميکني هميشه فرصت تکرار است.
            ساعت دروغ ميگويد. دروغ. زمان بر گرد يک دايره نمي چرخد! زمان بر روي خطي مستقيم ميدود. و هيچگاه، هيچگاه، هيچگاه باز نميگردد.
            ساعت خوب، ساعت شني است! هر لحظه به تو يادآوري ميکند که دانه اي که افتاد ديگر باز نميگردد.
            پس بهتره يکم به ثانيه هايي که داريم فکر کنيم تا به راحتي از دستشون نديم....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mo2_star نمایش پست ها
              کاش میشد این 13 تا 14 تا میشد خیلی خوب بود . حالا همیشه باید پروکسی وصل کنم :(
              خواهش میکنم عزیزم با عرض پوزش نمیشه فقط اون مسایل نیست دلایل امنیتی هم داره که ما ترجیح دادیم بسته بشن شما میتونید با ایپی این 13 تا کشور وارد سایت یا انجمن بشید با تشکر از شما بنده این تاپیک رو با اجازه حضار میبندم چون فکر میکنم دوستان توجیه شدن یا علی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X