خانه / مطالب علمی / دانستنی ها / کتاب های پایه و تخصصی رشته برق و الکترونیک

کتاب های پایه و تخصصی رشته برق و الکترونیک

کتاب هایی در زمینه برق و الکترونیک با روال آموزشی و آشنایی با قطعات مختلف الکترونیک جهت افزایش آگاهی و سطح علمی کاربران و دانشجویان عزیز به فروشگاه ECA اضافه شده و شما میتوانید آموزش و افزایش سطح علمی از پایه تا پیشرفته را در این کتب تخصصی به وفور مشاهده کنید.

اطلاعاتی از ساده ترین قطعات الکترونیک مانند LED تا کتاب های تخصصی و سطح بالا در رابطه با مینی کامپیوترهایی مانند رزبری پای و… مباحثی در کتاب هایی جمع جور که هر کدام با رویه ای خاص به دنبال افزایش آگاهی و آموزش مباحث مختلف زمینه برق و الکترونیک هستند در بین این کتب وجود دارد.

اغلب این کتب دارای پکیچ آموزشی بوده که شما به راحتی میتوانید با استفاده از سیستم خود نیز به کتابخوانی پرداخته و همه نرم افزار ها و برنامه های مورد نیاز در این کتب را داشته و مورد استفاده قرار دهید.

این کتاب ها در زمینه های مختلف آموزشی و تعمیرات و همچنین آشنایی با قطعات کاربردی و پایه الکترونیک بوده و در شاخه ها مختلف PIC , AVR , ARM هست.

تعمیرات کامپیوتر، لپ تاپ ، تبلت، بردهای الکترونیکی، LCD و لوازم برقی و الکتریکی و…. از جمله مباحث این کتاب ها در زمینه تعمیرات میباشد.

برخی از این کتاب ها در رابطه با ابزارهای کاربردی الکترونیک و برق مانند مولتی مترها ، ابزارآلات اندازه گیری و … بوده و طریقه کار کردن با آنها را تشریح میکند.

جهت مشاهده شاخه ی کتب تخصصی در فروشگاه ECA از لینک زیر استفاده کنید:

http://link.eca.ir/1228

درباره علی چمانی

من فارغ التحصیل مهندسی الکترونیک هستم و حدود چهار ساله در این زمینه فعالیت مستمر دارم علاقه شدیدی به یادگیری و برنامه نویسی دارم و جدیدا تمرکزم روی آردوینو و همچنین کار با رزبری پای هست.

8 کامنت

  1. علم الکترونیک خیلی با سرعت نسبت به سایر علوم داره میره جلو

  2. جالب بود ! سپاس از اطلاعات تان !

  3. سلام چرا لینک هدایت شونده خراب است لطفا رسیدگی کنید

    http://link.eca.ir/1228 این لینک رو میگم

  4. سلام خسته نباشید اقا این چه وضعشه خدای من کیت rfid خریدم اونم تازه حرفه ایش وقتی نمیشه یک کارت حذف کرد وقتی نمیشه رمز عوض کرد اخه چه بدردی میخورهرو چه حساب میگن حرفهای ممنون

  5. از سایت خوب تان ممنونم ! جالب بود !

  6. سلام کمپرسور کلری هست که سه فاز باولتاژ 60 هرتز کارمیکنه میشه تبدیلش کرد به 50 هرتز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code