خانه / مطالب علمی / دانستنی ها / کتاب های پایه و تخصصی رشته برق و الکترونیک

کتاب های پایه و تخصصی رشته برق و الکترونیک

کتاب هایی در زمینه برق و الکترونیک با روال آموزشی و آشنایی با قطعات مختلف الکترونیک جهت افزایش آگاهی و سطح علمی کاربران و دانشجویان عزیز به فروشگاه ECA اضافه شده و شما میتوانید آموزش و افزایش سطح علمی از پایه تا پیشرفته را در این کتب تخصصی به وفور مشاهده کنید.

اطلاعاتی از ساده ترین قطعات الکترونیک مانند LED تا کتاب های تخصصی و سطح بالا در رابطه با مینی کامپیوترهایی مانند رزبری پای و… مباحثی در کتاب هایی جمع جور که هر کدام با رویه ای خاص به دنبال افزایش آگاهی و آموزش مباحث مختلف زمینه برق و الکترونیک هستند در بین این کتب وجود دارد.

اغلب این کتب دارای پکیچ آموزشی بوده که شما به راحتی میتوانید با استفاده از سیستم خود نیز به کتابخوانی پرداخته و همه نرم افزار ها و برنامه های مورد نیاز در این کتب را داشته و مورد استفاده قرار دهید.

این کتاب ها در زمینه های مختلف آموزشی و تعمیرات و همچنین آشنایی با قطعات کاربردی و پایه الکترونیک بوده و در شاخه ها مختلف PIC , AVR , ARM هست.

تعمیرات کامپیوتر، لپ تاپ ، تبلت، بردهای الکترونیکی، LCD و لوازم برقی و الکتریکی و…. از جمله مباحث این کتاب ها در زمینه تعمیرات میباشد.

برخی از این کتاب ها در رابطه با ابزارهای کاربردی الکترونیک و برق مانند مولتی مترها ، ابزارآلات اندازه گیری و … بوده و طریقه کار کردن با آنها را تشریح میکند.

جهت مشاهده شاخه ی کتب تخصصی در فروشگاه ECA از لینک زیر استفاده کنید:

http://link.eca.ir/1228

درباره علی چمانی

من فارغ التحصیل مهندسی الکترونیک هستم و حدود چهار ساله در این زمینه فعالیت مستمر دارم علاقه شدیدی به یادگیری و برنامه نویسی دارم و جدیدا تمرکزم روی آردوینو و همچنین کار با رزبری پای هست.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code