اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال در مورد راه اندازی سنسور پیزو صنعتی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال در مورد راه اندازی سنسور پیزو صنعتی

با سلام خدمت دوستان چند وقتی هست که این پیزو فکر من رو مشغول کرده و من تا به حال با این نمونه پیزو صنعتی کار نکردم و تجربه ای ندارم. در خواست دارم تا از دوستان اگر کسی در مورد نحوه ی راه اندازی، محل ورودی تغذیه سنسور، مدارها و ولتاژ و توان مصرفی اگر اطلاعی دارند ما رو در جریان بذارند. عکس این پیزو ها رو در زیر قرار میدم.

گویند سنگ لعل شود در مقام صبر اری شود ولی به خون جگر شود
    همیشه آخر همه چیز خوبه، اگر هم هنوز خوب نشده پس هنوز آخرش نشده(چارلی چاپلین)

پاسخ : سوال در مورد راه اندازی سنسور پیزو صنعتی

نوشته اصلی توسط amin20107 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان چند وقتی هست که این پیزو فکر من رو مشغول کرده و من تا به حال با این نمونه پیزو صنعتی کار نکردم و تجربه ای ندارم. در خواست دارم تا از دوستان اگر کسی در مورد نحوه ی راه اندازی، محل ورودی تغذیه سنسور، مدارها و ولتاژ و توان مصرفی اگر اطلاعی دارند ما رو در جریان بذارند. عکس این پیزو ها رو در زیر قرار میدم.
    این پیزو با مدار راه انداز به تنهایی جواب نمیده، نیاز به ترانسدیوسر هم داره که اونم نیاز به طراحی دقیق داره.

دیدگاه

با تشکر آیا کسی هست که با این پیزوها کار کرده باشه؟ اصلا کجا کاربرد داره؟ مثلا شستشوی قطعات التراسونیک؟ توضیح کامل تر اگر دوستان دارند لطف بفرمایند
      گویند سنگ لعل شود در مقام صبر اری شود ولی به خون جگر شود
      همیشه آخر همه چیز خوبه، اگر هم هنوز خوب نشده پس هنوز آخرش نشده(چارلی چاپلین)

دیدگاه

همونطور که گفتم الکترونیک به تنهایی کاربرد نداره، ترانسدیوسر نقش مهمتری داره، مثلا یکی از کاربردهاش کلینر بود که گفتین، ما تا سایزهای خیلی بزرگشم ساختیم برای شستشوی قطعات ماشین سازی، یا کاربرد دیگه برای جوش پلاستیک هست، مثل چراغهای ضد اب که پلمپ شده هستن یا دوخت پارچه بدون نخ یا مخلوط کردن موادی که به راحتی در همدیگه حل نمیشن مثل اب و روغن یا استفاده های پزشکی
        این یکی از دستگاههای ساخت شرکت ما

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X