خانه / اطلاعیه های وب سایت / 📣 اطلاعیه مهم!

📣 اطلاعیه مهم!

به استحضار مشتریان گرانقدر می رساند،با توجه به نوسانات شدید و وضعیت ملتهب نرخ ارز، تا بازگشت ثبات نسبی به بازار فروشگاه تخصصی برق و الکترونیک فروش خود را تعطیل نموده است. ضمن عرض پوزش امیدواریم هرچه زودتر با بازگشت آرامش به فضای بازار سرمایه مجددا در خدمت شما عزیزان باشیم

اطلاعیه تکمیلی در تاریخ 1397/01/21

همانطور که شاهد هستید، متاسفانه تا کنون هیچ تغییر عملی در نرخ واقعی ارز ایجاد نشده و به همین علت برای یک روز دیگر مجبور به تعطیل نگه داشتن بخش فروشگاه هستیم.

دلیل اصلی این کار [برعکس تصورات و پیغام های برخی دوستان ناراضی] عدم تمایل به بالا بردن بی دلیل قیمت کالاها از طرف فروشگاه ECA هست؛ وگرنه بالا بردن فله ای قیمت ها و ادامه فروش کار خیلی راحتی هست!!! و البته به دور از انصاف و خط مشی فروشگاه.
از طرف دیگر با توجه به اتمام موجودی، توقف کامل روند ترخیص و خروج کالا از گمرک و تعطیل بودن بازار عمده فروشان تهران، امکان تأمین موجودی نیز نخواهد بود.

لذا ضمن پوزش مجدد، امیدواریم با لطف و با شکیبایی بیشتر شما بزرگواران، بتوانیم از این دوران نابسامان عبور کنیم.

با تشکر

⚡فروشگاه تخصصی برق و الکترونیک ECA⚡

درباره گروه فنی مهندسی ECA

گروه فنی و مهندسی ECA، از سال 1383 با تولید محتواهای متنوع علمی (غالبا گرایش الکترونیک) به رشد و ارتقا سطح علمی کشور عزیزمان کمک کرده است. شما هم میتوانید جهت همکاری با ECA، از طریق ایمیل noisemagazine.eca@gmail.com و یا آیدی تلگرام @ECA_PR مقالات متنوع خود را بایمان ارسال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code