اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چی جوری کلید حرارتی رو برای موتور تک فاز نصب کنم ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چی جوری کلید حرارتی رو برای موتور تک فاز نصب کنم ؟

سلام
    یه کلید حرارتی 9 تا 14 گرفتم عین این :

یه سیم دارم یه سرش دو شاخه نصب کردم یه سرش هم فاز و نول هست که میخوره به الکتروموتور تک فاز چی جوری باید کلید حرارتی که سه فاز هست رو سر راهش قرار بدم ؟

پاسخ : چی جوری کلید حرارتی رو برای موتور تک فاز نصب کنم ؟

با درود . . .
    مثل فیوز باهاش رفتار کنید و فقط فاز رو بدید بهش. البته باید مدل تکفاز رو تهیه میکردید و یا چنین مدلهایی میگرفتید:

اما این هم مشکلی نداره و کارتون رو راه میندازه
    موفق باشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Old_Man نمایش پست ها
      با درود . . .
      مثل فیوز باهاش رفتار کنید و فقط فاز رو بدید بهش. البته باید مدل تکفاز رو تهیه میکردید و یا چنین مدلهایی میگرفتید:

اما این هم مشکلی نداره و کارتون رو راه میندازه
      موفق باشید
      ممنون من آماتورم متوجه نشدم میشه بیشتر توضیح بدین ؟ این 6 تا جا پیچ داره سه تا بالا سه تا پایین
      به من گفتن تک فازش نیست

دیدگاه

نول موتور (همون منفی خودمون) رو میدید به منفی شبکه (بدون واسطه) بعد فاز رو میدید به ورودی کلید از خروجیش می گیرید وصل می کنید به فاز موتور. اگر توان موتورتون بالا نیست می تونستید از یک کلید مینیاتوری تک فاز منزل هم استفاده کنید موفق باشید
        گویند سنگ لعل شود در مقام صبر اری شود ولی به خون جگر شود
        همیشه آخر همه چیز خوبه، اگر هم هنوز خوب نشده پس هنوز آخرش نشده(چارلی چاپلین)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amin20107 نمایش پست ها
          نول موتور (همون منفی خودمون) رو میدید به منفی شبکه (بدون واسطه) بعد فاز رو میدید به ورودی کلید از خروجیش می گیرید وصل می کنید به فاز موتور. اگر توان موتورتون بالا نیست می تونستید از یک کلید مینیاتوری تک فاز منزل هم استفاده کنید موفق باشید
          ممنون من امروز از یه برقکار البته روشنایی نه صنعتی پرسیدم به من گفت سیم رو از وسط بچین فاز رو بده یکیش و نول رو به یکی دیگه و یه سرش رو وصل کن به موتور موتور و سر دیگه رو به دوشاخ مثل عکس زیر منظور شما هم همینه ؟

دیدگاه

درود بر شما.
            الکتروموتور تکفاز روی چه دستگاهی هست ؟
            اصولا برای الکتروموتور تکفاز کلید حرارتی 3فاز نمیبندن.
            در هر صورت اگر میخوای از کلید حرارتی 3 فازت استفاده کنی فقط باید فاز رو در ترمینال هاش بچرخونی
            اینطوری

جدیدترین ویرایش توسط majidmalvandi; ۰۱:۴۷ ۱۳۹۶/۰۳/۰۳.
            ابتدا و شروع هرکاری سخت ترین مرحله آن کار است. برای مثال به عقابها نگاه کن ، حتی اونها هم در ابتدای پرواز ، زیاد بال و پر می زنند، اما هنگامی که اوج می گیرند ، دیگر حتی نیازی به پر زدن هم ندارند ...

کافیست اولین قدمها را بدون ترس و با پشتکارِ بالا برداری مطمئن باش بزودی به اوج خواهی رسید و روزهای سخت همیشه نخواهند ماند ...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط majidmalvandi نمایش پست ها
              درود بر شما.
              الکتروموتور تکفاز روی چه دستگاهی هست ؟
              اصولا برای الکتروموتور تکفاز کلید حرارتی 3فاز نمیبندن.
              در هر صورت اگر میخوای از کلید حرارتی 3 فازت استفاده کنی فقط باید فاز رو در ترمینال هاش بچرخونی
              اینطوری

ممنون
              ببخشید روشی که خودم عکشو زدم نمیشه؟ اینجا فکر کنم به هیمن روشه درسته ؟ یا همین روش شماست ؟

دیدگاه

به همون روشی که دوستمون بالا گفتن وصلش کردم ممنون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X