اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اختصاص فوت پرینت به شماتیک در آلتیوم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اختصاص فوت پرینت به شماتیک در آلتیوم

سلام من کتابخونه برای شماتیک و pcb قطعه ها طراحی کردم ولی وقتی میخوام فوت پرینتو ادد کنم به شماتیک، در حالت کلی تو کتابخونه متصل نمیشه ینی تو لایبرری برای المان مورد نظر فقط شماتیکش هست دیگ طرح pcb نیستش ینی برای هربار رسم مدارم باید اینارو از اول ادد کنم؟؟!
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    درضمن من تیک any رو توی ادد کردن میزنم!

پاسخ : اختصاص فوت پرینت به شماتیک در آلتیوم

نوشته اصلی توسط پریساااااا نمایش پست ها
    سلام من کتابخونه برای شماتیک و pcb قطعه ها طراحی کردم ولی وقتی میخوام فوت پرینتو ادد کنم به شماتیک، در حالت کلی تو کتابخونه متصل نمیشه ینی تو لایبرری برای المان مورد نظر فقط شماتیکش هست دیگ طرح pcb نیستش ینی برای هربار رسم مدارم باید اینارو از اول ادد کنم؟؟!
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    درضمن من تیک any رو توی ادد کردن میزنم!
    اگه شما یه پروژه کتابخونه به آلتیوم اضافه کردین و قطعات و داخل اون پروژه ساختین ُ و کار رو درست انجام داده باشین - اصلا نیاز نیست که دوباره بیاید تو طراحی قطعه دست بزارین و فوت پرینت اضافه کنید.
    شما بعد اینکه شماتیک رو ساختین ُ به شماره پین های قطعه دقت کنید که همون شماره باید تو قسمت طراحی پی سی بی روی پد ها یا پین ها باشه.
    بعد اینکه هم شماتیک و هم پی سی بی رو برای قطعه طراحی کردین ُ رو هرکدوم راست کلیک و save کنید و بعد از اون بیاید بر روی پروژه راست کلیک کنید و کامپایل رو بزنید. باید مشکلتون حل بشه حتما.

موفق باشید.
    به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
    (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

اولا ک ممنون از پاسختون.
      خب من توی همون پروزه ای ک ساخته بودم کتابخونه هامو هم ساختم (برای المان هم کتابخونه شماتیک هم کتابخونه پی سی بی ) سیو هم کردم! بعد کتابخونه هارو هم ادد کردم تا برای مدارم بتونم ازشون استفاده کنم. حالا سوال من اینه که توی کتابخونه هام چرا فوت پرینتی ک ساختم برای شماتیکم نیومده؟ ینی برای یه مدار باید المان شماتیکی ک طراحی کردمو تو مدار قرار بدم و برای اون فوت پرینتی هم ک ساختمو باز قرار بدم و هربار باید اینکارو کنم؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط پریساااااا نمایش پست ها
        اولا ک ممنون از پاسختون.
        خب من توی همون پروزه ای ک ساخته بودم کتابخونه هامو هم ساختم (برای المان هم کتابخونه شماتیک هم کتابخونه پی سی بی ) سیو هم کردم! بعد کتابخونه هارو هم ادد کردم تا برای مدارم بتونم ازشون استفاده کنم. حالا سوال من اینه که توی کتابخونه هام چرا فوت پرینتی ک ساختم برای شماتیکم نیومده؟ ینی برای یه مدار باید المان شماتیکی ک طراحی کردمو تو مدار قرار بدم و برای اون فوت پرینتی هم ک ساختمو باز قرار بدم و هربار باید اینکارو کنم؟
        نه نیاز نیست هردفعه بیاید وارد کتابخونه برای شناسوندن فوت پرینت.
        شما سعی کنید یه پروژه جدا برای ساخت کتابخونه بسازید تا بعد از مدتی که قطعاتی طراحی کردین در اون - یه کتابخونه کاملی خواهد شد.
        من یه آموزش ده دقیقه ای پیدا کردم ُ فک کنم صداش ضعیف باشه ُ ولی از رو تصاویر میتونید مراحل کار رو بگیرید و انجام بدید.
        دانلود کنید.

دقت کنید بعد از save کردن ُ شما باید دوباره رو پروژه راست کلید و compile رو بزنید تا فوت پرینت اضافه شه.
        موفق باشید.
        به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
        (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

اها من کامپایل نمیکردم..
          ممنون از راهنماییتون موفق باشید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X