اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشورت و راهنمایی مهم و فوری برای درست کردن دستگاهی برای خارج کردن دود لحیم از محیط کار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشورت و راهنمایی مهم و فوری برای درست کردن دستگاهی برای خارج کردن دود لحیم از محیط کار

با سلام و احترام.

اقا من زیاد لحیم کاری میکنم و رفتم یک دستگاه مخصوص تصفیه دود لحیم بگیرم که دیدم نوشته شروع قیمت از 3200000 هزار تومان !

یکی از دوستان در یک تاپیک نوشته بود از براشلس موتور استفاده کنید برای خارج کردن دود لحیم به محیط بیرون کار.

دوستان لطف می کنند در مورد براشلس موتور و نحوه تهیه آن و درست کردن دستگاهی برای خارج نمودن دود لحیم از محیط کار یک توضیح کامل بنویسند؟

ضمنا اگر دوستان راهکار و یا پیشنهادی هم دارند خواهشمندم با توضیحات در همین تاپیک بنویسند.

شاد و سلامت باشید.

ممنونم.

پاسخ : مشورت و راهنمایی مهم و فوری برای درست کردن دستگاهی برای خارج کردن دود لحیم از محیط کار

دوست عزیز میتوایند با چند تا فن کامپیوتر و لوله پولیکا خودتان هود مناسب را بسازید ....
    پاره ای از رویکردهای دفاعی

دیدگاه

پاسخ : مشورت و راهنمایی مهم و فوری برای درست کردن دستگاهی برای خارج کردن دود لحیم از محیط کار

نوشته اصلی توسط Ariya2012 نمایش پست ها
      با سلام و احترام.
      اقا من زیاد لحیم کاری میکنم و رفتم یک دستگاه مخصوص تصفیه دود لحیم بگیرم که دیدم نوشته شروع قیمت از 3200000 هزار تومان !
      یکی از دوستان در یک تاپیک نوشته بود از براشلس موتور استفاده کنید برای خارج کردن دود لحیم به محیط بیرون کار.
      دوستان لطف می کنند در مورد براشلس موتور و نحوه تهیه آن و درست کردن دستگاهی برای خارج نمودن دود لحیم از محیط کار یک توضیح کامل بنویسند؟
      ضمنا اگر دوستان راهکار و یا پیشنهادی هم دارند خواهشمندم با توضیحات در همین تاپیک بنویسند.
      شاد و سلامت باشید.
      ممنونم.
      با سلام:
      شما میتوانید از یک فن 220 ولت که کمی از فن 12 ولت بزرگ تر است استفاده کنید ( 15x15سانت استفاده کنید.) بطوری که در هنگام روشن بودن هوا را به سمت فن بکشد. لازم به ذکر است در بعضی مراکزدولتی پرسنلی که با لحیم کاری سر رو کار دارند, برای جلوگیری از آسیب رسیدن به ریه از سهمیه شیر رایگان در هر روز استفاده می کنند.
      علم را در آزمایشگاه باید یاد گرفت نه در دانشگاه
      نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)

دیدگاه

با سلام خدمت دوستان اقا گلو من رو هم لحیم یا شایدک حلیم! زده داغون کرده
        خب همین فن پر سرعتی که دوستان می گند عالیه فقط خروجی فن رو شما یه جت واتر بذارید تا دود لحیم بیاد توی اب حل بشه و ساکن بشه. به درد محیط های بسته می خوره دقت بفرمایید که میزان اب اسپری شده توسط واتر جت زیاد باشه تا مقدار این اب به محیط وارد نشه همچنین توصیه می شه که چند عدد توری سر راهش قرار بدید تا سریع تر اب اسپری شده بشینه کف ورود این اب به محیط مساویست با الودگی مرطوب و چسبیدن به ریه شما
        گویند سنگ لعل شود در مقام صبر اری شود ولی به خون جگر شود
        همیشه آخر همه چیز خوبه، اگر هم هنوز خوب نشده پس هنوز آخرش نشده(چارلی چاپلین)

دیدگاه

با سلام و احترام.

دوستان نظر و یا پیشنهادی ندارند ؟

ممنونم.

دیدگاه

به نظرم از یه طرف، یه فن بذار که خروجی هوای اون نسبتا کوچیک باشه و این هوا به سمت برد در حال مونتاژ هدایت بشه، و از طرف دیگه، یه فن قویتر بذار که ورودی بزرگتری داشته باشه و ضمنا مکنده باشه و هوا رو به سمت بیرون هدایت کنه.

دیدگاه

خیلی پیچیدش کردید...
              یه فن سرویس بهداشتی بخرید که 18تومنه با چند متر لوله خطومی هود اشپرخانه. جمعا 30تومن نمیشه. فن رو بالا یا کنار میز بذارید تا هرچی دود هست بکشه ببره.
              من خودم توی مغازه دوتا فن گذاشتم داره بخوبی جواب میده

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X