اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نیاز برای ساخت رادار رادیویی برای اطلاع دقیق از مکان حیوانات در یک محیط چند هکتاری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نیاز برای ساخت رادار رادیویی برای اطلاع دقیق از مکان حیوانات در یک محیط چند هکتاری

سلام
    خدمت اساتیدوغیر اساتید
    میخواستم خواهش کنم هر کسی میتونه در حل این مشکل به من یاری کنه لطفا از کمک دریغ نکنه
    واما مشکل
    در واقع من یک زمین 4 هکتاری حصار کشی شده دارم و تعدای حیوان خانگی از جمله لاک پشت و جوجه تیغی و ...
    و میخواستم که در این محیط اون ها رو رها کنم وهر چند وقت به اون ها سر بزنم چون هر روز تا اونا رو نبینم و از سلامتشون مطمئن نشم خیالم راحت نمیشه
    حالا میخواستم هر کس میتونه منو در این زمینه راهنمایی بکنه که من چطور از مکان این حیوانات هر موقع که خواستم اگاه بشم و برد مفید این سیتم مورد نظر نیز مهم نیست حتی اگه چند متر هم باشه کافیه و فقط نکته مهم تشخیص مکان دقیق به هروسیله که امکان داره هست مثلا مثل این مستند های حیات وحش هست که با نزدیک شدن به شی مورد نظر سیستم شروع به بوق زدن در جهت درست میکنه.در ضمن وزن و سایز سیستم هم خیلی هم نمیخواد مینیاتوری باشه چون مهم تر از همه لاک پشت هام هستن که 8ساله با من زندکی میکنن و فکر نکنم مشکلی در نصب داشته باشم
    منتظر پاسخ هاتون هستم
    ممنون
لطفا صبر کنید...
X