اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تفاوت سایز باطری های 18650 با سایز نامی؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تفاوت سایز باطری های 18650 با سایز نامی؟

سلام دوستان
    چرا اینقد سایز باطری های 18650 با سایز نامی اونها متفاوته؟

هر سازنده ای هم یک سایزی زده مثلا روی لپ تاپ من سانیو هست با این مشخصات:

حالا این هم الترافایر:

مطمعنن اگه من الترافایر رو بگیرم با این سایز نمیتونم با سل های باطری لپ تاپ تعویض کنم (هر باطری 2 میل بزرگتر= نیاز به 6 میل فضای بیشتر )
    حالا این وسط بعضی سایزشون مشخص نیست رو چیکار کنیم؟ مثلا میخواستم این باطری ها رو بگیرم اما سایز گفته نشده نمیدونم جا میشه یا خیر:
    خرید انواع باطری، خرید باتری لیتیوم یون 3.7V سایز 18650 با قیمت و کیفیت مناسب. Li-ion 18650 3.7v4800mAh Rechargeable Battery آنلاین و به قیمت مناسب

دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم
    با سپاس

پاسخ : تفاوت سایز باطری های 18650 با سایز نامی؟

الترا فایر رو که کلا بیخیالش شو...باتری هایی هیت که فقط به درد چراغ قوه میخوره اونم بعد تموم شدن شارژش بهتره بندازیش دور...
    الترا فایر ها بخاطر طرف مثبتش که برآمده هست مث باتری قلمیا و ته باتری که معمولا یه صفحه گرد پولکی شکل داره بزرگتر از بقیه هست که توی خیلی از وسایل جا نمیشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Saeed_S21 نمایش پست ها
      الترا فایر رو که کلا بیخیالش شو...باتری هایی هیت که فقط به درد چراغ قوه میخوره اونم بعد تموم شدن شارژش بهتره بندازیش دور...
      الترا فایر ها بخاطر طرف مثبتش که برآمده هست مث باتری قلمیا و ته باتری که معمولا یه صفحه گرد پولکی شکل داره بزرگتر از بقیه هست که توی خیلی از وسایل جا نمیشه
      با سلام و درود
      به نظر می رسد اگر جاباتری(battery holder) در قطب منفی باتری دارای فنر باشد، می توان از باتری های Lithium-Ion که در قطب مثبت دارای برآمدگی هستند نیز استفاده نموده، زیرا افزایش اندازه با فشرده تر شدن فنر قابل جبران است.

دیدگاه

سلام ممنون از شما دوستان
        هولدر دارای فنر نیست
        کلا به جز الترا فایر هم مثل اینکه سایز مقداری فرق میکنه ، بنده که بیخیال شدم و کلا یک باطری جدید خریدم و طبق گفته های فروشنده این مدل از سل های سامسونگ بهره میبره اما دیگه باز نکردم چک کنم ببینم درسته یا خیر (قیمت مدل چینی 50 و با سل سامسونگ 72)
        ویرایش: امروز دیدم بعد چند از چند روز پشتیبانی پاسخ داده : ((اگر به اسم محصول دقت کنید این باتری سایز 18650 می باشد.)) ای کاش پشتیبانی به نظر من دقت میکرد که نوشته بودم سایز دقیق چنده و نه اسمی
        با سپاس
        جدیدترین ویرایش توسط amirpcp30; ۱۹:۰۶ ۱۳۹۵/۱۲/۲۱.

دیدگاه

با درود . . .
          این بار که گذشت اما سری بعدی اگر چنین موردی پیش اومدیه سر برید امجد طبقه اول سمت راست
          یه فروشنده هست مختص باطری! همه مدل هم داره. هر کارخونه سایز استاندارد خودش رو میزنه متاسفانه. نمونه ای که ما قبلا گرفتیم و به باطریمون خورد (البته با کلی چرخش و گردش) محصول کانادا بود و خوب هم جواب داده تابحال
          موفق باشید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X