اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

منبع تغذیه 0 تا 30 ولتی با محدود کننده جریان

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

منبع تغذیه 0 تا 30 ولتی با محدود کننده جریان

سلام
    من میخوام یکی از تاپیک های زیر رو بسازم که یه منبع در حد 0 تا 30 و جریان حدود 10 امپری متغیر
    این دوتا مدار یک کار رو انجام میدن اما کدام مدار برای ساختن بهتره ؟

با سلام نقشه ها و مدارات مختلفی در اینترنت برای ساخت منبع تغذیه وجود داره که هرکدوم مزایا و معایب خودشونو دارن. منابع خطی مدارات ساده تری دارن و خروجیشون ریپل کمتری داره و در عوض تلفات بیشتری دارن و در عمل نمیشه از اونها در جریان های بالا استفاده کرد. اما منابع سوئیچینگ مدارات خیلی جمع و جور تری هستن و تلفاتشون هم کمه اما مهار

http://www.eca.ir/forums/thread52382.html
    جدیدترین ویرایش توسط abbasalifix; ۰۰:۳۲ ۱۳۹۶/۰۲/۱۱.
    مدت هاست نیستم

پاسخ : منبع تغذیه 0 تا 30 ولتی با محدود کننده جریان

نوشته اصلی توسط abbasalifix نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام یکی از تاپیک های زیر رو بسازم که یه منبع در حد 0 تا 30 و جریان حدود 10 امپری متغیر
    این دوتا مدار یک کار رو انجام میدن اما کدام مدار برای ساختن بهتره ؟

با سلام نقشه ها و مدارات مختلفی در اینترنت برای ساخت منبع تغذیه وجود داره که هرکدوم مزایا و معایب خودشونو دارن. منابع خطی مدارات ساده تری دارن و خروجیشون ریپل کمتری داره و در عوض تلفات بیشتری دارن و در عمل نمیشه از اونها در جریان های بالا استفاده کرد. اما منابع سوئیچینگ مدارات خیلی جمع و جور تری هستن و تلفاتشون هم کمه اما مهار

http://www.eca.ir/forums/thread52382.html
    سلام
    ببینید...مدار دومی واقعا مدار خوبیه
    من خودم با همین مدار وارد دنیای سوییچینگ شدم و خیلی هم باهاش حال کردم...اما مثلا اینکه ولتاژش صفر نمیشد برام محدودیت به حساب میومد و برای همین هم با کمک دوستان مدار اولی طراحی شد
    ................Fx7SAM................

دیدگاه

پاسخ : منبع تغذیه 0 تا 30 ولتی با محدود کننده جریان

امروز یکم قطعات خریدم برای هردو مدار ای سی lm2576hv با ۱۲ ولت درست کار میکرد بهش ۳۵ ولت دادم دودش دراومد چرا؟
      مدت هاست نیستم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X