اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اتصال MT8888 به میکرو و خط تلفن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اتصال MT8888 به میکرو و خط تلفن

سلام و عرض ادب
    من تصمیم دارم MT8888 رو به میکروی آرم و خط تلفن متصل کنم و DTMF و صدا رو ارسال و دریافت کنم و پردازش کنم . تقریبا سه روز هستش تمام نت رو گشتم ولی تاپیک ها قدیمی هستند و تصاویر و شماتیک اکثرا پاک شدند و مطالب کاملی متاسفانه وجود نداره .
    سوالی که خدمت دوستان دارم اینه که ایا فقط از یک رشته سیم خط تلفن DTMF و صدا ارسال و دریافت میشه ؟ یعنی اون یکی رشته سیم عملا نقشی نداره ؟ مدارات زیر رو برای بایاس کردن MT و اتصال به تلفن داخل نت پیدا کردم . کدومشون درست هستش من متاسفانه چیزی از قسمت اتصال به تلفنش سر در نمیارم

ممنون میشم اگه یه توضیحی در قسمت اتصال به tel line بدین و اگه مدار بهتر و کم حجم تر و به قولی الکترونیکی تری دارین منو راهنمایی کنید.
    جدیدترین ویرایش توسط vainco; ۱۸:۲۱ ۱۳۹۶/۰۵/۰۲.

پاسخ : اتصال MT8888 به میکرو و خط تلفن

به مکافات کار با آی سی های تلفنی خوش آمدی
    اینو بدون در حد آویزه گوش برای این آی سی ها یا از همون تغذیه تلفن استفاده کن یا منبع خطی با نویز زدایی شدید (خازن 104 و فریت بید و ...)
    اون وقت شاید حال کرد جواب بده
    خودم الان درگیرم با پسر عمو این آی سی تو این لینک
    یه ده تا تاپیکی خوندم در مورد این آی سی-آی سی ضعیفیه- خیلی عالیه- جواب نمیده 6 ماهه- مثه مااااااست جواب دادو ......خلاصه همه چیز همه گفتن الا راه حل مشخص برای مشکلاتی که عنوان شدهالبته تاپیک هایی که خوندم خیلی قدیمی بودن و به همین خاطر تاپیک جدید باز کردمبا توجه به پیشرفت امکانات ننشستم دو روز برنامه بنویسم و درگیر سخت افزار

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeid_k68 نمایش پست ها
      به مکافات کار با آی سی های تلفنی خوش آمدی
      اینو بدون در حد آویزه گوش برای این آی سی ها یا از همون تغذیه تلفن استفاده کن یا منبع خطی با نویز زدایی شدید (خازن 104 و فریت بید و ...)
      اون وقت شاید حال کرد جواب بده
      خودم الان درگیرم با پسر عمو این آی سی تو این لینک
      http://www.eca.ir/forums/thread76900.html#post656879
      واقعا چیز گنگی هستش مخصوصا قسمت اتصال آی سی به تلفن واقعا نمیدونم که روی کدوم خط باید چه دیتایی بفرستم و اون سیگنال ac رو چیکار کنم
      واین که فکر نکنم بتونم از تغذیه تلفن استفاده کنم چون جریانی که میکشه احتمالا واسه تلفن زیاد باشه
      جدیدترین ویرایش توسط vainco; ۰۱:۰۱ ۱۳۹۶/۰۵/۰۳.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط vainco نمایش پست ها
        واین که فکر نکنم بتونم از تغذیه تلفن استفاده کنم چون جریانی که میکشه احتمالا واسه تلفن زیاد باشه
        تغذیه از خط رو برای کل پروژتون نگفتم اصلا. فقط همین آی سی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X