اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راه اندازی DS1820

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راه اندازی DS1820

با سلام ...
    من احتیاج به برنامه CodeVision دارم برای راه اندازی یک DS1820 که دمای بک اتاق را بگیرد و روی LCD نمایش دارد
    این برنامه برای چهار DS1820 و بیشتر از چهارتا وجود داره ولی برای یک DS1820 پبدا نمیشه ....
    ممنون میشم راهنمایی کنید

پاسخ : راه اندازی DS1820

برنامه ی این سنسور تو sample های کدویژن آماده وجود داره . یه نگا بنداز :biggrin:
    مهم نيست كه چه انديشه اي در سر و چه ترسي در دل داريد؛ مهم آن است كه بيكار ننشينيد و دست به كاري بزنيد و وارد ميدان عمل بشويد.

نمي توانيد به كودكي بياموزيد كه از خود مواظبت كند، مگر آنكه او را آزاد بگذاريد تا براي مواظبت از خود بكوشد؛ ممكن است اشتباه كند، ولي دانايي او از ميان همين اشتباهات سرچشمه مي گيرد.

دیدگاه

سلام
      مشکل من همینجاست که برنامه sample جواب نمیده و فکر می کنم به خاطره اینه که برنامه برای چندتا سنسور نوشته شده که با توجه به romcode, datasheet ان اگر دقت کرده باشین با foH پروگرام شده در صورتیکه در codevision help گفته که نمیخواد rom code را برای یک سنسور برنامه ریزی کنید.
      ممنون میشم اگر راهنماییم کنید .

دیدگاه

سلام

دوست من

این پروژه رو من در بسکام به صورت تکی و هم به صورت شبکه ایی کار کردم . تو کد ویژن نمیدونم . ولی اون زمان یادمه که اگر دیتا شیت رو کامل بخونید میتونید این کارو انجام بدید .

یه چیزی هم اینکه اگر به صورت تکی میخاهید راه اندازی کنید نیازی نیست به ROM command ها رو ارسال کنید فقط کافیه کد ROM skip رو ارسال کنید سپس به RAM رجیستر های دما دسترسی پیدا کنید .

موفق باشید
        مهم نيست كه چه انديشه اي در سر و چه ترسي در دل داريد؛ مهم آن است كه بيكار ننشينيد و دست به كاري بزنيد و وارد ميدان عمل بشويد.

نمي توانيد به كودكي بياموزيد كه از خود مواظبت كند، مگر آنكه او را آزاد بگذاريد تا براي مواظبت از خود بكوشد؛ ممكن است اشتباه كند، ولي دانايي او از ميان همين اشتباهات سرچشمه مي گيرد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X