خانه / اطلاعیه های وب سایت / همه یادبگیریم

همه یادبگیریم

چند سالی است که تمام دوست داران این عرصه بر این باورند که تولید محتوای علمی و به نوعی نویسندگی در کشور کم شده است.

ماهم تاحد بسیار زیادی با این نظر موافقیم و از همین رو تمام تلاش خود را جهت بالا بردن سرانه تولید محتوای علمی کشور، با فعال سازی صفحه اول و انجمن های سایت، انجام داده ایم.

از این رو از تمام دوستانی که مارا همیشه در این مسیر همراهی کرده اند، خواهشمندیم تا با توجه به محاسن ارائه آموزش های متنی، علاوه بر کمک به علاقمندان بتوانند با ایجاد این فرهنگ به نوعی به خودشان نیز در مسیر ارتقای علمی آینده خود کمک کنند. حتما همگی بر این مهم واقفیم که با ایجاد فرهنگ صحیح انتشار و اشتراک گذاری مطالب علمی میتوانیم باعث ایجاد پویایی بیشتر در جامعه علمی شده و در آینده ای نه چندان دور شاهد تحولاتی مثبت در زمینه های کاری و علمی جامعه خواهیم بود.

از تمام علاقمندان خواهشمندیم تا با انتشار مطالب علمی خود در انجمن های سایت و یا با ارسال مقالات به آدرس ایمیل noisemagazine.eca@gmail.com و یا با ارسال به آیدی تلگرام @ECA_PR مارا در ایجاد این فرهنگ یاری نمایند.

درباره گروه فنی مهندسی ECA

گروه فنی و مهندسی ECA، از سال 1383 با تولید محتواهای متنوع علمی (غالبا گرایش الکترونیک) به رشد و ارتقا سطح علمی کشور عزیزمان کمک کرده است. شما هم میتوانید جهت همکاری با ECA، از طریق ایمیل noisemagazine.eca@gmail.com و یا آیدی تلگرام @ECA_PR مقالات متنوع خود را بایمان ارسال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code