اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

plc های کنترونیک(Contronic)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

plc های کنترونیک(Contronic)

با سلام

با اجازه می خوام از تجریه ی کسانی که با plc های شرکت کنترونیک کار کردن استفاده کنم.
    من برای یه پروژه می خوام از PLC استفاده کنم تو این کار 21 ورودی و 17 خروجی داریم .یک نوع مینی PLC این شرکت دارای 32 ورودی و خروجی هست .که قیمتش حدود 380 تومانه.
    دوستانی که اطلاعاتی دارند می تونند کمک کنند و بگن آیا استفاده از این PLC خوبه یا اینکه از فکرش خارج شم؟

پاسخ : plc های کنترونیک(Contronic)

نگاه کنید من خودم به این عقیده ام که ما باید خودمون ، خودمونو باور کنیم تا کنترونیک ما بشه یه روزی مثل زیمنس
    ولی
    ما ایرانی ها هیچ وقت اینکارو نمیکنیم و میزنیم تو سر هر چی تلاش و تفاوته و این کارو 12 سال پیش با کنترونیک کردیم ، برای همین هنوز همون کنترونیکیه که 12 سال پیش بوده ، بر خلاف شرکتهای دیگه ( که روزی کوچیک بودن ) که هر روز بروز میشن ، مثل زیمنس و...
    حتی یکی از استادامون که 15 سال با پی ال سی کار کرده بود سر کلاسمون زد تو پوز کنترونیک و ذهنیت همه رو بد کرد ، نمیخواستم باهاش ، حرفش منطقی بود ، ولی انرژی دانشجوی ایرانیو برای کار بزرگ کردن میگیرن
    همین کارو استادامون الان با ماهواره امید میکنن
    شما بهتره از PLC استفاده کنید که مطمعن تره تا یه روزی برسه که فرهنگ ما ایرانی به جای کوچیک کردن ، حمایت کردن باشه ، چون زیمنس هم از روز اول زیمنس نبوده
    موفق باشید
    لحظه ها را مي گذرانديم تا به خوشبختي برسيم غافل از اينكه خوشبختي در آن لحظه ها بود كه گذرانديم
    دكتر علي شريعتي

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X