خانه / تعرفه های تبلیغات در ECA

تعرفه های تبلیغات در ECA

وب سایت تخصصی برق و الكترونیك ( ECA ) افتخار دارد با بیش از 300000 عضو ، یكی از بزرگترین وب سایت های تخصصی ایران را تشكیل داده و پاسخگوی نیاز دانشـــجویان،متــــخصصان ، محـققان و صنعتگران عرصه برق و الكترونیك كشور باشد. بی شك یكی از اهداف این وب سایت، برقراری ارتباط بین صــنعت و جامعه می باشد و لذا یكی ار بهترین فضــاها برای آشنیی مشتری و صنعتگر، مکانی است كه عده كثیری از متخصصان و محققان حضور داشته باشند كه ECA برای این منظور فضای مناسبی بشمار می آید.لذا بنا بر نیاز دوطرفه کاربر و صنعتگر، این وب سایت اقدام به پذیرش آگهی فقط و فقط در زمینه های مرتبط با محتویات وب سایت نموده است تا با احترام به انتخاب بازدید كنندگان، به انجام تبلیغات تخصصی در این محیط علمی بپردازد . ECA افتخار دارد كه با بیش از 50000 بازدید روزانه بهترین فضا را بری تبلیغات تخصصی محصولات و خدمات شما مهیا كرده است .


نوع و محل تبلیغ
یك ماه
توضیحات
S1 ویژه – بنر بالای تمام صفحات انجمن
تماس بگیرید
468×60
S2 ویژه – بنر پایین صفحه ابتدای سایت
تماس بگیرید
468×60
S2 ویژه – بنر میان ارسالهای انجمن
تماس بگیرید
300×100
N1 عادی – بنر پائین تمام صفحات انجمن
تماس بگیرید
468×60
N2 عادی – بنر سمت راست صفحه اصلی
تماس بگیرید
120×240
X1 فوق العاده – ارسال SMS به اعضای فروشگاه
تماس بگیرید
X2 تبلیغ در کانال تلگرام (یک ارسال بدون حذف) تماس بگیرید

تماس بگیرید- جهت دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02166708241 و یا تلگرام 09902029484 تماس حاصل فرمایید.
– اندازه ها برحسب pixel می باشند .
– فقط تبلیغات مرتبط با برق ، الكترونیك ، كامپیوتر ، موبایل و صنایع مرتبط با آنها مورد پذیرش است .
– ECA در قبول یا رد پذیرش اگهی مختار است ، لذا قبل از واریز پول به حساب از پذیرش آن توسط مسئول مربوطه اطمینان حاصل كنید .
– برای تمدید زمان تبلیغات حداكثر 10 روز قبل از پایان زمان قرار داد مبلغ مورد نظر را واریز كرده و به مسئول مربوطه اطلاع دهید . بدیهی است بعد از آن زمان انجمن هیچ مسئولیتی در قبال تمدید زمان تبلیغ مورد نظر نخواهد داشت .
– طراحی تصویر بر عهده مشتری می باشد ، اما چنانچه بنا بر نیاز مشتری درخواست طراحی آگهی شود ، هزینه آن جداگانه محاسبه می گردد .

– مبالغ درج شده برای درج لینک به صورت عادی (non-Follow) محاسبه شده است؛ هزینه درج لینک به صورت Follow به میزان 20 درصد بیشتر از مبالغ ذکر شده می باشد.
– حداكثر 24 ساعت پس از ارسال شماره قبض به آدرستلگرام/واتس آپ به شماره 09902029484  و یا تماس با شماره تلفن 02166708241 و یا  تلگرام/واتس آپ به شماره 09902029484 و ارسال فایل آگهی، تبلیغ مورد نظر در سایت قرار خواهد گرفت (در صورت درخواست طراحی آگهی 48 ساعت به زمان فوق اضافه می گردد) .
– در صورت شكایت یا درخواست ارگانهای دولتی مبنی بر حذف آگهی موردنظر ، انجمن مجاز به حذف آن بدون اطلاع قبلی می باشد و ضرر و زیان ناشی از آن متوجه آگهی دهنده خواهد بود.
– تبلیغ فروشگاه های اینترنتی که فعالیت هایی در موازات فعالیت های اقتصادی سایت ECA دارند، مورد قبول هیچ یک از بخش های تبلیغاتی ECA نخواهد بود.